ترجمه فارسی کاتالوگ ظرفشویی آاگ

فراز پشتیبان بهترین نمایندگی ماشین ظرفشویی آاگ در سطح کشور است که از طریق ترجمه فارسی کاتالوگ ظرفشویی آاگ اطلاعات بسیار مفیدی را دراختیار مشترکین این محصول قرار خواهد داد.  فراز پشتیبان در این مقاله به شرح اطلاعاتی که باید در مورد ظرف شویی آاگ بدانید، از جمله: چگونگی کارکرد و عملکرد آن، چگونگی عمکرد پنل، چگونگی پیمایش و اندازه گیری سختی آب، روش استفاده از شوینده ها پرداخته است.

هدف از این گفتار تشریح عملکرد و نوع کار با ماشین ظرفشویی آاگ می باشد. ماشین ظرفشویی کالای بسیار مفیدی می باشد و شرکت های تولید کننده می توانند آن را به گونه ای طراحی کنند که قدمی بزرگ برای صرفه جویی و مصرف بهینه انرژی باشد.

ترجمه فارسی کاتالوگ ظرفشویی آاگآشنایی با برنامه شستشوی ماشین در ترجمه فارسی کاتالوگ ظرفشویی آاگ

با توجه به ترجمه فارسی کاتالوگ ظرفشویی آاگ آنچه که در دفترچه راهنمای این محصول خیلی مورد توجه می باشد، به دست آوردن اطلاعاتی درباره نحوی شستشوی دستگاه است که کمک شایانی برای استفاده کنندگان و رسیدن آن ها به اهدافشان می کند.

برنامه ۵۰ ECO درجه سانتی گراد

یکی از مزیت های مهم این برنامه توان خشک کردن بسیار خوب و برخوردار بودن از قابلیت اتوماتیک درب ماشین ظرفشویی می باشد. با بکارگیری این برنامه ظروفی مانند کارد، قاشق و بشقاب چینی به خوبی تمیز می شوند. این برنامه یک طرح اقتصادی خوب محسوب می شود که در دمای ۵۰ درجه سانتی گراد شستشوی ظروف را انجام می دهد.

برنامه  AutoSense 45-70

در این طرح به صورت خودکار برنامه تنظیم آب، مدت زمان و انرژی مصرفی تعبیه شده است. از مزیت های مهم این برنامه می توان شستشو و خشک کردن فوق العاده ظروف را نام برد که این ویژگی سبب می شود هیچ گونه لکه ای بر روی ظروفی مانند چینی، کارد و چنگال، قابلمه و… باقی نماند.

برنامه Prozone 50-65

آبکشی کردن در این برنامه با دمای ۵۰ تا ۶۵ درجه سانتی گراد انجام می گیرد. طبقه زیرین ماشین ظرفشویی از فشار و دمای آب بیشتری برخوردار می باشد به همین دلیل ظروفی که لکه های سخت تری دارند در این طبقه قرار می گیرند. این برنامه قابلیت خشک کردن عالی و شستشوی سخترین لکه ها را از روی ظروفی مانند چینی، ماهی تابه، کارد، چنگال و قابلمه را دارد.

برنامه Pro 70

از ویژگی های مهم این برنامه خشک کردن و شستشوی منحصر بفرد آن می باشد که می تواند سخت ترین لکه ها را از روی ظروفی همچون چینی، قابلمه، کارد و چنگال از بین ببرد. دمای شستشو در این برنامه ۷۰ درجه می باشد.

۶۰ minutes 55

دمای شستشو در این برنامه برابر ۵۵ درجه سانتی گراد می باشد. این برنامه می تواند لکه های عادی ظروف چینی    شیشه ای را به خوبی از بین ببرد که در این میان از شستن و خشک کردن عالی بهرمند می باشد.

۳۰ minutes 60

از مزیت های این برنامه می توان به شستشو و نم زدایی اعلا اشاره نمود که این ویژگی سبب می شود لکه های نرمال از روی ظروفی مانند چینی، کارد و چنگال به راحتی پاک شوند. حداکثر دمای تعبیه شده در این برنامه ۶۰ درجه می باشد.

ترجمه فارسی کاتالوگ ظرفشویی آاگGlass 45

لکه هایی که اخیرا بر روی ظروفی مانند چینی و کارد و چنگال به وجود آمده اند با وجود این برنامه تمیز می شوند. این برنامه از خشک کردن خیلی خوبی برخوردار می باشد و دمای شستن ظروف در آن ۴۵ درجه سانتی گراد می باشد.

Extera silent 50

در این برنامه لکه های معمولی و ساده به راحتی از روی ظروف چینی و کارد و چنگال پاک می شوند، این برنامه از سرعت خیلی کمی برخوردار می باشد به همین دلیل به زمان بیشتری برای شستشو نیاز دارد. دمای شستن این برنامه ۵۰ درجه می باشد و صدای آن به علت کند بودن زمان شستشو بسیار کم می باشد.

Prewash

به دلیل سرعت شستن سریع و عالی این برنامه، هیچ اثری از بو و باقی مانده غذا بر روی ظروف دیده نمی شود، در نتیجه تمامی لکه ها را به خوبی از بین می برد و ظروف کاملا براق می شوند، با توجه به مزیت های بیان شده، این برنامه نیاز به هیچ گونه شوینده ای ندارد.

نحوه تنظیم میزان سختی آب با توجه به ترجمه فارسی کاتالوگ ظرفشویی آاگ

تعیین درجه سختی آب می تواند موضوع مهمی برای بهتر شدن کارکرد ماشین ظرفشویی باشد. نرم کننده آب راه حل خوبی برای کانی و نمک موجود در آب می باشد، چرا که این مواد معدنی می توانند اثرات مضری را به دستگاه وارد آورند. میزان نرم کننده آب را باید با توجه به سختی آب هر منطقه در نظر گرفت زیرا هر چقدر مواد معدنی موجود در آب بیشتر باشد آب سخت تر می شود.

نحوه ی استفاده از مایع جلا دهنده در ماشین ظرفشویی آاگ

حال می خواهیم با توجه به ترجمه فارسی کاتالوگ ظرفشویی آاگ مطالبی را در مورد مایع جلا دهنده عنوان نماییم. توجه به این موضوع که مایع جلا دهنده مورداستفاده ماشین ظرفشویی باید مختص خود دستگاه باشد امر مهمی می باشد. افرادی که می خواهند ظروف در حد اعلا خشک شوند استفاده از این مایع به آن ها پیشنهاد داده می شود، وقتی این مایع در دستگاه خالی شود، سیستم هشدار نمایشگر ماشین ظرفشویی فعال می شود. نحوه مصرف مایع جلا دهنده بدین گونه می باشد که درپوش محفظه را برداشته مایع را تا خط مشخص شده ریخته و درپوش را می گذاریم و از بسته شدن آن مطمئن می شویم.

نحوه ی استفاده از قرص ماشین با توجه به ترجمه فارسی کاتالوگ ظرفشویی آاگ

یکی دیگر از مباحث عنوان شده در دفترچه آموزش فارسی با توجه به ترجمه فارسی کاتالوگ ظرفشویی آاگ روش استفاده از قرص ظرفشویی می باشد. حال می خواهیم به شرح قرص ظرفشویی بپردازیم، به دلیل سختی موجود در حلالیت قرص های ظرفشویی بهتر است که از آن برای برنامه های طولانی تر استفاده شود چرا که در برنامه های کوتاه احتمال ته نشین شدن و رسوب گذاری وجود دارد. بدین جهت پیشنهاد می شود که از این قرص  برای آب هایی با سختی بیشتر از ۲۱ استفاده شود تا نتیجه ایده آلی بدست آید.

مطالب مرتبط