تعمیر اجاق گاز آریستون Ariston

آریستون یکی از برندهای مطرح جهان در حوزه لوازم خانگی است که محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از ویژگی های محصولات این برند باید به گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب آن اشاره داشت.

یکی از محصولات این برند اجاق گاز آن می باشد که در این مطلب قصد داریم به آن پرداخته و نکاتی را در مورد تعمیر اجاق گاز آریستون بیان کنیم.

اجاق گاز آریستونایرادات متداول اجاق گاز آریستون Ariston

در ادامه به تعدادی از مهم ترین ایراداتی که ممکن است برای اجاق گاز آریستون پیش بیاید پرداخته و تعمیر اجاق گاز آریستون را بررسی خواهیم کرد.

سطح گرم کننده در اجاق گازهای مدرن دارای یک رویه بالایی صاف بوده و به شکل یک سیم پیچ می باشد. ایجاد مشکل در این قسمت موجب عدم گرم شدن المنت می شود.

مکانیزم عمل این قسمت از اجاق گاز به این شکل است که سیم موجود در آن با استفاده از جریان الکتریکی به تولید حرارت می پردازد. برای بررسی این المنت باید از یک مولتی متر استفاده شود.

از طرف دیگر نیاز است که سیم پیچ المنت از لحاظ پوسیدگی و خوردگی مورد بررسی قرار گیرد و در صورت وجود چنین مشکلاتی اقدام به تعویض پایانه ها و سوکت ها نمایید.

برای انجام این کار نیاز است که در ابتدا جریان برق به طور کامل قطع شده باشد. اگر با امور فنی آشنایی لازم را ندارید بهتر است که از یک مرکز تعمیر اجاق گاز آریستون کمک بگیرید.

کلید سطح گرم کننده و کلید بی نهایت

هر المنتی دارای یک کلید بی نهایت است که به وسیله آن کنترل می شود. در صورتی که خود المنت و پایانه های آن دچار مشکل نبوده و سالم باشند این احتمال وجود دارد که مشکل عدم گرمای المنت از کلید بی نهایت آن باشد.

برای حل این مشکل لازم است که جریان برق قطع شده سپس کلید مورد نظر را پیدا کرده و داغ شدگی سیم ها مورد بررسی قرار گیرند. همچنین باید اتصالات کلید چک شده و در صورت وجود مشکل نسبت به تعویض کلید اقدام شود.

اگر کلید مشکلی نداشت لازم است که رسیدن ولتاژ به کلید نیز مورد بررسی قرار بگیرد. انجام این کار کاملا تخصصی بوده و باید توسط تکنسین های یک مرکز تعمیر اجاق گاز آریستون انجام بگیرد.

 

توصیه در مورد تعمیر اجاق گاز آریستون Ariston

فراز پشتیبان توصیه می کند در صورتی که مشکلی در سیستم و عملکرد اجاق گاز شما به وجود آمد در ابتدا از اتصال جریان برق اطمینان حاصل کرده و نحوه قرارگیری دستگاه را بررسی کنید. در بسیاری از موارد مشکل اجاق گاز ناشی از عدم اتصال صحیح آن به برق می باشد.

همچنین می توانید با استفاده از دفترچه راهنمای اجاق گاز آریستون نسبت به سالم بودن برخی موارد اطمینان حاصل کنید. اما اگر مشکل جدی تری برای اجاق گاز شما به وجود آمد توصیه می کنیم که از دستکاری دستگاه پرهیز کنید و تنها با مرکز معتبر تعمیر اجاق گاز آریستون تماس بگیرید.

 

اجاق گاز آریستون

نمایندگی تعمیر اجاق گاز آریستون Ariston

برای اینکه کار تعمیر اجاق گاز شما به بهترین شکل انجام شود لازم است که با یک مرکز معتبر دز زمینه سرویس و تعمیر اجاق گاز آریستون تماس بگیرید. فراز پشتیبان از جمله این مراکز است که به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر اجاق گاز صفحه ای آریستون فعالیت کرده و از نیروهای زبده و باتجربه بهره می برد.

این مرکز تعمیرات اجاق گاز در اسرع وقت اقدام به ارسال تکنسین به محل سکونت شما کرده و در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام می گردد. ضمنا هزینه تعمیر اجاق گاز آریستون در فراز پشتیبان کاملا معقول و مشخص است.

مطالب مرتبط