تعمیر جاروبرقی آاگ

عیب یابی جاروبرقی آاگ و حل مشکل

 

عدم مکش یا مکش ضعیف جاروبرقی آاگ

در صورتی که جاروبرقی شما از نوع کیسه ای باشد باید چک کنید که کیسه آن پر یا سوراخ نشده باشد. برای این کار لازم است محفظه جاروبرقی که کیسه در درون آن قرار گرفته را بررسی کنید تا آشغال و گرد و خاک نداشته باشد. در صورت تمیز بودن محفظه احتمال سوراخ بودن کیسه وجود خواهد داشت. اما اگر جاروبرقی شما کیسه ندارد باید چک کنید که مخزن آشغال آن پر نشده باشد و در صورت نیاز آن را تخلیه نمایید.

کار دیگری که باید انجام دهید چک کردن واشرهای اطراف مخزن است که دچار پارگی یا پوسیدگی نشده باشد. در صورت وجود چنین مشکلاتی نیاز به تعمیر جاروبرقی آاگ و یا تعویض قطعه خواهید داشت. همچنین کثیف یا مسدود شدن فیلتر های جاروبرقی نیز موجب تضعیف کشش آن خواهند شد.

در صورتی که فیلتر جاروبرقی آاگ قابل شست وشو باشد می توانید آن را خارج کرده و مورد شست و شو قرار دهید تا کاملا تمیز شود. در نهایت باید لوله های موجود جاروبرقی را چک کنید تا دچار گرفتگی نشده باشند. در صورت وجود سوراخ در لوله جاروبرقی باید با نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ تماس حاصل کنید.

خاموش شدن جاروبرقی آاگ در حین کار

برخی جاروبرقی ها دارای سنسورهایی هستند که برای محافظت در برابر دماهای بالا تعبیه شده اند. در صورتی که حرارت جاروبرقی از حد استاندارد بالاتر برود این سیستم به طور خودکار موجب خاموش شدن جاروبرقی خواهد شد تا از سوختن آن جلوگیری به عمل آورد. اما خاموش شدن جاروبرقی ممکن است مشکلات دیگری نظیر ایراد در سیم کشی را نیز داشته باشد که برای رفع آن باید با مراکز تعمیر جاروبرقی آاگ تماس بگیرید.تعمیر جاروبرقی

سر و صدای زیاد جاروبرقی آاگ

اگر در هنگام جاروکشی خانه متوجه صدای بلند و غیرعادی جاروبرقی شدید این احتمال وجود دارد که چیزی در داخل جاروبرقی گیر کرده باشد. برای خارج کردن شی مذکور از داخل جاروبرقی حتما باید جاروبرقی را از برق کشیده و خاموش نمایید و سپس از یک وسیله نازک مانند یک میله یا خودکار برای خروج شی گیرکرده استفاده کنید.

بوی سوختگی جاروبرقی آاگ

اگر در جاروبرقی خود بوی سوختگی احساس کردید و یا اینکه متوجه عدم حرکت برس چرخان قسمت سری لوله شدید این احتمال وجود دارد که تسمه جاروبرقی پاره شده باشد. برای تعمیر و یا تعویض تسمه جاروبرقی تنها کافی است که با مرکز گارانتی جاروبرقی آاگ تماس بگیرید و یا در صورت نداشتن گارانتی می توانید با یک مرکز تعمیر جاروبرقی که دارای سابقه زیاد باشد تماس حاصل نمایید.

جرقه زدن جاروبرقی

این مشکل از سیستم برق جاروبرقی است و برای حل آن باید به سرعت با نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی آاگ تماس بگیرید تا نسبت به رفع مشکل جاروبرقی شما اقدام نمایند.

مراحل تعمیر جاروبرقی آاگ توسط فراز پشتیبان

۱٫ با یک نمایندگی معتبر تعمیر جاروبرقی آاگ تماس بگیرید

۲٫ برند و مدل جاروبرقی خود را به اپراتور اعلام کنید تا مشاوره لازم را به شما بدهد

۳٫ در صورت جزئی بودن مشکل جاروبرقی از طریق مشاوره رایگان، رفع عیب انجام می گیرد

۴٫ در صورت جدی بودن مشکل یک تکنسین حرفه ای برای حل ایراد جاروبرقی به محل سکونت شما اعزام خواهد شد

۵٫ تکنسین مذکور در کمترین زمان در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی و تعمیر جاروبرقی شما اقدام خواهد کرد.

۶٫ تعمیرات جاروبرقی فراز پشتیبان دارای ضمانت بوده و هزینه های آن کاملا شفاف و منصفانه می باشد.

تعمیر جاروبرقی

مطالب مرتبط