تعمیر اجاق گاز صفحه ای نف neff

لوازم خانگی به ویژه لوازم آشپزخانه جزو لوازمی هستند که هر روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل استهلاک این نوع لوازم بالا بوده و همواره احتمال بروز مشکل و ایراد در آنها وجود دارد.

بنابراین بسیار مهم است لوازم خانگی شما از گارانتی و خدمات پس از فروش معتبری برخوردار باشند. یکی از انواع لوازم خانگی پرکاربرد اجاق گاز صفحه ای است. قصد داریم در اینجا در مورد تعمیر اجاق گاز صفحه ای نف صحبت کنیم.اجاق گاز صفحه ای نف

سرویس و نگهداری اجاق گاز صفحه ای نف neff

 برای اینکه عمر اجاق گاز شما افزایش یافته و دچار مشکل نشود می توانید با رعایت یک سری نکات به سرویس و نگهداری اجاق گاز صفحه ای نف بپردازید. در ادامه مهم ترین نکات در این زمینه ارائه خواهد شد.

  • اجاق گاز خود را در محیط های خیلی کوچک و با فضاهای سربسته نصب نکنید. نصب این گونه اجاق گازها در فضاهای سربسته موجب خواهد شد که گازهای تولید شده از فضا خارج نشده و باعث ایجاد مشکل شوند.
  •  اجاق گاز را در مسیر وزش باد نصب نکنید. نصب اجاق گاز در نزدیکی پنجره های خانه موجب خاموش شدن شعله در اثر وزش باد شو هدر رفت گاز می شود که از جهتی نیز می توان بسیار خطرناک باشد.
  • شلنگ های اجاق گاز را با دقت به لوله گاز وصل کنید و برای اتصال از بست مناسب استفاده نمایید.
  • طول شلنگ بهتر است که بیش از ۵/۱ متر نباشد.
  • بعد از اینکه اجاق گاز خود را نصب کردید حتما آن را چک کنید تا نشت گاز نداشته باشد. برای انجام این کار می توانید از کف صابون در محل اتصال دو سر شلنگ استفاده نمایید.
  • یکی از مهم ترین موارد در نگهداری اجاق گاز مربوط به تمیز نگه داشتن آن می باشد. سعی کنید به طور منظم گاز خود را تمیز کرده و از سر رفتن غذا روی اجاق گاز جلوگیری کنید.
  • اگر قصد دارید تا سینی های اطراف مشعل را مورد شست و شو قرار دهید هرگز از سیم ظرفشویی استفاده نکنید. بهترین وسیله برای این کار استفاده از پارچه نمدار به همراه مواد شوینده مخصوص است. بعد از انجام شست و شو نسبت به خشک کردن اجاق گاز اقدام کنید.
  • سعی کنید که کلاهک های اجاق گاز خود را هر چند وقت یکبار به دقت چک کنید. در صورتی که شعله ها به طور پیوسته آبی رنگ باشند نشان دهنده عملکرد درست اجاق گاز می باشد اما اگر این شعله ها رنگی شبیه به زرد یا نارنجی داشته باشند بدین معنی است که شعله ها نیاز به تمیز کردن دارند.اجاق گاز صفحه ای نف

نمایندگی تعمیر اجاق گاز صفحه ای نف neff 

اگر اجاق گاز صفحه ای شما دچار مشکل شود اولین کاری که می کنید چیست؟ در صورتی که از امور فنی سررشته دارید می توانید برخی موارد جزئی را چک کنید و در غیر این صورت باید با یک مرکز معتبر در زمینه تعمیر اجاق گاز صفحه ای تماس بگیرید. اگر اجاق گاز صفحه ای شما دارای گارانتی است با شماره تلفن های موجود روی کارت گارانتی اجاق گاز صفحه ای نف تماس بگیرید اما در غیر این صورت از یک نمایندگی مجاز تعمیر اجاق گاز صفحه ای نف کمک بخواهید.

فراز پشتیبان از بهترین نمایندگی های تعمیر اجاق گاز صفحه ای نف neff است که دارای ویژگی هایی مانند سرعت در خدمات رسانی و همچنین برخورداری از پرسنل مجرب و آموزش دیده است. ارائه خدمات حرفه ای در زمینه تعمیر انواع اجاق گاز صفحه ای و همچنین قیمت تعمیر شفاف و منصفانه جزو مشخصه های فراز پشتیبان می باشد. ضمن اینکه شما می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان فراز پشتیبان در زمینه تعمیرات اجاق گاز صفحه ای بهره مند شوید.

مطالب مرتبط