تعمیر جاروبرقی زانوسی

در این مطلب قصد داریم تا ایراداتی که ممکن است برای جاروبرقی زانوسی پیش بیاید را بررسی کرده و در مورد تعمیرجاروبرقی زانوسی مطالبی را ارائه دهیم.

مشکلات رایج جاروبرقی زانوسی

 

روشن نشدن جاروبرقی زانوسی

این مشکل ممکن است از خرابی دوشاخه یا سیم رابط باشد که در این صورت نیاز به تعویض یا تعمیر خواهد داشت. همچنین ممکن است ایراد در کلید قطع و وصل دستگاه باشد که می توان این موضوع را به وسیله اهم متر بررسی کرد و در صورت خراب بودن نسبت به تعویض کلید اقدام نمود. دلیل دیگری که برای این موضوع وجود دارد خراب یا کثیف شدن ذغال های دستگاه است که باید توسط تکنسین تعمیر جاروبرقی زانوسی مورد بررسی قرار گیرد. چک کردن کلاف های سیم پیچی نیز مورد آخری است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

عملکرد نامنظم جاروبرقی زانوسی

این موضوع می تواند به دلیل فاصله نامناسب بین ذغال ها و تیغه و همچنین نیم سوز شدن آرمیچر باشد. برای حل این گونه مشکلات باید با مراکز تعمیر جاروبرقی زانوسی تماس بگیرید. اگر کلاف هایی که روی آرمیچر دستگاه قرار گرفته اند نیم سوز شوند حتما باید تعویض شوند زیرا در غیر این صورت و انجام کار مداوم حتی ممکن است موتور جاروبرقی نیز بسوزد.

کم شدن قدرت مکش جاروبرقی زانوسی

در چنین وضعیتی اولین کاری که باید بکنید چک کردن کیسه زباله است. در صورتی که کیسه پر بود آن را تخلیه و سپس مجددا مکش جاروبرقی زانوسی را چک کنید. علت دیگر این مسئله مربوط به کثیف شدن فیلتر جاروبرقی می شود که دلیل رایجی نیز می باشد. معمولا این فیلتر از جنس اسفنج فشرده است و می توانید آن را با دست نیز تمیز کنید. دلیل آخری که ممکن است موجب کم شدن قدرت مکش جاروبرقی زانوسی شود عدم عبور مناسب هوا از سلنگ رابط است. برای حل این مشکل شلنگ را از دستگاه جدا کرده و سپس جاروبرقی را روشن نمایید. بعد از تمیز کردن شلنگ اگر باز هم مشکل حل نشد احتمال سوراخ شدن آن وجود دارد.

صدای غیرطبیعی جاروبرقی زانوسی

وجود سر و صدای زیادی و گاها ناهنجار جاروبرقی می تواند ناشی از شل شدن پروانه و یا خراب شدن بلبرینگ های دستگاه باشد. اگر در امور فنی سررشته ای ندارید بهتر است که با نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی زانوسی تماس گرفته و زآنها جهت حل مشکل جاروبرقی کمک بخواهید.

لرزش جاروبرقی زانوسی

گاهی مشاهده می شود که جاروبرقی با لرزش غیرطبیعی کار می کند. این مشکل معمولا به دلیل خراب یا سل شدن نگه دارنده های لاستیکی موتور می باشد. شما می توانید این نگه دارنده ها را چک کرده و در صورت شل بودن آنها را سفت نمایید و در صورت خرابی آن نسبت به تعمیر یا تویضش اقدام کنید.

تعمیرجاروبرقیهزینه تعمیر جاروبرقی

هزینه تعمیر جاروبرقی به موارد مختلفی بستگی دارد. نوع وسیله شما و همچنین نوع مشکل آن تاثیر زیادی در هزینه تعمیر دارد. همچننی محل سکونت شما نیز در هزینه ایاب و ذهاب تاثیرخواهد گذاشت. بدیهی است که در صورت نیاز به تعویض قطعه هزینه تعمیر جاروبرقی زانوسی بیشتر می شود. برای اینکه هزینه تعمیرجاروبرقی برای شما شفاف باشد بهتر است که کار تعمیر جاروبرقی زانوسی خود را به مراکز معتبر در این زمنیه بسپارید.

مرکز معتبر تعمیر جاروبرقی

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی مراکز معتبر در سریع بودن خدمات رسانی این مراکز و همچنین پرسنل مجرب و کارآزموده این مراکز می باشد. فراز پشتیبان یکی از مراکز معتبر در زمینه تعمیر جاروبرقی زانوسی است که خدمات تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد. تکنسین های فراز پشتیبان در سریع ترین زمان به عیب یابی جاروبرقی شما پرداخته و به بهترین شکل ممکن جاروبرقی را تعمیر می کنند.

تعمیرجاروبرقی

مطالب مرتبط