بهترین ماشین لباسشویی های موجود در بازار(قسمت اول)

با وجود صد ها مدل مختلف در بازار, یافتن یک ماشین لباسشویی ایده آل میتواند چالش بزرگی باشد; پیشرفت تکنولوژی و بخصوص صنعت کامپیوتر موجب افزایش چشمگیر کارایی و بازده دستگاه ها شده. به همین دلیل اگرچه تمام ماشین های لباسشویی موجود در بازار لباس های شما را تمیز میکند با این حال هنوز انتخاب مناسب ترین تصمیم دشواری است. قبل از انتخاب یک ماشین لباسشویی باید درباره مسائلی مانند ظرفیت ، ویژگی های اضافه ، تنوع برنامه های شستشو و مهم تر از همه اینکه درب لباسشویی از بالا باشد یا از جلو تصمیم بگیرید. تا بهترین ماشین لباسشویی ممکن را انتخاب کنید.

علاوه بر مسائل بالا اگر محل قرار گیری لباسشویی نزدیک اتاق خواب یا اتاق نشیمن تان است حتما باید درباره میزان صدا و لرزش دستگاه تحقیق کنید. زمانی که که تصمیم گرفتید که کدام ویژگی ها در لیست باید هایتان قرار دارد و از کدام ویژگی ها میتوانید چشم پوشی کنید ، باید انتظار پرداخت چیزی بین ۴۰۰ هزار تومان برای ابتدایی ترین نوع مینی واش تا ۴۰ میلیون تومان برای یک ماشین لباسشویی پر بازده و مدرن داشته باشید.

در ادامه به ماشین لباسشویی هایی اشاره خواهیم کرد که از جهات مختلف ایده آل و منحصر بفردند. اگر میخواهید لباسشویی خود را با بهترین ماشین لباسشویی جایگزین کنید این مقاله را از دست ندهید .

بهترین ماشین لباسشوییبهترین ماشین لباسشویی درب از جلو بازار : Samsung AddWash WF6500

این دستگاه از برند سامسونگ به دلیل کسب امتیاز های بالا در موارد مانند آبکشی ، چرخش سریع و اندازه کوچک و مناسب یکی از بهترین گزینه های بازار است. یکی از مشکلات مصرف کنندگان این است که بعد از شروع پروسه شستشو امکان اضافه کردن لباس وجود ندارد البته در مدل  WF6500 سامسونگ این مشکل هم رفع شده و با قرارگیری یک درب بزرگ به اندازه یک حوله حمام میتوانید در هر زمان شستشو لباس های خود را به دستگاه اضافه کنید و حتی لازم نیست تا برنامه را متوقف و دوباره همه چیز را از اول شروع کنید .

این ویژگی منحصر بفرد به کنار این دستگاه از نظر بازدهی هم بسیار عالی عمل میکند .  ۱۴ چرخه موجود در لبلاسشویی نتیجه ای کاملا سفید بدون لک به عمل می آورد . بعلاوه برنامه سریع آن یک دست کامل لبلاس را تنها در ۳۶ دقیقه تمیز و ضد عفونی میکند.

علاوه بر تمام ویژگی های نام برده ، استفاده از این دستگاه بسیار ساده است . برنامه شستشو با بخار نیاز شما از لک بری قبل شستشو را کاملا رفع کرده و برنامه شستشوی خودکار به شما اطمینان میدهد که مخزن همیشه تمیز و بدون مواد شیمیایی است .

مطالب مرتبط