تعمیر جاروبرقی آریستونARISTON

کلمه جارو کردن عموما ما را به یاد خانه های قدیمی با دیوارهای کاهگلی و حیاط ها با حوض های بزرگ می اندازد که دور تا دور آن را مادربزرگ ها با یک جاروی چوبی تمیز می کردند و بعد نوبت به آب دادن گلدان ها و شمعدانی ها می رسید. قطعا یادآوری این تصاویر برای هر ایرانی در هر نسلی لذت بخش است. اما واقعیت زندگی امروز با گذشته فرق دارد. زندگی ماشینی و پرمشغله، شاغل شدن اکثر زنان و مردان، خانه های کوچک بدون حیاط، باعث شده است، جاروهای دستی خیلی دیگر کاربرد نداشته باشند و نسل امروز ترجیح بدهد از جاروبرقی برای نظافت خانه استفاده کند. البته از حق هم نگذریم، جاروبرقی واقعا کار آدم های این دوره و زمانه را راحت کرده است. سرعت و کیفیت رفت و روب خانه قطعا با این وسیله بیشتر است. در بین برند های جاروبرقی برند آریستون کیفیت بالایی داشته و تقریبا تمام افرادی که آن را خریداری کرده اند از انتخاب آن راضی بوده و کمتر گذرشان به تعمیرگاه افتاده است. ولی به هر حال تعمیر جاروبرقی آریستونARISTON به دلایل فنی دور از انتظار نیست.

تعمیر جارو برقی آریستون

برای تعمیر جاروبرقی آریستونARISTON باید چه کاری انجام دهید؟

اگر بنا به هر دلیلی مثلا روشن نشدن موتور و یا خراب شدن فن یا احساس بوی سوختگی از جاروبرقی نیاز شد که با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید، باید مراحل ذیل را انجام داده تا برای تعمیر جاروبرقیآریستونARISTON با مشکلی مواجه نشوید.

۱- اول از همه اینکه به هیچ وجه خودتان موتور و فن و اجزای داخلی آن را دستکاری نکنید. این کار باعث می شود، تعمیر جاروبرقی آریستونARISTON با هزینه بیشتری انجام شود.

۲- با مشاهده ایراد در جارو با یک تعمیرگاه مجاز و حرفه ای تماس بگیرید و درخواست صحبت با کارشناس مرکز را داشته باشید. با افراد متفرقه صحبت نکنید.

تعمیر جارو برقی آریستون
۳- بعد از برقراری ارتباط با کارشناس دقیقا نوع مشکل و ایراد ایجاد شده را شرح دهید تا کارشناس بتواند در این خصوص شما را راهنمایی کند.

۴- در صورتی که نیاز به تعمیر جاروبرقی آریستونARISTON باشد، وقت و روز مشخصی برای این کار با شما هماهنگ خواهد شد و در همان تاریخ تعمیرکار برای رفع ایراد دستگاه مراجعه خواهد کرد.

۵- اگر توضیحاتتان روشن و شفاف باشد، ممکن است با راهنمایی کارشناس بتوانید ایراد به وجود آمده را خودتان رفع کنید البته اگر مشکل فنی و مربوط به موتور نباشد.

تعمیر جارو برقی آریستون

گارانتی تعمیر جاروبرقی آریستونARISTON

برخی تعمیرگاههای مجاز و حرفه ای برای تعمیرات خود گارانتی می گذارند. یعنی اگر در مدت زمان مشخصی وسیله تعمیر شده مجددا همان ایراد قبلی را پیدا کرد، مشتری می تواند بدون پرداخت هزینه دوباره دستگاه خود را برای تعمیر بفرستد. گارانتی بعد از تعمیر باعث جلب اعتماد بین مشتری و مرکز شده و تعهد تعمیرکاران را نسبت به کارشان افزایش می دهد.

تعمیر جارو برقی آریستون

خدمات تخصصی تعمیرگاههای مجاز

تعمیرگاههای مجاز از افراد متخصص و حرفه ای در تعمیر لوازم خانگی استفاده می کنند و این تعمیرکاران در رفع عیوب برند بوش مهارت و تجربه کافی دارند. اینکه تعمیرکار یک برند را خوب بشناسد، باعث می شود، عیب یابی دستگاه را با سرعت انجام داده و تعمیر آن هم در کمترین زمان و باکمترین خطا انجام شود. در واقع تعمیرات لوازم خانگی بر اساس نوع برند از تفاوت های عمده ای برخوردار است و فقط افراد متخصص و متبحر این ظرایف و تفاوت ها را می دانند .

مطالب مرتبط