بهترین اجاق گازهای صفحه ای کدامند؟

اجاق گاز یکی از ضروری ترین وسایل موجود در هر خانه ای است. این وسیله در انواع مدل های مختلف تولید و عرضه می شود که یکی از آنها اجاق گاز صفحه ای می باشد. اجاق گاز صفحه ای جزو مدرن ترین اجاق گازهای حال حاضر هستند که بسیار محبوب شده اند.

اجاق گاز صفحه ای فضای کمی را اشغال کرده و برای آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب هستند. در این مطلب قصد داریم تا بهترین اجاق گازهای صفحه ای موجود در بازار را معرفی نماییم.

اجاق گاز صفحه ای اسمگ مدل Linea PV750B

اجاق گاز صفحه ایاسمگ مدل Linea PV750B از جمله اجاق گازهای ۵ شعله ای است که فوق العاده باکیفیت می باشد. این اجاق گاز ایتالیایی از فندک اتوماتیک برخوردار بوده و توان حرارتی آن ۵ کیلووات قدرت دارد. صفحه این اجاق گاز از نوع شیشه ای بوده و بسیار جذاب می باشد. همچنین این اجاق گاز از شعله پلوپز بهره مند بوده و در قسمت وسط قرار دارد.

ویژگی های اصلی این اجاق گاز مربوط به عملکرد بهینه و زیبایی خاص آن می باشد. ضمنا محدوده سایز این اجاق گاز صفحه ای از ۶۱ تا ۸۵ سانتی متر می باشد. کیفیت ساخت بالای این محصول باعث شده که خیال خریداران از بابت عدم نیاز به تعمیر اجاق گاز صفحه ای راحت باشد.

اجاق گاز صفحه ای کندی مدل CDG32/1SPX

اجاق گاز صفحه ای استیل کندی مدل CDG32/1SPX دارای طول ۲۹ سانتی متر بوده و دو شعله دارد. جنس صفحه این اجاق گاز از استیل بوده و جلوه بسیار زیبایی دارد. این نوع اجاق گاز صفحه ای نیز مانند مدل قبلی از فندک اتوماتیک و شعله پلوپز برخوردار می باشد. توان حرارتی پلوپز این اجاق گاز برابر با ۴ کیلووات است. ضمن اینکه این اجاق گاز ایتالیایی از سیستم ایمنی نیز بهره مند است. مزیت دیگر این دستگاه بهره مندی از گارانتی و خدمات تعمیر اجاق گاز صفحه ای در ایران می باشد.

اجاق گاز صفحه ایاجاق گاز صفحه ایاجاق گاز صفحه ای بوش مدل PCR715F90E

اجاق گاز صفحه ای بوش مدل PCR715F90E یکی از بهترین و باکیفیت ترین تولیدات این برند آلمانی است. این اجاق گاز صفحه ای با ۵ شعله می تواند مناسب خانواده های کوچک و بزرگ باشد. طراحی این اجاق گاز صفحه ای ساده اما در عین حال زیبا است.

در ساخت صفحه این اجاق گاز از استیل ضد زنگ استفاده شده و جنس ولوم های آن از پلاستیک می باشد. این اجاق گاز نیز از فندک اتوماتیک و شعله پلوپز بهره می برد. شعله پلوپز این اجاق گاز زیبا در وسط آن قرار گرفته و دو شعله کوچک و بزرگ به صورت قرینه در طرفین آن قرار گرفته اند. سیستم ایمنی این اجاق گاز باعث شده تا در صورت خاموش شدن شعله جریان گاز به طور خودکار قطع شود.

طول این گاز ۵۲ سانتی متر بوده و وزنی حدود ۱۷ کیلوگرم را دارد. به طور کلی می توان گفت که اجاق گاز صفحه ای بوش مدل PCR715F90E یک اجاق گاز زیبا و در عین حال کاربردی و باکیفیت است. ضمن اینکه خدمات پس از فروش و تعمیر اجاق گاز صفحه ای بوش نیز در کشورمان پشتیبانی می شود.

اجاق گاز صفحه ایاجاق گاز صفحه ای آریستون مدل PK 951 T GH

آخرین اجاق گازی که در این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد اجاق گاز صفحه ای آریستون مدل PK 951 T GH است. این اجاق گاز صفحه ای نیز مانند مدل های قبلی دارای ۵ شعله بوده که یکی از آنها شعله پلوپز است و در وسط صفحه قرار گرفته است.

از نکات مثبت این اجاق گاز صفحه ای باید به شبکه چدنی آن اشاره کرد. ضمن اینکه خدمات تعمیر اجاق گاز صفحه ای آریستون در کشورمان به خوبی پشتیبانی می شود.

مطالب مرتبط