بهترین ماشین لباسشویی های موجود در بازار(قسمت دوم)

بهترین ماشین لباسشویی درب از بالا: Whirlpool 4.3-cu ft

این ماشین لباسشویی از برند ویرپول با ظرفیت مخزن بالا، تنوع برنامه های شستشو و امتیازات درخشانی که از کاربران گرفته قطعا یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار است.

این لباسشویی ویرپول با ظرفیت ۴٫۳ فوت مکعب میتواند تا دو سبد پر از لباس چرک را در خود جای دهد; قبل از شستشو میتوانید میزان دما ، میزان پودر و آبگیری را تعیین کنید; در هنگام شستشو استیل ضد زنگ مخزن طوری طراحی شده تا لباس ها را بسیار ظریف و با احتیاط جابجا کند تا کمترین میزان چروک و سائیدگی ایجاد شود.

میزان آب مصرفی دستگاه به صورت هوشمند و بسته به میزان لبلاس موجود در مخزن تعیین میشود; تا در میزان مصرف آب صرفه جویی شود .میزان چرخش موتور تا ۶۶۰ دور در دقیقه هم افزایش میابد.

با توجه به ویژگی های همچون آبکشی اضافه ، مخزن آب عمیق و برنامه اکسترا کیلین میتوانید چیزی فرای تمیزی را تجربه کنید.

بعلاوه  این مدل گزینه ای دارد که پایان شستشو را به شما اعلام میکند; ماشین لباسشویی ویرپول درب از بالا ویژگی های متمایز کننده زیادی دارد و برای خانه های شلوغ و پر جمعیت گزینه عالی است قیمت آن هم نسبت به رقبایش با این ویژگی متناسب و معقول است .

زیباترین و مدرنترین: LG SIGNATURE TWINWash 5.8-cu ft

اگر به دنبال گزینه ای شیک و متفاوت میگردید که ویژگی های زیادی داشته باشد; این مدل برند ال جی بسیار مناسب شماست; به سادگی میتوان گفت ماشین لباسشویی ال جی تویین واش بهترین بهترین ها است; و با ویژگی های فراوان و ظرفیت مخزن ۵٫۸ فوت مکعب برای خانه های پر جمعیت و شلوغ ایده آل است .

دیگر نیازی نیست پتو های خود را به خشکشویی ببرید; این لباسشویی بزرگ حتی پتو های حجیم سایز کینگ هم در خود جای میدهد; ماشین لباسشویی ال جی از تکنولوژی توربو واش برای تمیز کردن لباس ها بهره میبرد و با کمک سوراخ های پر فشار داخل مخزن بیشترین حجم لباس ها را در کمترین زمان تحویل شما میدهد.

مطالب مرتبط