تعمیرگاه مرکزی آاگ در تهران

تعمیرگاه مرکزی آاگ در تهران که از بهترین نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی این برند در این کلانشهر می باشد، با توجه به کادر حرفه ای و مجربی که دارد، تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی آاگ از جمله: یخچال، اجاق گاز، مایکروفر، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و کولرگازی را در اختیار مشتریان می گذارد.

بهره مندی از خدمات تعمیرگاه مرکزی آاگ در تهران چه مزیت هایی دارد؟

  • بکارگیری قطعات یدکی اصل در تعمیر لوزام
  • ارائه ضمانتی ۶ ماهه جهت تعمیرات انجام شده
  • بهره مندی مشتریان از خدمات پس از فروش لوزام خانگی آاگ
  • ارائه خدمات و تعمیرات توسط کادر تعمیرکار حرفه ای و متخصص
  • خدمات شبانه روزی
  • حذف هرگونه هزینه مازاد برای مشتریان طی ۶ ماه ضمانتی که به آن ها داده می شود.
  • افراد می توانند جهت بهره مندی از خدمات هم بصورت آنلاین و هم از طریق برقراری ارتباط تلفنی اقدام نمایند.
  • پاسخگویی به تمام انتقادات و پیشنهادات مشتریان در زمینه های مختلف از جمله خدمات تخصصی ارائه شده توسط تعمیرکاران و نوع برخورد آن ها

تعمیرگاه مرکزی آاگ

راهنمای خدمات پس از فروش لوازم خانگی آاگ چگونه است؟

تمامی افرادی که یکی از لوازم خانگی آاگ را خریداری می کنند، یک برگه گارانتی در آن مشاهده خواهند کرد. این برگه گارانتی شرکتی به این شرط که تاریخ انقضای آن نگذشته باشد به شما این امکان را می دهد تا با مشاهده هر مشکلی در کارکرد این لوازم بتوانید از خدمات پس از فروش لوازم خانگی آاگ بهره مند شوید. تنها با برقراری ارتباط با دفتر مرکزی لوازم خانگی آاگ امکان بهره مندی از این خدمات پس از فروش برایتان فراهم خواهد شد.

در صورتی که برگه گارانتی لوازم خانگی آاگ مفقود شده و یا از تاریخ اعتبار آن گذشته باشد شما هنوز شانس بهره مندی از خدمات را از دست نداده اید و می توانید با تماس با تعمیرگاه مرکزی آاگ از پشتیبانی آن کمک بگیرید تا آن ها جهت تعمیر لوازمتان اقدام کنند. خدمات منحصربفرد و باکیفیتی که تعمیرگاه مرکزی آاگ در اختیار مشتریان قرار می دهد سبب شده است تا هیچگونه نگرانی از بابت تعمیر و یا سرویس دهی آن ها نداشته باشند.

تعمیرگاه مرکزی آاگآیا شما هم فراز پشتیبان را انتخاب می کنید؟

اگر به دنبال انتخاب یک گزینه سریع و مطمئن برای نصب، سرویس یا تعمیر لوازم خانگی آاگ می باشید، مرکز تعمیرات فراز پشتیبان بهترین گزینه است. لوازم خانگی آاگ به گونه ای طراحی شده اند که در صورت بروز هرگونه مشکل یا خطایی یک کد ارور را نمایش خواهند داد. در اینصورت تعمیرکاران حاذق و توانای فراز پشتیبان می توانند با بررسی مشکل رخ داده آن را برطرف کرده و به صورت تخصصی به تعمیر آن ها بپردازند.

پوشش خدمات فراز پشتیبان در سراسر تهران

پوشش دهی خدمات فراز پشتیبان تنها محدود به مناطق محدودی در تهران نمی شود و مشتریان این لوازم خانگی می توانند در هر نقطه ای از تهران که سکونت دارند از مزایا و خدمات این مجموعه بهره مند شوند. فراموش نکنید که تعمیرکاران مرکز تعمیرات فراز پشتیبان برای رفع مشکلات بوجود آمده خود را در اسرع وقت در مکان مورد نظر حاضر خواهند کرد.

مطالب مرتبط