تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

یکی از نکات مهم و حیاتی در زمینه خرید لوازم خانگی مربوط به گارانتی و خدمات پس از فروش آن می شود. از جمله این لوازم خانگی که مسئله گارانتی برای آن بسیار اهمیت دارد یخچال می باشد. به همین دلیل نیز تصمیم گرفتیم تا این مطلب را به تعمیر یخچال اختصاص دهیم. در این مقاله به طور تخصصی در مورد تعمیر ساید بای ساید سامسونگ صحبت خواهد شد. ساید بای ساید سامسونگ

 عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ

در ادامه مطلب قصد داریم تا تعدادی از ایرادهای یخچال ساید بای ساید سامسونگ را معرفی کرده و راهکارهای حل مشکل را نیز ارائه نماییم.

عدم یخسازی ساید بای ساید سامسونگ

اگر یخچال ساید بای ساید شما در ساخت یخ دچار مشکل شده باشد ممکن است این موضوع به دلیل عدم ورود آب به محفظه یخ ساز باشد. این مشکل می تواند ناشی از بسته بودن شیر آب و یا پیچ خوردگی شلنگ آب باشد. همچنین در نظر داشته باشید که تا ۷۲ ساعت پس از نصب یخچال ساید بای ساید میزان یخسازی آن بسیار کم است. اما چنانچه مدت زمان بیش از ۷۲ ساعت از نصب گذشته باشد و جریان آب نیز برقرار است باید با مرکز گارانتی و خدمات پس از فروش محصول تماس بگیرید تا برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ اقدام کنند.

عدم خروج یخ از یخساز ساید بای ساید سامسونگ

اگر یخ در باکس یخ موجود می باشد اما خروج آن مشکل دارد این امر ممکن است مربوط به مواردی مانند قطع شدن جریان برق یخچال باشد. گاها نیز یخ ها به یکدیگر چسبیده اند و به همین دلیل در باکس گیر کرده اند. برای حل این مشکل باید یخ ها را با دست خارج کرده و از هم جدا نمایید. گاهی نیز یخ از قسمت باکس یخساز خارج می شود اما درپوش بازشونده دچار مشکل شده است. برای حل این مشکل بهتر است که با مرکز تعمیر ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید.

باز شدن درب ساید بای ساید سامسونگ هنگام گرفتن یخ

گاها مشاهده شده است که در هنگام گرفتن یخ از ساید بای ساید درب آن باز می شود. این موضوع به این دلیل است که یخ های موجود در باکس یخساز به یکدیگر متصل شده اند و در نتیجه موقع گرفتن یخ به درب یخچال فشار وارد می کنند که همین موضوع باعث باز شدن درب یخچال فریزر می شود. برای رفع این مشکل باکس یخسازی را از جای خود خارج کرده و یخ ها را از هم جدا نمایید و سپس در سر جای خود قرار دهید. اگر باز هم چنین مشکلی پیش آمد با یک مرکز تعمیر ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید.

دیگر مشکلات رایجی که ممکن است برای ساید بای ساید سامسونگ اتفاق بیفتد شامل موارد ذیل می شود:

  •  وجود یخ زدگی در فریزر به قطر نیم سانتی متر یا بیشتر از آن که نشانه برفک است
  •  عدم وجود سرما در قسمت یخچال
  •  عدم بسته شدن درب یخچال و وجود پارگی و پوسیدگی در لاستیک دور درب یخچال

در صورت بروز چنین مشکلاتی سریعا با یک مرکز معتبر در حوزه سرویس و تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ تماس حاصل نمایید.

مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

در هنگام نیاز به تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ بسیار مهم است که با کدام مرکز تماس حاصل کنید. در صورتی که با یک مرکز معتبر و باسابقه در حوزه تعمیر یخچال ساید بای ساید تماس بگیرید خدمات رسانی به شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. ضمن اینکه کیفیت تعمیرات یخچال بسیار خوب بوده و حتی تعمیرات تضمینی انجام خواهد شد. از جمله مراکز تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ که کیفیت بالای خدمات را به مشتریان خود ارائه می کند فراز پشتیبان است.

ساید بای ساید سامسونگ

مطالب مرتبط