بوش یا آاگ کدام برند در کدام محصول در ایران از محبوبیت بیشتری برخوردارند؟

لوازم خانگی یکی از پرسودترین صنعت های جهان به شمار می رود که کمپانی های مختلفی در آن فعال می باشند. در کشور ما هم برندهای مختلفی در زمینه تولی و عرضه انواع لوازم خانگی فعال می باشند.

بوش و آاگ از معروف ترین و محبوب ترین برندهای فعال در حوزه لوازم خانگی می باشند که در این مطلب قصد داریم به مقایسه ای اجمالی در مورد دو محصول آنها بپردازیم.

ماشین ظرفشویی بوش یا ماشین ظرفشویی آاگ؟

هر دو ماشین ظرفشویی بوش و آاگ جزو محبوب ترین و پرفروش ترین ماشین ظرفشویی های بار می باشند. برند بوش توانسته در سالیان اخیر نسل جدیدی از ماشین های ظرفشویی هوشمند را وارد بازار کند که امکانات جذابی را دارند.

از جمله ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش باید به کم سرو صدا تر بودن آن نسبت به آاگ اشاره داشت. همچنین وجود ویژگی حفاظت از ظروف کریستالی در ماشین های ظرفشویی نسل جدید آاگ یکی از امتیازات آن محسوب می شود.

اما یک مورد بسیار مهم در مورد ماشین ظرفشویی بوش این است که خدمات پس از فروش و خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آن در ایران بسیار مطلوب است. بنابراین در هنگام ایجاد مشکل و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی مشکلی نخواهید داشت. ضمنان قیمت ماشین ظرفشویی آاگ به مراتب کمتر از بوش می باشد.

بوش و آاگ

ماشین لباسشویی بوش یا ماشین لباسشویی آاگ؟

ابتدا از ظاهر این دو ماشین لباسشویی شروع کنیم. هر چند که موضوع ظاهر و شکل تا حد زیادی موضوعی سلیقه ای می باشد و بستگی به سلایق و علایق افراد دارد اما از لحاظ نوآوری در طراحی می توان گفت که شرکت بوش بهتر از آاگ عمل کرده و ماشین های لباسشویی زیبا و جذابی را طراحی کرده است.

با نگاهی به ماشین های لباسشویی جدید و قدیمی آاگ متوجه می شویم که تفاوت های ظاهری قابل توجهی بین آنها وجود ندارد و مشخص است که طرح و شکل ماشین لباسشویی جزو دغدغه های اصلی کمپانی آاگ برای تولید ماشین لباسشویی نبوده است.

بر عکس طراحی در زمینه کیفیت ساخت باید گفت که کمپانی آاگ بسیار خوب عمل کرده و ماشین های لباسشویی بسیار مستحکمی را ساخته است.

البته ماشین لباسشویی بوش نیز از متریال باکیفیتی ساخته شده و دوام خوبی دارد اما بدنه ماشین لباسشویی آاگ استحکام بیشتری داشته و در نتیجه دوام بیشتری را نیز خواهد داشت. از لحاظ عملکرد و کیفیت شست و شو نیز هر دو ماشین لباسشویی بوش و آاگ کیفیت بسیار خوبی را دارند.

قیمت ماشین های لباسشویی بوش و آاگ در یک رنج تقریبا مشابه می باشد با این تفاوت که برند بوش محصولت متنوع تری را تولید می کند و در نتیجه تنوع قیمت ماشین های لباسشویی این کمپانی به نسبت آاگ بیشتر است.

در پایان نیز باید خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهیم. تقریبا تمامی مراکز معتبر در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی خدمات مرتبط با سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بوش و آاگ را ارائه می کنند و در نتیجه از این بابت هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

بوش و آاگ

یخچال بوش یا یخچال آاگ؟

در زمینه تولید یخچال باید گفت که به لحاظ کیفیت ساخت، طراحی و نوآوری های فناورانه برند بوش نسبت به برند آاگ برتری محسوسی داشته و به همین دلیل هم محبوب تر است. کیفیت یخچال های بوش فوق العاده بالا بوده و به همین دلیل جزو یخچال های گران موجود در بازار نیز می باشند.

اما یخچال آاگ قیمت های نسبتا ارزان تری را نسبت به برند بوش دارد. از لحاظ خدمات تعمیر یخچال نیز باید گفت که خدمات تعمیر یخچال بوش و آاگ به طور کامل در کشورمان پشتیبانی می شود.

بوش و آاگ

مطالب مرتبط