تعمیر آبسردکن گران قیمت در تهران و کلانشهر‌ها در کمترین زمان

تعمیر آبسردکن گران قیمت در تهران

مشکلات تعمیر آبسردکن گران قیمت در تهران و کلانشهر‌ها حل شد!

آبسرد‌کن وسیله‌ای است که در بیشتر مکان‌های عمومی مانند اداره‌جات، شرکت‌ها، مطب‌ها و بیمارستان‌ها و بسیاری از اماکن دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در فصول گرم سال نیز اهمیت آبسردکن‌ها بسیار بیشتر می‌شود. بدترین اتفاقی که ممکن است بیفتد این است که آبسردکن دقیقاً در همین مواقع که بیشتر مورد نیاز است خراب شود. خوب در این مطلب می‌خواهیم به چند مورد بپردازیم که مرتبط با تعمیر آبسردکن گران قیمت هستند:

  •        آبسردکن چگونه کار می‌کند؟
  •        برندهای معروف تولیدکننده‌ی آبسردکن
  •        خرابی‌های رایج آبسردکن
  •     چرا تعمیر آبسردکن گران قیمت حساس است؟
  •        برای تعمیر آبسردکن گران قیمت دقیقاً به کجا باید مراجعه کنیم؟
مشکلات تعمیر آبسردکن گران قیمت در تهران و کلانشهر‌ها حل شد!
مشکلات تعمیر آبسردکن گران قیمت در تهران و کلانشهر‌ها حل شد!

طرز کار آبسردکن چطور است؟

در ابتدا باید گفت که ما دو نوع آبسردکن داریم:

  1.     آبسردکن مخزنی: آب این دستگاه از طریق قرار دادن مخزنی از آب روی آن‌ها تأمین می‌شود.
  2.     آبسردکن مستقیم: این آبسردکن‌ها به جریان آب شهری متصل می‌شوند و آب شهری منبع تغذیه آن است.

طرز کار آبسردکن مخزنی اینگونه است که آب وارد محفظه‌ای درون آبسردکن می‌شود. درون آبسردکن نیز لوله‌هایی وجود دارند که حاوی ماده‌ای مبرد (سردکننده) هستند. زمانی که آب در مجاورت این لوله‌ها قرار می‌گیرد سرد می‌شود.

در آبسردکن‌های مستقیم نیز طرز کار تقریباً همانطور است ولی منبع تغذیه فرق می‌کند و همچنین محفظه‌ی درونی بزرگتر خواهد بود. زمانی که شما از دستگاه آب برمی دارید محفظه دوباره پر شده و کار سردکردن آب درون آن از سر گرفته می‌شود.

 

برندهای معروف تولید کننده آبسردکن را بشناسید

شرکت‌های مختلفی در کار تولید آبسردکن هستند ولی برخی از آن‌ها طرفداران بیشتری دارند، مانند برندهای زیر:

ایستکول

ابتدا با شرکت ایرانی ایستکول شروع کرده‌ایم چون این شرکت در تولید انواع آبسردکن‌های مخزنی، آب شهری، کابین‌دار و یخچال‌دار و حتی رومیزی، خود را اثبات کرده است. محصولات شرکت ایرانی ایستکول کاملاً تأیید شده و با کیفیت هستند.

هاردستون

شرکت ایرانی هاردستون نیز با تولید آبسردکن‌های ایستاده‌ی خود توانایی‌اش را در تولید آبسردکن‌های مناسب نشان داده است.

سامسونگ

شرکت کره‌ای سامسونگ بیشتر به خاطر آبسردکن‌های ایستاده و مخزنی خود در ایران شهرت دارد. سامسونگ در تولید این نوع آبسردکن‌ها تمام کیفیت لازم را تأمین کرده است.

ال جی

شرکت ال جی نیز مانند همتای هم میهنی خود در زمینه تولید آبسردکن‌هایی در ایران شهرت دارد که بیشتر در بیمارستان‌ها، بانک‌ها و ادارات به‌صورت ایستاده و مخزنی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

الکترواستیل

در بیشتر اماکنی که آبسردکن‌های آب شهری در اندازه‌های بزرگ وو کوچک مشاهده می‌کنید تولید شرکت الکترواستیل است. شرکت الکترواستیل در ساخت آبسردکن‌های ثابت که به آب شهری متصل می‌شوند معنای واقعی کیفیت و کارایی را نشان داده است.

مجیک

شرکت ایرانی مجیک افرادی که نیاز به آبسردکن در مطب‌ها، بانک‌ها و اماکنی که شلوغی کمتری وجود دارد را در نظر گرفته است. محصولات این شرکت که با کیفیت جهانی تولید شده‌اند آبسردکن‌های مخزنی و ایستاده هستند.

شاید آبسردکن خود را به قیمت نسبتاً بالایی از هرکدام از برندهای بالا یا شرکت‌های دیگری خریداری کرده باشید. به دلیل استفاده‌ی مداوم از آبسردکن امکان خرابی آن نیز بالاست. مورد دیگری که وجود دارد این است که خرابی آبسردکن باید هرچه زودتر رفع شود چون در محل کار یا خانه مدام مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرابی‌های رایج آبسردکن

نشتی آب: این مشکل نسبت به مشکلات دیگر بسیار رایج است و دلیل آن نیز به احتمال زیاد ترک خوردگی در قسمتی از محفظه یا لوله‌های آبسردکن است. شاید مجرای خروجی آب بسته شده باشد و بهتر است که ابتدا مجرای خروجی آب اضافی را بررسی کنید. در صورتی که مشکل حل نشد برای تعمیر آبسردکن گران قیمت خود حتماً با مرکزی مطمئن تماس بگیرید.

عدم سردشدن آب: مهم‌ترین و تنها کاری که آبسردکن باید انجام دهد این است که آب را سرد کند. ممکن است به دلیل خالی شدن گاز و یا مشکلی فنی در قسمتی دیگر این فرآیند به درستی انجام نشود. در چنین شرایطی دستگاه را خاموش و روشن کنید و در صورتی که مشکل حل نشد بهتر است با مرکزی تخصصی تماس بگیرید.

عدم خروج آب: گاهی اوقات ممکن است به دلیل تشکیل جرمی از مواد معدنی خروجی آب بسته شده باشد و امکان خروج آب وجود نداشته باشد. گاهی اوقات این جرم گرفتگی درون محفظه‌ی داخلی نیز شکل می‌گیرد.

طعم ناخوشایند آب: جرم گرفتگی درون محفظه یا مسیر خروجی آب ممکن است باعث بدمزه شدن آب نیز بشود و در چنین شرایطی بهتر است که مراتب را به تعمیرکاری متخصص اطلاع دهید.

حساس بودن تعمیر آبسردکن گران قیمت به این دلیل است که این دستگاه دارای قطعات گران قیمتی است؛ و به دلیل حساس بودن آن نیز اگر به درستی تعمیر نشود ممکن است خرابی دوباره تکرار شود.

برای تعمیر آبسردکن گران قیمت دقیقاً به کجا باید مراجعه کنیم؟

کاری که قبلاً انجام می‌شد این بود که دستگاه را به مرکز تعمیری که نزدیک باشد می‌بردند و دستگاه مدتی آنجا می‌ماند تا تعمیر شود. اگر نیاز به تعویض قطعه‌ای بود هم در همانجا تعویض می‌شد بدون اینکه اصالت قطعه تأیید شده باشد. سپس دوباره باید دستگاه به محل منتقل می‌شد که باز هم مانند بردن آن به تعمیرگاه زمان‌بر و دشوار بود. گاهی اوقات نیز تکنسین می‌گفت که توانایی تعمیر دستگاه را ندارد باید از شخص دیگری بخواهد که کار تعمیر را انجام دهد.

مشکلات تعمیر آبسردکن گران قیمت در تهران و کلانشهر‌ها حل شد!
مشکلات تعمیر آبسردکن گران قیمت در تهران و کلانشهر‌ها حل شد!

ولی خوب دیگر این مشکل وجود ندارد؛

فراز پشتیبان به عنوان مرکز تخصصی و معتبر تعمیر آبسردکن گران قیمت همه‌ی این مشکلات را حل کرده است.

تکنسین‌های فراز پشتیبان همه در دوره‌های تخصصی شرکت کرده‌اند و به انواع دستگاه‌ها از همه‌ی برندها آشنا هستند.

حمل و نقل دستگاه آبسردکن از محل به تعمیرگاه و بالعکس توسط فرازپشتیبان انجام می‌شود.

به دلیل اینکه فراز پشتیبان نمایندگی رسمی برندهای مختلف است پس تمامی قطعات استفاده شده نیز اورجینال هستند.

خدمات تعمیر آبسردکن گران قیمت در همه‌ی روزهای هفته و حتی ایام تعطیل در همه‌ی ساعات انجام می‌شود.

در صورت نیاز به مشاوره نیز می‌توانید به صورت تلفنی مشاوره‌ی رایگان دریافت کنید.

 

مقالات خواندنی:

تعمیر آب سردکن 

نکات مهم در مورد نگهداری آب سردکن

مطالب مرتبط