برندهای ماشین لباسشویی که در ایران کمتر می بینیم

برخی از برندهای ماشین لباسشویی به دلایل مختلفی در بازار کشورمان کمتر به چشم می خورند. در این مطلب قصد داریم تا تعدادی از ماشین های لباسشویی که کمتر در ایران می بینیم را مورد بررسی قرار دهیم.

ماشین لباسشویی آریستون

برند آریستون یکی از زیر مجموعه های برند معروف ایندزیت است و در سال ۱۹۵۸ میلادی پا به عرصه گذاشت. برند آریستون در این مدت توانسته روز به روز به توسعه خود ادامه داده و کارخانجات زیادی را در کشورهای روسیه و لهستان دایر کند.

از جمله محصولاتی که با این برند تولید می شوند می توان به ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، هود و یخچال فریزر اشاره کرد.

ماشین های لباسشویی آریستون در ظرفیت های مختلف ساخته شده و انواع برنامه های شست و شو را دارا می باشند. اکثر مدل های ماشین لباسشویی این برند به صفحه نمایشگر دیجیتال مجهز بوده و برنامه های متنوعی را دارند.

برنامه های این ماشین لباسشویی به گونه ای طراحی شده اند که برای انواع حالت های شست و شو و حجم لباس قابل استفاده هستند و در نتیجه آزادی عمل زیادی را به استفاده کنندگان می دهند. از جمله قابلیت های ماشین های لباسشویی آریستون باید به قابلیت تنظیم دلخواه دور موتور و دمای آب، قابلیت صرفه جوی در مصرف انرژی ویژگی، سفیدکننده و سیستم ضد کف اشاره داشت.

همچنین یکی از مزیت های این ماشین لباسشویی مربوط به برنامه مخصوص برای شست و شوی لباس های کتان، پشمی و ابریشمی است. قیمت ماشین لباسشویی آریستون نسبت به امکانات آن کاملا مقرون به صرفه است.

یکی از مشکلاتی که در مورد این ماشین لباسشویی وجود دارد کمبود مراکز گارانتی و تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در کشورمان می باشد.

ماشین لباسشویی وستل

احتمالا شما هم برند وستل را با تلویزیون های آن می شناسید اما این برند تولیدکننده لوازم الکترونیکی دیگری از جمله ماشین لباسشویی نیز می باشد. شرکت ترکیه ای وستل انواع ماشین های لباسشویی را در طرح های و قیمت های مختلف روانه بازارهای جهانی می کند که یکی از این بازارها نیز بازار کشورمان می باشد.

ماشین های لباسشویی مطرح وستل غالبا از نمایشگر ال ای دی برخوردار بوده و گرید مصرف انرژی آنها ++A است. این ماشین لباسشویی مجهز به برنامه ضد آلرژی (پوست های حساس)، برنامه شست وشوی سریع ۱۵ دقیقه ای، سیستم شست وشوی ضد چروک، دور خشک کن قابل تنظیم، سیستم تشخیص و زدودن کف و سیستم کنترل عدم توازن می باشد.

همچنین بهره مندی ماشین لباسشویی وستل از سیستم عیب یاب خودکار نکته مثبتی در تعمیر ماشین لباسشویی وستل محسوب می شود. این برند از لحاظ گارانتی و مراکز تعمیر ماشین لباسشویی از وضعیت بهتری نسبت به برند آریستون برخوردار است.

تعمیر ماشین لباسشوییماشین لباسشویی اپکس (Apex)

برند اپکس یکی از برندهای مطرح ایتالیایی در زمینه لوازم خانگی می باشد. از جمله محصولات این برند می توان به ماشین های لباسشویی آن اشاره داشت که چند مدل از آن در بازار کشورمان نیز وجود دارد.

از جمله ویژگی های ماشین های لباسشویی اپکس می توان به سنسور تشخیص وزن لباس اشاره کرد که باعث بهبود عملکرد ماشین لباسشویی و صرفه جویی در مصرف انرژی آن می شود. همچنین قابلیت ضد چروک، ضد آلرژی و نیز شست و شوی تاخیری باعث شده که ماشین لباسشویی اپکس جزو گزینه های مناسب خرید تلقی شود.

وجود سیستم عیب یاب خودکار نیز از لحاظ نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی بسیار مفید خواهد بود. در ضمن قیمت ماشین لباسشویی اپکس نسبت به امکانات آن بسیار مناسب است. شاید تنها نکته ای که موجب شده فروش ماشین لباسشویی اپکس در کشورمان چندان چشمگیر نباشد موضوع گارانتی و مراکز تعمیر ماشین لباسشویی اپکس است که از پشتیبانی قوی در ایران برخوردار نیست.

تعمیر ماشین لباسشویی

مطالب مرتبط