برای تعمیر ساید بای ساید گران قیمت به کجا اعتماد کنیم؟

تعمیر ساید بای ساید گران قیمت

برای تعمیر ساید بای ساید گران قیمت به کجا اعتماد کنیم؟

یکی از تعمیراتی که از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است، تعمیر ساید بای ساید گران قیمت است. همانطور که خود شما اطلاع دارید در کل، یخچال‌های ساید بای ساید وسیله برقی گران‌ قیمتی هستند؛ به خصوص اگر از برندهای خارجی و مطرح باشند، به خاطر همین باید برای تعمیر آنها ملاحظه زیادی شود و از آنجایی که زندگی روزمره ما تا حد خیلی زیادی به آن بستگی دارد، بنابراین باید به تعمیرش خیلی اهمیت دهیم. به دلیل ارزش بالایی که این وسیله برقی دارد لذا طبیعی است که دارندگان این نوع یخچال‌ها نگران تعمیر آن باشند و دنبال محلی مطمئن برای تعمیر ساید‌بای‌ساید گران قیمت خود باشند.

برای تعمیر ساید بای ساید گران قیمت به کجا اعتماد کنیم؟
برای تعمیر ساید بای ساید گران قیمت به کجا اعتماد کنیم؟

امکانات یخچال‌های ساید بای‌ ساید:

ساید‌بای‌ساید یعنی درب دو لایه یا به اصطلاح یخچال دوقلو که امکان دسترسی راحت‌تر با فضای بیشتری از یخچال را برای ما فراهم می‌کند. از امکانات بسیار مشخص و کاربردی آن می‌توان به آب‌سردکن و یخ‌ساز آن اشاره کرد که بدون باز کردن درب یخچال می‌توان از آن استفاده کرد. همینطور درب کوچکی که بر روی این نوع یخچال تعبیه شده یک فضای کوچکی از یخچال را در اختیار ما می‌گذارد تا وسایل دم دستی و با کاربرد زیاد را در آنجا بگذاریم تا باعث شود ما نیازی به باز و بسته کردن مکرر درب یخچال نداشته باشیم. این باعث می‌شود تا یخچال طول عمر بیشتری پیدا کند و هم اینکه از اتلاف انرژی جلوگیری شود.

امکاناتی که باعث راحتی زندگی ما می‌شود، بیشتر این رغبت را در ما ایجاد می‌کند که برای تعمیر ساید بای ساید دقت کنیم.

همچنین قطعات منحصر‌به‌فردی که در برندهای مخصوص یخچال‌های سایدبای‌ساید وجود دارد و آن‌ها را از انواع دیگر یخچال متمایز می‌کند باعث می‌شود شناخت یک مکان خوب برای سپردن وسیله ما جهت تعمیر سایدبای‌ساید گران‌قیمت یک امر ضروری شود!

عیب‌‌های مخصوص یخچال‌های ساید‌بای‌ساید:

  • یخ سازی یخچال ساید کم می‌باشد.
  • آبسردکن آب نمی‌دهد.
  • یخچال ساید یخ ساخته ولی خارج نمی‌شود.
  • یخچال ساید یخ نمی‌سازد.
  • ساید همیشه روشن است و کمپرسور کار می‌کند.
  • یخ خرد شده می‌دهد؛ حتی با انتخاب یخ قالبی.
  • آبریز، آب خنک نمی‌دهد.
  • دربهای دستگاه خوب بسته نمی‌شوند.
  • هنگام یخ گرفتن از یخچال ساید در باز می‌شود.
  • آلارم باز بودن درب.

مواردی که باید برای تعمیر ساید بای ساید گران‌قیمت در نظر گرفت:

یخچال‌های ساید‌بای‌ساید گران‌ قیمت به علت اینکه وسیله‌ای بسیار حساس هستند و قطعاتی حساس‌تر نسبت به دیگر یخچال‌ها دارند بنابراین تعمیر آن نیز اهمیت بیشتری دارد، به خصوص اینکه گران قیمت بودن تعمیر این نوع یخچال‌ها باعث می‌شود تا افراد نسبت به تعمیر آن بی‌توجهی کنند، که در نهایت موجب خسارات غیر قابل جبرانی می‌شود.

قصد ما از نوشتن این مقاله کمک به شما عزیزان برای انتخابی برتر و معرفی بهترین گزینه برای جلوگیری از پرداخت هزینه‌های اضافی است تا با تنها یک انتخاب، یخچال خود را مانند همان روز اول خرید، سالم تحویل بگیرید و برای تعمیر آن دچار مشکل نشوید.

اگر ساید‌بای‌ساید را به یک مرکز غیرتخصصی بسپاریم چه می‌شود؟

اگر ساید‌بای‌ساید را اصلاً تعمیر نکنیم و درگوشه‌ای از خانه بماند خیلی بهتر از این است که آن را به یک مرکزی بسپاریم که از تخصص آن اطمینان کافی نداریم، زیرا:

اولاً: خود این افراد ممکن است در زمینه ساید‌بای‌‌ساید تجربه کافی نداشته باشند و نتوانند آنطور که باید عیب یخچال شما را برطرف کنند. ثانیا: باعث می‌شود یک هزینه هنگفت برای تعمیر بدهید که اصلا مطمئن نیست؛ زیرا افراد غیر متخصص و ناآشنا در زمینه برند ساید‌بای‌ساید آن را تعمیر می‌کنند؛ و چون به قطعات اصل برند شما دسترسی ندارند از قطعات مشابه و تقلبی استفاده می‌کنند که این باعث می‌شود عمر یخچال بسیار کوتاه و خرابی‌های بیشتری در ساید بای ساید به وجود آید;  چرا که عملکرد بد آن قطعه روی اجزای دیگر یخچال تاثیر منفی می‌گذارد و به مرور یخچال را از کار می‌اندازد، به گونه‌ای که اگر شما بخواهید باز آن را تعمیر کنید شاید دیگر از پس هزینه‌های آن بر نیایید و در نتیجه بی‌خیال تعمیر آن شوید.

تعمیر سایدبای‌ساید گران قیمت باید چگونه باشد؟

تعمیر اینگونه یخچال‌ها باید به گونه‌ای باشد که شما آن را طوری تحویل بگیرید که یخچال مثل روز اول خود شود، و بتواند سال‌ها کار کند و از تعمیرات اضافی دیگر بی‌نیازشود. به‌علاوه باید تعمیرکار طوری با ساید بای ساید شما رفتار کند که حتی یک خط هم به آن نخورد. مثلاً وظیفه حمل و نقل آن بر عهده خود تعمیرگاه باشد.

پس برای تعمیر ساید‌بای‌ساید گران قیمت خود چه کنیم؟

اینکه ما روزی ساید‌بای‌ساید خود را از بهترین برند و با قیمت بالایی خریداری کردیم دلیل نمی‌شود که هیچوقت خراب نشود و هر وسیله برقی عمری دارد و روزی سر و کار آن به تعمیرگاه می‌افتد.

البته طول عمر وسیله برقی به استفاده ما هم بستگی دارد برای مثال: طول عمر یخچال که مستقیماً به برق زده می‌شود با یخچالی که محافظ دارد خیلی فرق دارد و بهترین برند یخچال‌‌ها و گران قیمت‌ترین ساید‌بای‌ساید‌ها هم اگر با نوسانات برق و قطع و وصل‌های مکرر برق مواجه شوند بسیار زودتر دچار خرابی و اشکال می‌شوند. بنابراین در درجه اول همه چیز به خود ما بستگی دارد که از ساید‌بای‌ساید خود چگونه استفاده کنیم و درجه دوم زمانی است که ساید بای ساید ما دچار خرابی می‌شود. در اینجا هم بسیار دقت داشته باشید تعمیر ساید بای ساید گران قیمت بسیار حساس است و قطعات آن مخصوص خود آن یخچال است و حساسیت‌های قطعات هر برند با برند دیگر متفاوت است و اگر شما با چشم باز و تحقیقات درست به یک مکان برای تعمیرات دست پیدا کنید که کار و تخصص در زمینه انواع و اقسام برند‌های ساید بای ساید دارد چندین مزیت دارد.

۱- از قطعات مطمئن و مخصوص همان برند ساید بای ساید در وسیله شما جایگزین می‌شود. به این معنا که تمامی قطعات از همه برندها را در انبار خود داشته باشد که در صورت نیاز از آن استفاده کند.
۲- مطمئنید که ساید بای ساید شما دست افراد متخصص و دوره دیده در همان زمینه‌ی وسیله شما برای تعمیر می‌افتد.
برای تعمیر ساید بای ساید گران قیمت به کجا اعتماد کنیم؟
برای تعمیر ساید بای ساید گران قیمت به کجا اعتماد کنیم؟

 

شرکت فراز پشتیبان مفتخر است که با ۲۰ سال سابقه و داشتن نمایندگی در سراسر ایران تمامی خدماتی که یک ساید‌بای‌ساید به آن نیاز دارد را ارائه دهد.

به علاوه تعمیر ساید‌بای‌ساید در همان محل خانه شما انجام می‌شود و در صورت نبودن امکانات در محل، ساید بای ساید با احتیاط فراوان توسط پرسنل شرکت، به تعمیرگاه منتقل می‌شود. همچنین در هر ساعت و در هر روزی حتی روزهای تعطیل امکان تماس دارید و می‌توانید از شرکت فراز پشتیبان کمک بگیرید.

ما همیشه و در همه حال آماده پاسخگویی و کمک‌رسانی به شما عزیزان هستیم.

مقالات خواندنی: 

چرا باید تعمیر ساید بای ساید را تنها به متخصص آن بسپاریم؟

تعمیر ساید بای ساید و ۳ مشکل رایج در خرابی ساید بای ساید

مرکز تخصصی تعمیرات‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر ساید بای ساید الکترولوکس

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

مطالب مرتبط