تعمیر آبسردکن

تعمیر آبسردکن

تعمیر آبسردکن در تهران و سایر شهرستان‌ها 

 یکی از دستگاه‌هایی که معمولا در اماکن عمومی، ادارات و محل کار افراد زیاد به چشم می خورد، آبسردکن است. این دستگاه یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌ها در اماکن عمومی و محل کار است. آیا شما هم یکی از این آبسردکن ها را در مغازه، باشگاه یا دفتر کار خود دارید؟ آیا تا به حال مجبور به تعمیر آبسردکن خودتان شده‌اید؟

تعمیر آبسردکن
تعمیر آبسردکن

چه زمانی وقت سرویس یا تعمیر کردن آبسرد کن است؟

هر دستگاهی اعم از آبسردکن بعد از مدت معینی کارکرد، نیاز به سرویس دارد. شاید فیلترهای دستگاه فرسوده شده و شاید میزان انرژی مصرفی آن به مرور زمان بیشتر شده باشد. دلایل زیادی مثل سرد نکردن آب و یا صدای دستگاه ممکن است شما را نگران کرده باشد، اما این یک اتفاق رایج برای آبسردکن‌ها است. در این حالت باید برای تعمیر دستگاه خود به یک مرکز تعمیر مجاز آبسردکن مراجعه کنید.

مدیر تعمیرات شرکت فراز پشتیبان می‌گوید: امروز دستگاه‌هایی که ما تعمیر می‌کنیم، شامل تمام برند‌ها است. درست است که برخی از برندها کمتر دچار خرابی می‌شوند؛ ولی این به این معنی نیست که محصول یک برند هرگز خراب نشود. تنها نکته‌ای که ممکن است عمر یک دستگاه را بیشتر کند، استفاده درست از آن است. 

توصیه‌هایی برای تعمیر آبسردکن

۱- در صورت مشاهده هرگونه اختلال در دستگاه آبسردکن، از آن استفاده نکنید چون ممکن است آسیب‌های بیشتری به دستگاه شما وارد شود. با مرکز تعمیر آبسردکن تماس بگیرید و آن را به یک مرکز معتبر تحویل دهید. 

۲- برخی از ایرادهای فنی یک دستگاه آبسردکن ممکن است به قطعات دستگاه ارتباطی نداشته باشد. حتما قبل از تماس با شرکت تعمیر آبسردکن، اتصالات را بررسی کنید و از ورودی‌های برق و آب به دستگاه خود مطمئن شوید. 

۳- گارانتی دستگاه خود را بررسی کنید. وقتی دستگاه آبسردکن شما گارانتی دارد، بهتر است آن را به نمایندگی تعمیر آبسردکن تحویل دهید و بدون هزینه آن را تعمیر کنید. اما اگر گارانتی دستگاه شما تمام شده است، فورا با مرکز تعمیرات تماس بگیرید. 

۳- اطمینان حاصل کنید که نمایندگی تعمیرات آبسردکن برای تعمیر از قطعات استاندارد استفاده می کند. 

۴- اگر تصمیم دارید، دستگاه خود را به مرکز تعمیرات بسپارید، خود را گرفتار تعمیرکارانی نکنید که دستگاه شما را دیر تحویل می‌دهند. مخصوصا اگر فصل تابستان است و در گرمای اواسط روز از نبود آب خنک رنج می برید، هرگز به تعمیرکاران کم تجربه و شرکت‌هایی که در ابزارها و قطعات یدکی خود نقص دارند اطمینان نکنید. گاهی به دست آوردن یک قطعه، یا پیدا کردن یک ایراد توسط تعمیرکار غیر مجرب و غیر متخصص، هفته‌ها شما را از آبسردکن خودتان دور می‌کند.

اشکالات رایج در مورد آبسردکن‌ها کدامند؟

۱- آبسردکن آب را خنک نمی‌کند؛ در این حالت دستگاه آبسردکن نسبت به عملکرد استاندارد سردکنندگی خود، عملکردی پایین‌تر دارد.

۲- از شیر خروجی آب خنک دریافت نمی‌شود.

۳- آبسردکن نشتی دارد؛ نشتی آب ممکن است از نقاط مختلفی از دستگاه اتفاق بیفتد و دلایل مختلفی دارد.

۴- طعم و بوی آب خروجی از آبسردکن مطبوع و مطلوب نیست.

فراز پشتیبان یکی از بهترین‌ها در زمینه تعمیرات آبسردکن

فراز پشتیبان یکی از مراکز تعمیرات انواع وسایل برقی خانگی و اداری، از جمله آبسردکن است. دلایل زیادی این شرکت را برای انتخاب شما تضمین می‌کند:

۱- استفاده از قطعات اورجینال

خصوصا در مورد برندهای گران قیمت، استفاده از قطعات اصلی بسیار مهم است. قطعات نامرغوب و یا با کیفیت پایین‌تر علاوه بر اینکه کارایی دستگاه را کم می‌کنند، ممکن است عمر کوتاهی داشته باشند و با گذشت مدت زمان کمی از تعمیر، مجددا دستگاه شما نیاز به تعمیر پیدا کند.

۲- تحویل به موقع

اهمیت دادن به وقت شما یکی از امتیازات شرکت فراز پشتیبان برای مشتریان خود است.

۳- مشاوره تلفنی 

متخصصان ما می‌توانند بسیاری از مشکلات شما را به صورت تلفنی حل کنند. گاهی اشکالات کوچکی در کار دستگاه آبسردکن روی می‌دهد که خود شما با راهنمایی یک متخصص می‌توانید آن را برطرف کنید. از طرف دیگر مشاوره تلفنی با تعمیرکار دستگاه می‌تواند قبل از مراجعه او برای تعمیر دستگاه شما، آمادگی لازم را از نظر ابزار و قطعات مورد نیاز، برآورد وقت و هزینه و سایر موارد این چنینی در دو طرف ایجاد کند.

۴- نمایندگی در تهران و سایر شهرستان‌ها

برای تعمیر آبسردکن در تهران روی متخصصین مجرب و کاربلد فراز پشتیبان حساب کنید. همچنین در سایر شهرستان‌ها هم به نمایندگی تعمیر آبسردکن ما مراجعه کنید.

۵- مجوز از اتحادیه‌ها

مجوز اتحادیه تعمیرکاران و کسب استانداردهای لازم نشانگر تخصصی بودن کار یک شرکت و رتبه‌ی بالای فنی خدمات آن است.

۶- سابقه درخشان در زمینه تعمیرات از سال ۱۳۷۲ 

سابقه بلندمدت نشانگر تجربه بیشتر است و تجربه بیشتر در تعمیر انواع برندهای آبسردکن، می‌تواند تضمین خوبی جهت موفقیت و سرعت در انجام کار تعمیرات آبسردکن شما باشد. 

۷- نمایندگی تعمیرات اغلب برندهای محبوب در ایران 

تنوع محصولات وارداتی آبسردکن به کشور باعث شده که برندهای مختلف و متفاوتی در بازار وجود داشته باشد. به همین میزان روش‌های تعمیرات از نظر فنی و قطعات تعویضی نیز متفاوت خواهند بود. شرکت فراز پشتیبان در زمینه تعمیر تمامی برندهای آبسردکن از جمله هیوندای، بوش، دسینی، هیمالیا، مجیک، نوبل، ایستکول، شارپ، فمیلی، سام، یوروپ، آلونی، بیم، میدیا، گوسونیک، جیپاس و افترون فعالیت درخشان دارد.

تعمیر آبسردکن
تعمیر آبسردکن
اگر به تعمیر آبسردکن خود نیاز پیدا کرده اید، با مشاوران ما تماس بگیرید، راهنمایی‌های لازم را کسب کنید، از تعرفه‌ها اطلاع پیدا کنید، زمان مراجعه را هماهنگ کنید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید. در اسرع وقت تعمیرکاران ما به محل مراجعه کرد و دستگاه آبسردکن شما را تعمیر خواهند کرد.