بهترین ماشین ظرفشویی‌های ۲۰۱۹ / راهنمای جامع خرید ماشین ظرفشویی

بهترین ماشین ظرفشویی‌های

بهترین ماشین ظرفشویی‌های ۲۰۱۹

 امروزه ماشین ظرفشویی به کمک خانم‌های خانه‌دار آمده است و یکی از سخت‌ترین کارها یعنی شستن ظرف‌ها را آسان کرده است. خرید یک ماشین ظرفشویی شما را از انباشته شدن ظرف‌های نشسته در آشپزخانه خلاص می‌کند. برای انتخاب یک ماشین ظرفشویی مناسب که بتواند نیازهای خانواده‌تان را برطرف کند،  باید به چند فاکتور مهم توجه داشته باشید. 

بهترین ماشین ظرفشویی‌های 2019
بهترین ماشین ظرفشویی‌های ۲۰۱۹
ماشین ظرفشویی باید از نظر ابعاد و قیمت و کیفیت با خواسته شما متناسب باشد. 

ما چند نمونه از بهترین ماشین‌های ظرفشویی در سال ۲۰۱۹ را به شما معرفی می‌کنیم.

بهترین محصولات ماشین ظرفشویی شرکت بوش 

شرکت بوش که یک شرکت آلمانی است، از بهترین شرکت‌های تولید‌کننده انواع لوازم خانگی برقی از جمله ماشین ظرفشویی است. ماشین‌های ظرفشویی تولید شده این شرکت سبک و حرفه‌ای هستند. این شرکت وعده داده است که در سال جدید،  فناوری‌های نوینی را در زمینه ماشین‌‌های ظرفشویی به کار بگیرد و محصولات جدیدش همه را شگفت زده کند. 

ماشین ظرفشویی بوش سری ۸۰۰ مدل SHPM98W75N

ماشین ظرفشویی بوش سری ۸۰۰ مدل SHPM98W75N
بهترین ماشین ظرفشویی‌های ۲۰۱۹ / ماشین ظرفشویی بوش سری ۸۰۰ مدل SHPM98W75N

شرکت بوش مدعی است که این دستگاه بی‌سر‌و‌صدا‌ترین ماشین ظرفشویی است. به نظر می‌رسد این مدل از کم صدا‌ترین مدل‌های سامسونگ نیز کم صدا‌تر باشد. نوع قفسه‌بندی این دستگاه منحصربه‌فرد است. یک ویژگی خاص آن نیز این است که از طریق برنامه گوشی‌های هوشمند قابلیت کنترل دارد. مصرف آن نیز بسیار پایین است و در یک شستشوی طبیعی تنها دو گالن و در یک شستشوی سنگین ۴ گالن آب مصرف می‌کند. 

ماشین ظرفشویی بوش مدل Ascenta SHE3AR76UC

ماشین ظرفشویی بوش مدل Ascenta SHE3AR76UC
بهترین ماشین ظرفشویی‌های ۲۰۱۹ / ماشین ظرفشویی بوش مدل Ascenta SHE3AR76UC

این مدل ۱۴ نفره یکی از بهترین مدل‌های ماشین ظرفشویی شرکت بوش است.  صدای این ماشین ظرفشویی بسیار کم است و توانایی پاشش آب تحت فشار‌های مختلف را دارد  که به شسته شدن بهتر ظرف‌ها کمک می‌کند. 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SHX3AR75UC

ماشین ظرفشویی بوش مدل SHX3AR75UC
بهترین ماشین ظرفشویی‌های ۲۰۱۹ / ماشین ظرفشویی بوش مدل SHX3AR75UC

این مدل ماشین ظرفشویی قابلیت ضدعفونی کردن ظرف‌ها را دارد. همچنین از نظر کنترل مقدار آب و جلوگیری از خیس شدن محیط اطراف، تکنولوژی بالایی دارد. ماشین ظرفشویی ۶ نفره، دو ویژگی و قابلیت برای شستشو دارد که انتخاب را آسان می‌کند. زمان چرخه‌های آن بسیار سریع است و در عین حال صدای چندان بلندی ندارد. با فولاد ضد زنگ طراحی شده و زیبایی ظاهری آن نمایان است. 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M 
بهترین ماشین ظرفشویی‌های ۲۰۱۹ / ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M

این محصول یک ماشین ظرفشویی ایستاده و ۱۴ نفره و بسیار کم‌صدا است. همچنین مصرف آن بسیار مقرون‌به‌صرفه است و برای مهمانی‌ها ماشین ظرفشویی مناسب است. سه طبقه برای قرار دادن ظرف‌ها در آن تعبیه شده است. جنس بدنه این مدل از استیل ضد زنگ است. این ماشین جهت شستشو، برنامه‌های از پیش تعیین شده‌ای دارد که با استفاده از کلیدهای لمسی و صفحه نمایش دستگاه می‌توانید آن‌ها را گزینش کنید. این دستگاه در هر چرخه شستشو ۹‌و‌نیم لیتر آب مصرف می‌کند. مصرف انرژی آن نیز بسیار کم است و دوام و کارایی بسیار بالایی دارد. میزان مواد شوینده و آب مورد نیاز را به صورت اتوماتیک براساس تعداد ظروف و مقدار آلودگی آنها تنظیم می‌کند که این امر باعث کاهش مصرف و تمیزی بیشتر می‌شود.  برای شستشوی ظروف شیشه‌ای بسیار ایمن است. میزان صدای تولید شده توسط این دستگاه تنها ۴۰ دسی بل است که در مقایسه با محصولات مشابه عدد بسیار مطلوب است. این دستگاه نشانگر‌هایی برای نمایش وضعیت نمک و مواد شستشو نیز دارد.  

ماشین ظرفشویی بوش سری ۳۰۰ مدل SHEM63W55N

ماشین ظرفشویی بوش سری ۳۰۰ مدل SHEM63W55N
ماشین ظرفشویی بوش سری ۳۰۰ مدل SHEM63W55N

صدای این ماشین ظرفشویی بسیار کم و در حدود ۴۴ دسی بل است.  این ماشین ظرفشویی ۵ چرخه شستشو دارد و چهار گزینه برای خیساندن ظرف‌ها در دسترس می‌گذارد. همچنین گزینه Auto Wash در این ماشین، کارها را بسیار راحت کرده است؛ و از طریق سنسور می‌تواند به جای شما برنامه‌ریزی کند. بدنه آن از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SKS62E22IR 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SKS62E22IR 
ماشین ظرفشویی بوش مدل SKS62E22IR

اگر می‌خواهید یک ماشین ظرفشویی رومیزی خوب تولید شرکت بوش بخرید این مدل بهترین پیشنهاد است. 

بهترین ماشین‌های ظرفشویی شرکت ال جی

ماشین ظرفشویی ال جی مدل LDP6797ST

ماشین ظرفشویی ال جی مدل LDP6797ST
بهترین ماشین ظرفشویی‌های ۲۰۱۹ / ماشین ظرفشویی ال جی مدل LDP6797ST

این ماشین ظرفشویی یک دستگاه بسیار هوشمند است که با داشتن اتصال وای فای نیز می‌توان آن را کنترل کرد. همچنین بر روی گوشی هوشمند شما فرایند کار را اطلاع رسانی می‌کند و مرحله به مرحله می‌توانید آن را چک کنید. این دستگاه دارای سه قفسه است که قفسه بالا برای کارد و چنگال و ظروف کوچک مناسب است. هرسه قفسه قابلیت تنظیم دارند.  یعنی می‌توانید آن‌ها را بالا و پایین ببرید تا ظرف‌های با ابعاد مختلف را در قفسه‌ها به راحتی قرار بدهید. اینکه ارتفاع قفسه‌ها قابل تنظیم است به ظاهر ساده می‌آید اما وقتی با مشکل مواجه شده باشید اهمیت این موضوع را درک می‌کنید. با کمک این ماشین ظرفشویی نیاز نیست که پیش از شستشو، ظرف‌ها را با شدت زیاد از خرده غذا تمیز کنید.

ماشین ظرفشویی ال‌جی مدل LDF5545ST

بهترین ماشین ظرفشویی‌های 2019
ماشین ظرفشویی ال‌جی مدل LDF5545ST

مهم‌ترین ویژگی این مدل از محصولات ال‌جی  انعطاف‌پذیری آن است. این ماشین ظرفشویی تکنولوژی QuadWash را دارد  که به شستشوی بهتر ظروف و تمیز‌کاری آنها کمک بسزایی می‌کند. این مدل دارای چهار اسلحه اسپری آب در جهت‌های مختلف است اما دو قفسه بیشتر برای ظروف ندارد. در اطراف این دو قفسه سیلندرهایی وجود دارد که بتوان ظروف بزرگ را در آنها قرار داد.  قفسه بالا را می‌توان به طور کامل برداشت. 

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW80M9960US

بهترین ماشین ظرفشویی‌های 2019
ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW80M9960US

این مدل ماشین ظرفشویی مناسب خانه‌های بسیار تمیز است. دارای سه قفسه و یک ویژگی خاص و منحصر به فرد به نام water wall است. برای از بین بردن لکه‌های سفت و سخت به خوبی عمل می‌کند. بعضی از ماشین‌های ظرفشویی این ویژگی را ندارند و لکه بر روی ظرف‌ها باقی می‌گذارند. 

قفسه بالای این ماشین ظرفشویی که مخصوص کارد و چنگال و ظروف کوچک است انعطاف‌پذیری دارد ومی‌توانید ارتفاع آن را تنظیم کنید.

 

مقالات خواندنی: 

تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت 

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران که شاید مدت‌ها منتظرش بودیم!

تعمیر ماشین ظرفشویی برندهای ال جی، بوش، موریس، الگانس، سامسونگ

ظرفیت ماشین ظرفشویی ها و نحوه انتخاب یک ظرفشویی مناسب

۴ اشتباه رایج کاربران هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی

ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

مطالب مرتبط