تعمیر جاروبرقی هاردستون Hardstone

کمپانی هاردستون یک شرکت انگلیسی در تولید لوازم خانگی است. این شرکت در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد و بعد از مدت کوتاهی توانست با برندهای برتر در تولید لوازم خانگی رقابت کند. علت موفقیت و ماندگاری هاردستون در بازار و محبوبیت بین مصرف کنندگان را می توان کیفیت بالا، استفاده از قطعات اصل و ماندگار، انجام تست های کیفی پیشرفته مانند تست آب بندی، حرارت و رطوبت روی همه محصولات و بسیاری دیگر دانست. تمامی پرسنل و مدیر این کمپانی معتقدند، کیفیت باید در لوازم خانگی هاردستون حرف اول را بزند و انصافا آنها در اجرا و عملی کردن این شعار تا امروز موفق بوده اند. لوازم خانگی هاردستون هم مانند همه برندهای معتبر و با کیفیت دیگر ممکن است، در اثر استفاده یا سهل انگاری دچار ایراداتی شود و شما را مجبور کند، دست به تعمیر آن بزنید. تعمیر جاروبرقی هاردستون Hardstone هم از این اصل مستثنی نیست. جاروبرقی هاردستون یک محصول بسیار باکیفیت از بین محصولات هاردستون است. اما بروز برخی ایرادات و نواقص فنی در آن بعد از استفاده طولانی مدت دور از انتظار نخواهد بود.

تعمیر جارو برقی
عیب یابی جاروبرقی هاردستون Hardstone

برخی عیوب در جاروبرقی ها بوسیله خود مصرف کننده قابل رفع هستند و نیاز نیست، برای برطرف کردن آنها از تعمیرکار کمک بگیرید. مثلا مسدود شدن لوله فلزی یا خراب شدن کیسه مخزن و یا مسدود شدن ورودی موتور اینها ایراداتی هستند که می توانید به راحتی خودتان برطرف کنید اما برخی ایرادات در جاروبرقی قطعا شما را مجبور به تعمیر جاروبرقی هاردستون Hardstone خواهندکرد و مهمترین آن نیم سوز شدن و یا سوختن موتور است. مهم ترین جزو در جاروبرقی ها موتور است. موتور به دلایل مختلف ممکن است، نیم سوز شده و یا اینکه کاملا بسوزد. در این حالت حتما باید با تعمیرگاه مجاز تماس بگرید و  از کارشناسان با تجربه بخواهید در این زمینه شما را راهنمایی کنند. تعمیر جاروبرقی هاردستون Hardstone و موتور آسیب دیده آن از دو راه امکان پذیر است، اگر موتور قابل تعمیر باشد، مجددا سیم پیچی شده و با هزینه کمتری قابل استفاده دوباره خواهد شد اما اگر موتور کاملا سوخته و خراب شده باشد، ممکن است، مجبور به تعویض کامل آن شده و هزینه یک موتور تازه را بپردازید.

تعمیر جارو برقی
چه نکاتی را در استفاده از جاروبرقی باید رعایت کنیم؟

برای اینکه خیلی زود به زود مجبور به تعمیر جاروبرقی هاردستون Hardstone نشوید، رعایت نکات ذیل ضروری خواهد بود:

۱- اول اینکه دراوج مصرف برق هیچ وقت جاروبرقی و هر نوع وسیله برقی دیگر مثل ماشین لباس شویی را روشن نکنید. این کار علاوه بر اینکه مصرف برق را خیلی بالا می برد، باعث می شود، موتور تحت فشار زیاد قرار گرفته و بعد از مدت کوتاهی شما مجبور به تعمیر جاروبرقی هاردستون Hardstone شوید.

۲- مسئله دیگر در استفاده از جاروبرقی رعایت ظرفیت مکش آن است. هر جاروبرقی ظرفیت مکش خاصی دارد. ذرات خیلی بزرگ و موادی که خیس هستند، را بهتر است با این وسیله جمع نکنید. این کار می تواند طول عمر جارو برقی را کم کرده و بعد از مدت کوتاهی تعمیر جاروبرقی هاردستون Hardstone را ضروری کند.

۳- در آخر برای اینکه جاروبرقی شما مدت طولانی برایتان کار کرده و کمتر مجبور به تعمیر آن شوید، برای استفاده از آن برنامه ریزی داشته باشید و هر لحظه و هر روز آن را روشن نکنید. استفاده خیلی زیاد و دایم و برای هر چیز کوچکی می تواند باعث استهلاک زودرس موتور آن شود.

تعمیر جارو برقی
تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی هاردستون Hardstone

تعمیرگاه تخصصی وظیفه تعمیر و بررسی لوازم برقی و خانگی را بر عهده داشته و موظف هستند، برای انجام این کار از افراد متخصص و حرفه ای استفاده کنند و از مهمتر اینکه مجوز فعالیت هم داشته باشند.

مطالب مرتبط