تعمیرگاه مرکزی الکترولوکس

گروه الکترولوکس

گروه الکترولوکس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاه های برقی خانگی می باشد. بیش از ۵۵ میلیون محصولات گروه الکترولوکس  نظیر یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جارو برقی، اره برقی و ماشین چمن زنی به ارزش تقریبی ۱۴ بیلیون دلار آمریکا سالانه در بیش از ۱۵۰ کشور در سراسر جهان فروخته می شوند.

از سال ۲۰۰۴ گروه الکترولوکس خیلی از برندهای معروف دنیا را به زیر مجموعه خود اضافه نموده است. برای مثال میتوان از برندهای آاگ و زانوسی و فریجیدر نام برد. که در کشور ما معروفیت بیشتری دارند. کلیه محصولات برندهای ذکر شده زیر نظر و تحت لیسانس گروه الکترولوکس طراحی و تولید میگردند. قابل ذکر میباشد که از همان سال ۲۰۰۴ تولید آاگ از شهر نورنبرگ آلمان به شهرهای پروجیا و میلان کشور ایتالیا انتقال پیدا کرده است.

گروه الکترولوکس

برند الکترولوکس در ایران

برند الکترولوکس در ایران قدمت زیادی دارد. حتما جاروبرقی های قهوه ای رنگ الکترولوکس را یا به خاطر و یا در منازل خود دارید. همانطور که میبینید فوق العاده هستند. و رضایت شما مشترکین را بخوبی جلب کرده است. که پس از سالها راضی به تعویض آن نمیشوید. در حال حاضر محصولات الکترولوکس با تکنولوژی پیشرفته تر و دیزاین زیباتر تولید میگردند. این محصولات دارای تنوع زیادی میباشند. بطور مثال می توان از تولید انواع لباسشویی، ظرفشویی، ساید بای ساید، جارو برقی، هود، فر، ماکروویو، صفحه گاز، قهوه ساز، یخچال و فریزرهای دو قلو نام برد.

برخی از مدل های یخچال و فریزرها به آب شهر متصل میگردند. الکترولوکس تنها برندی میباشد که یخچال و فریزرآن  چنین خصوصیتی را دارد. همانند دستگاه های ساید بای ساید. از نکات جالب توجه محصول ذکر شده میتوان به این مطلب اشاره کرد که تنها دستگاهی است که مجهز به کپسول دی اکسید کربن خوراکی میباشد. که بسیار برای بدن انسان مفید میباشد. این یخچال میتواند ۱۲ پارچ آب خنک بدون نیاز حتی به یک قالب یخ را در اختیارتان قرار دهد. تا شما مصرف کننده عزیز نهایت لذت و استفاده را از دستگاه خود ببرید.

گروه الکترولوکس

نصب و تعمیر محصولات

شرکت فراز پشتیبان تجربه مدیریت نصب و نگهداری و تعمیرات محصولات فوق را دارد. این شرکت مجهز به کلیه قطعات مصرفی دستگاه های ذکر شده میباشد.

همچنین ترجمه فارسی کلیه محصولات الکترولوکس را در اختیار دارد. کافیست در صورت نیاز به سایت مراجعه نمایید واز  آنها بهره لازم را ببرید.

فراز پشتیبان با داشتن تکنسین های مجرب و دوره دیده با تخصص کافی قابلیت تعمیر و نگهداری محصولات شما هموطنان عزیز را دارد.

این شرکت خود وارد کننده انواع قطعات الکترولوکس میباشد.از این رو این توانایی را دارد تا با مبلغی پایین تر و محسوس تر از دیگران تعمیرات و نگهداری محصولات شما را به عهده گیرد.

.: کافیست یکبار ما را امتحان کنید . از اینکه ما را انتخاب کرده اید از شما متشکریم :.

مطالب مرتبط