تعمیر جاروبرقی سامسونگ

امروزه جاروبرقی تبدیل به یکی از ضروری ترین و پرکاربردترین لوازم خانگی شده است به طوری که هیچ خانه ای را بدون این وسیله ی پر سر و صدا نمیتوان تصور کرد. سامسونگ یک برند نام آشنا در زمینه ی تولید انواع لوازم خانگی ست که توانسته طی سالیان دراز با تولید محصولات با کیفیت اعتماد مشتریان خود را جلب کند. در این مطلب قصد داریم به یکی از لوازم خانگی های پر طرفدار سامسونگ یعنی جارو برقی بپردازیم و راجع به تعمیر جاروبرقی سامسونگ صحبت کنیم.

جاروبرقی سامسونگمشکلات رایج در جارو برقی های سامسونگ

به طور کلی اگر از جاروبرقی سامسونگ به درستی استفاده کرده و به خوبی از آن نگهداری کنید، به ندرت ممکن است مشکلی برای این جاروبرقی به وجود بیاید اما در ادامه به چند مشکل متداول و رایج در استفاده از جارو برقی ها اشاره خواهیم کرد.

  1. کاهش قدرت مکندگی جارو برقی: این مشکل بسیار شایع میباشد و در بسیاری از جارو برقی ها با گذر زمان ممکن است به وجود بیاید. ساده ترین راه برای جلوگیری از اتفاق افتادن این مشکل، تمیز کردن رول های سر جارو برقی به صورت هر چند وقت یکبار است.
  2. صدای بسیار بلند و آزار دهنده: یکی دیگر از مشکلات رایج به هنگام استفاده از جاروبرقی ها، صدای بلند و ناهنجاری است که بعد از مدتی به وجود می آید. این صدای ناخوشایند نشان دهنده ی وجود مشکل در موتور جاروبرقی و سوختن آن است که بهتر است در چنین مواردی نسبت به تعویض موتور جاروبرقی اقدام نمایید.
  3. خاموش شدن خود به خودی جاروبرقی: مردم در بسیاری از موارد، از خاموش شدن جاروبرقی در حین استفاده از آن شاکی هستند. این مشکل می تواند دلایل متعددی از جمله ضعیف شدن موتور و نیم سوز شدن آن، پرشدن کیسه آشغال جاروبرقی و… داشته باشد. بهتر است که در ابتدا کیسه آشغال جاروبرقی را تخلیه کرده و دوباره جارو را امتحان کنید که درصورت رفع نشدن مشکل باید به سلامت موتور جاروبرقی شک کرد.
  4. حس کردن بوی سوختگی از جارو برقی: در صورت رخ دادن این اتفاق، احتمالا تسمه جارو برقی شما پاره شده است که جای نگرانی وجود ندارد و تسمه را می توانید به راحتی از مراکز خدمات لوازم خانگی تهیه نمایید.

نکات مهم در نگهداری از جاروبرقی سامسونگ

 جهت استفاده از جاروبرقی سامسونگ ابتدا تمامی اتصالات را به دقت بررسی کنید و بعد از اینکه مطمئن شدید اتصالات صحیح هستند شروع به استفاده از جاروبرقی نمایید.

 بعد از روشن کردن جاروبرقی سامسونگ، سعی کنید به طور متوالی بیش از ۱۵ دقیقه از آن استفاده نکنید. به طور مثال بعد از تمیز کردن آشپزخانه برای چند دقیقه جارو را خاموش کرده و سپس به جارو کردن سایر نقاط خانه بپردازید.

 از جاروبرقی سامسونگ در جاهای خیس و مرطوب استفاده نکنید.

 همانطور که در بخش قبل گفته شد، توجه به کیسه آشغال در جارو برقی بسیار حائز اهمیت است و هر چند وقت یکبار باید تخلیه شود.

 هرگز از جاروبرقی سامسونگ جهت جمع کردن اشیا تیز و برنده استفاده نکنید چرا که این کار ممکن است باعث پاره شدن کیسه آشغال جاروبرقی بشود.

 جاروبرقی سامسونگ را در محل مناسب و به دور از منابع تولید کننده گرما از جمله شوفاژ نگهداری کنید.

جاروبرقی سامسونگنمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

همانطور که ذکر شد در صورت استفاده صحیح از جاروبرقی سامسونگ و رعایت نکات بالا، طول عمر جاروبرقی شما به نحو چشمگیری افزایش پیدا می کند اما با این حال ممکن است به مرور زمان جاروبرقی شما نیاز به تعمیر داشته باشد. اگر فکر می کنید نیاز به تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود دارید، باید با یک نمایندگی معتبر تعمیر جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید. فراز پشتیبان از جمله حرفه ای ترین مراکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ در سطح کشور بوده و خدمات خود را به سریع ترین شکل ممکن و با قیمتی منصفانه به مشتریان خود عرضه می نماید. جهت بهره مند شدن از خدمات فراز پشتیبان و تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود کافی ست با شماره تلفن های این مرکز تماس حاصل کنید تا متخصصین این مرکز در کمترین زمان ممکن به یاری شما بشتابند.

 

مطالب مرتبط