تعمیر ساید بای ساید آریستون ARISTON

با ورود یخچال فریزرهای ساید بای ساید به دنیای لوازم خانگی تحولی عظیم در این عرصه بوجود آمد و خیلی زود توانست جای بزرگی برای خود در بین مشتریان باز نماید. طراحی زیبا، فضای بزرگتر و تفکیک شده، کیفیت بالا و ماندگاری زیاد، قیمت های مناسب و بسیاری ویژگی های دیگر باعث شد به فروش بالایی در سراسر دنیا دست پیدا کند. به همان نسبت که فروش این مدل یخچال ها بالا رفت نیاز به تعمیر ساید بای ساید و نگهداری آنها هم بیشتر شد. آریستون یک کمپانی معروف ایتالیایی در تولید لوازم خانگی بوده که یخچال ساید بای ساید آریستون هم یکی از محصولات آن است. البته آریستون یکی از شرکت های تابعه ایندزیت می باشد که در حال حاضر شعباتی در چین و روسیه هم دارد.

تعمیر ساید بای ساید

عیب یابی یخچال ساید بای ساید آریستون ARISTON

عیب یابی یخچال ساید بای ساید آریستون ARISTON کمک می کند که هزینه های تعمیر به میزان زیادی کاهش یابد. برخی عیوب بوسیله خود مشتری قابل رفع هستند و برخی دیگر حتما باید توسط تعمیرکار حرفه ای رفع شوند. در هر صورت اولین قدم برای تعمیر ساید بای ساید آریستون ARISTON عیب یابی آن است. برخی عیوبی که باید به واسطه آن برای تعمیر ساید بای ساید آریستون ARISTON اقدام کنید شامل موارد ذیل است:

۱- اگر یخچال کار نکرد و مشاهده کردید که چراغ ها روشن نمی شوند این نقص می تواند به علت خرابی کمپرسور، خرابی فن اواپریتور، رله کمپرسور، بهم ریختن تنظیمات به جهت کثیف بودن سیم پیچی پشت دستگاه و موارد دیگر باشد. برخی از این موارد را می توانید، خودتان چک کنید مثل کثیف بودن سیم پیچی پشت دستگاه اما بررسی نواقص دیگر باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود و اگر لازم بود تعمیر ساید بای ساید آریستون ARISTON صورت گیرد.

۲- سرما و دمای یخچال فریزر باید در یک حد معین و تنظیم شده ای باشد. اگر سرمای یخچال و یا فریزر در حد مناسبی نبوده و احساس کردید، سرمای آنها کاهش پیدا کرده است باید یکسری موارد چک شود که شامل: تنظیمات دمایی، فاصله مناسب یخچال از دیوار، بررسی دریچه های ورود هوا، سیم پیچی کندانسور، لاستیک دور یخچال، تایمر یخ زدایی، لوله های تخلیه و خرابی سرد کن است. برای بررسی و در صورت نیاز تعمیر هر یک از موارد مذکور حتما با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و تعمیرگاه بعد از عیب یابی اقدام به تعمیر ساید بای ساید آریستون ARISTON خواهد کرد.

تعمیر ساید بای ساید

۳- سرو صدای زیاد فریزر می تواند به علت عدم تراز شدن درست آن، خرابی مخزن تخلیه آب، خرابی فن کندانسور، خرابی فن اواپریتور و خرابی لاستیک های روی کندانسور باشد. تراز نبودن یخچال را خودتان می توانید حل کنید اما برای عیب یابی موارد دیگر حتما با یک کارشناس تماس برقرار کنید. تعمیر ساید بای ساید آریستون ARISTON و رفع عیوب آن باید توسط افراد خبره انجام شود.

 ۴- تند تند کار کردن یخچال فریزر و یا زود به زود متوقف شدن آن فقط می تواند به دلیل خرابی موتور کمپرسور، ایراد در ولتاژ خروجی، خرابی فن اواپریتور و خرابی موتور و رله کمپرسور باشد. هزینه تعمیر ساید بای ساید آریستون ARISTON و بر  طرف کردن هر یک از ایرادات مذکور بستگی به نوع خرابی و قیمت قطعه تعویضی خواهد داشت.

تعمیرات تخصصی یخچال ساید بای ساید آریستون ARISTON

تعمیر ساید بای ساید آریستون ARISTON باید بوسیله تیم فنی و تخصصی انجام شده و قبل از هر چیزی عیب یابی به دقت صورت گیرد. نمایندگی های مجاز تعمیرات عموما از تعمیرکاران خبره استفاده کرده و همه مراحل کار توسط ناظرین مرکز تحت کنترل است. رجوع به یک چنین مراکزی باعث می شود علاوه بر صرفه جویی در هزینه های تعمیر دستگاه، وقت و زمان کمتری هم صرف این کار شود.

تعمیر ساید بای ساید

مطالب مرتبط