تعمیر آب سردکن 

آب سردکن یکی از وسایلی است که در سال های اخیر کاربرد زیادی را پیدا کرده است و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه با ساختار این دستگاه و همچنین پرکاربرد بودن آن احتمال اینکه بعد از مدتی مستهلک شده و نیاز به تعمیر پیدا کند وجود دارد;  در این مطلب قصد داریم تا در مورد نگهداری و تعمیر آب سردکن نکاتی را ارائه کرده و یک مرکز معتبر در زمینه تعمیر آب سردکن معرفی کنیم.

نکات نگهداری و تعمیر آب سردکن

  • سعی کنید همیشه آب سردکن خود را تمیز نگه دارید و حدودا هر یک ماه یک بار مخزن آب سردکن را تمیز کرده و شست و شو دهید.
  • برای ضدعفونی کردن آب سردکن می توانید از محلول آب سفید با اندازه یک قاشق استفاده نمایید.
  • اگر قصد جدا کردن محفظه را دارید حتما قبل انجام این کار آب سردکن را از برق جدا نمایید
  • آب سردکن را در محلی قرار بدهید که کار تهویه هوا در آنجا به خوبی انجام بگیرد
  • آب سردکن به هیچ وجه نباید در معرض تابش مستقیم نور آفتاب و هوای خیلی گرم قرار بگیرد
  • فیلتر آب سردکن جزو اجزای مهم آن است که باید به طور منظم چک شده و در صورت نیاز تعویض شود. تعویض فیلتر آب سردکن یک کار تخصصی است که بهتر است توسط متخصصان مراکز تعمیر آب سردکن انجام بگیردتعمیر آب سرد کن

ایرادات رایج آب سردکن

یکی از ایرادات شایع آب سردکن ایجاد گرفتگی در فیلترها است که باید حتما به موقع تعویض شوند. همچنین ممکن است که فیلترها به صورت اشتباهی قرار گرفته باشند که در این صورت نیاز است جای آنها تغییر کند. یکی دیگر از دلایل ایجاد مشکل در کارکرد آب سردکن عدم وجود فشار کافی در مخزن می باشد که باید تنظیم شود; خمیدگی تیوب ها از دیگر مشکلات آب سردکن ها است که باید این خمیدگی اصلاح شده و تیوب ها صاف شوند.

عدم کارکرد صحیح آب سردکن می تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد که از جمله آن می توان به وجود مشکل در اتصالات یا سیستم برق آب سردکن اشاره داشت;  در صورتی که خودتان متوجه مشکل آب سردکن نشوید به هیچ وجه با آن کلنجار نروید زیرا امکان بروز مشکلات دیگر نیز وجود خواهد داشت;  در چنین شرایطی بهترین کار تماس با یک مرکز سرویس و تعمیر آب سردکن می باشد.

هزینه تعمیر آب سردکن

بسته به نوع ایراد و مشکلی که برای آب سردکن شما به وجود آمده هزینه تعمیر آب سرد کن متفاوت خواهد بود. ممکن است مشکل آب سردکن شما بسیار جزئی بوده و حتی بدون نیاز به تعویض قطعه حل شود و یا اینکه برعکس مشکل جدی بوده و نیاز به تعویض قطعات اصلی داشته باشد;

یکی دیگر از موضوعات تعیین کننده در هزینه تعمیر آب سردکن مربوط به تعمیرکار و یا مرکز تعمیر آب سردکن می شود. برای اینکه خیالتان از بابت منصفانه بودن هزینه تعمیر آب سردکن راحت باشد بهتر است که با مراکز معتبر در زمینه تعمیر آب سردکن تماس بگیرید و سراغ تعمیرکاران متفرقه نروید.

مرکز خدمات تعمیر آب سردکن

در حال حاضر مراکز معتبری در زمینه سرویس و تعمیر آب سردکن در کشورمان فعالیت می کنند. این مراکز کار نصب و راه اندازی آب سردکن و همچنین خدمات پس از فروش آب سردکن را انجام می دهند. از جمله مراکز معتبر در حوزه تعمیر آب سردکن فراز پشتیبان است که توانسته با ارائه خدمات حرفه ای در زمینه نصب، سرویس و تعمیر آب سردکن اعتماد مشتریان را جلب کند;

برای بهره مندی از خدمات تعمیر آب سردکن فراز پشتیبان تنها کافی است که با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و درخواست تکنسین نمایید.

تعمیر آب سرد کنتعمیر آب سرد کن

مطالب مرتبط