چرا باید تعمیر ساید بای ساید را تنها به متخصص آن بسپاریم؟

تعمیر ساید بای ساید را تنها باید به افرادی بسپارید که با نحوه عملکرد این دستگاه آشنایی کافی دارند. دیگر زمان گذشته نیست که یک تعمیرکار بتواند تمام لوازم خانگی از چرخ گوشت گرفته تا ماشین لباسشویی را تعمیر کند. جهان پیشرفت کرده و به تبعیت از آن تولید کنندگان لوازم خانگی نیز محصولاتی جدید را برای استفاده کاربران به بازار ارائه کرده‌اند.

اگر در خانه یک ماشین ظرفشویی یا لباسشویی جدید و گران قیمت دارید و چند روزی است دستگاه به درستی کار نمی‌کند، باید با افرادی که در زمینه تعمیرات این دستگاه‌ها آشنایی کافی دارند تماس گرفته و از آن‌ها برای برطرف کردن مشکلات مربوط به ظرفشویی یا لباسشویی کمک بگیرید.

برای تعمیر ساید بای ساید نیز این قانون برقرار است. تعمیرات این دستگاه را باید به فردی بسپارید که درباره یخچال‌های ساید بای ساید از دانش روز دنیا برخوردار است و به خوبی می‌داند کدام قسمت یخچال و چرا دچار مشکل شده است.

در اینجا برخی از مشکلاتی که ممکن است برای یخچال‌های ساید بای ساید رخ دهد معرفی شده و راه حل برطرف کردن این ایرادات برای آشنایی بیشتر ذکر شده است.

تعمیر ساید بای ساید
تعمیر ساید بای ساید

خرابی یخساز یا آبریز بیرونی ساید بای ساید

یخچال‌های ساید بای ساید بخشی را برای تولید آب سرد و قالب‌های مکعبی شکل یخ دارند. این قسمت از یخچال به آب شهری متصل می‌شود و هر زمان که یخ یا آب سرد لازم داشته باشید، نیازتان را برطرف می‌کند.

در صورتی که آبریز یا یخساز یخچال دچار مشکل شده باشد، این دستگاه دیگر قادر به تولید یخ یا آب سرد نخواهد بود.

هنگام تعمیر ساید بای ساید اگر مشکل آبریز بیرونی دستگاه وجود داشته باشد، باید ابتدا فشار آب شهری را بررسی کنید. شاید فشار آب کم است و آب به خوبی وارد یخساز و آبریز نمی‌شود، به همین دلیل دستگاه با مشکل تولید آب و یخ مواجه شده است.

از دیگر مشکلاتی که کاربران را هنگام استفاده از آبریز یخچال دچار مشکل می‌کند، شکستن پایه‌ای است که در این قسمت تعبیه شده و با فشردن آن می‌توانید از درون یخچال آب سرد بردارید.

برای برطرف کردن این مشکل باید تعمیرات ساید بای ساید را درخواست کنید. تعمیرکاران نمایندگی این پایه را برای شما تعویض خواهند کرد و یخچال را می‌توانید مانند روزهای گذشته استفاده کنید.

از دیگر مشکلاتی که مانع از تولید آب سرد توسط آب ریز یخچال می‌شود می‌توان به این موضوع اشاره کرد که فیلتری که در این قسمت قرار دارد مسدود شده است و باید فیلتر را خارج کرده و پس از تمیز کردن مجدداً آن را درون آبریز قرار دهید.

تولید سر و صدای زیاد ساید بای ساید

یکی از مشکلاتی که یخچال‌های قدیمی با آن مواجه بودند، تولید سر و صدای زیاد دستگاه بود. به نحوی که هنگام شب که سکوت همه جا را فرا می‌گرفت، تنها صدای یخچال بود که در خانه به گوش می‌رسید و مانع از استراحت و سبب سلب آسایش اعضای خانواده می‌شد.

یخچال‌های ساید بای ساید که نسل جدید یخچال فریزرهای عرضه شده در بازار هستند در حالت عادی سر و صدای بسیار کمی دارند. به همین دلیل به محض این که کاربران متوجه این می‌شوند که یخچال صدای زیاد و غیر معمولی تولید می‌کند، درخواست تعمیر ساید بای ساید را ثبت می‌کنند.

تعمیر ساید بای ساید
تعمیر ساید بای ساید

تولید سر و صدای زیاد یخچال فریزر دلایل مختلفی دارد. برخی از ساید بای سایدها به دلیل این صدای زیادی دارند که مکانی که در آن قرار گرفته‌اند ناهموار است. به همین دلیل به محض این که یخچال جابجا شده و محل قرارگیری آن تراز می‌شود، سر و صدای یخچال نیز از بین می‌رود.

از دیگر دلایلی که سبب تولید سر و صدای یخچال ساید بای ساید می‌شود و کاربران را نیازمند تعمیر ساید بای ساید می‌کند می‌توان به این نکته اشاره کرد که موتور یخچال دچار مشکل شده است. در صورتی که موتر یخچال نیم سوز شده باشد، صدای آن تغییر می‌کند و یخچال سر وصدای ناهنجاری هنگام استفاده خواهد داشت.

از دیگر مشکلاتی که سبب افزایش صدای تولید شده توسط یخچال می‌شود، آسیب دیدن پره‌های فن اپراتور است که در صورت رخ دادن این مشکل باید فن اواپراتور را تعویض نمایید.

تعمیر ساید بای ساید توسط متخصصین فراز پشتیبان

در صورتی که یخچالی که در منزل دارید دچار مشکلاتی مانند تولید سر و صدای زیاد، برق گرفتگی بدنه و… شده است، کافی است با شماره‌های فراز پشتیبان تماس گرفته و درخواست تعمیر ساید بای ساید را ثبت نمایید.

به محض ثبت درخواست مشتری برای تعمیرات ساید بای ساید، تعمیرکاران این مرکز در محل حاضر شده و مشکلات به وجود آمده را برطرف می‌کنند.

مطالب مرتبط