برندهای ماشین ظرفشویی که در ایران کمتر میبینیم

شرکت های مختلفی در زمینه تولید لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی در سرتاسر جهان فعالیت می کنند. در این نوشتار قصد داریم تا برندهایی را در زمینه تولید ماشین ظرفشویی معرفی کنیم که کمتر در بازار کشورمان موجود هستند.

ماشین ظرفشویی لوفرا

برند لوفرا یکی از برندهای مطرح ایتالیایی در زمینه تولید انواع لوازم آشپزخانه است. این برند ایتالیایی حدودا نیم قرن سابقه داشته و محصولات آ در ایران نیز به فروش می رسد. یکی از محصولات برند لوفرا ماشین های ظرفشویی آن است که با استفاده از جدیدترین فناوری ها ساخته و عرضه می شود. از جمله ویژگی های منحصر به فرد ماشین ظرفشویی لوفرا استفاده از استیل ضد لک در برخی مدل های آن می باشد. استفاده ز این نوع استیل علاوه بر زیبایی ماشین ظرفشویی باعث سهولت در تمیز کردن آن خواهد شد. برنامه های مختلف شست و شو یکی دیگر از ویژگی های ممتاز ماشین ظرفشویی لوفرا می باشد که با استفاده از آنها می توانید انواع مختلف ظروف را بشویید.

ماشین ظرفشویی لوفرا در ظرفیت های مختلف از ۶ تا ۱۴ نفره تولید می شود تا پاسخگوی نیاز تمامی طیف ها باشد. یکی دیگر از مزیت های ماشین ظرفشویی لوفرا مصرف انرژی بهینه آن می باشد که دارای گرید ++A می باشد. با وجود اینکه چندین نمایندگی رسمی برای فروش محصولات لوفرا در ایران وجود دارد اما کمبود مراکز سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی لوفرا باعث شده تا شاهد پایین بودن فروش آن در ایران باشیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی مجیک

مجیک یک برند نام آشنای کره ای است که انواع محصولات آن در بازار کشورمان وجود دارد. این برند توانسته در چند سال اخیر با بهبود وضعیت نمایندگی ها و گارانتی خود به فروش بالاتری در کشورمان دست پیدا کند. اما یکی از محصولات مجیک که در بازار کشورمان تعداد زیادی از آن موجود نیست مربوط به ماشین ظرفشویی مجیک می شود. ماشین های ظرفشویی مجیک معمولا ماشین هایی کارآمد و کاملا اقتصادی هستند که به برنامه ها و امکانات گوناگونی مجهز شده اند.

ضمن اینکه طراحی ماشین های ظرفشویی مجیک نیز بسیار زیبا می باشد. از جمله ویژگی های خاص ماشین ظرفشویی مجیک می توان به سیستم الکترونیکی تأخیر در شروع زمان شست وشو اشاره کرد که به ویژه در زمان های اوج مصرف برق بسیار کاربردی و موثر می باشد. برخی از مدل های ماشین ظرفشویی مجیک به صورت رومیزی طراحی می شوند که این امر موجب راحت تر شدن گذاشتن ظروف در داخل ماشین ظرفشویی شده و از خم شدن جلوگیری خواهد کرد. با توجه به تمام ویژگی هایی که ماشین ظرفشویی مجیک دارد می توان گفت که قیمت این ماشین ظرفشویی در بازار کشورمان مناسب است. در صورتی که این برند کره ای بتواند مراکز سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را در ایران توسعه بدهد در آینده شاهد افزایش فروش محصولات این شرکت خواهیم بود.

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی کندی (Candy)

برند ایتالیایی کندی از جمله شرکت های مطرح تولیدکننده لوازم خانگی به شمار می رود که در سال ۱۹۴۵ تاسیس شده است. این شرکت از سال ۱۳۹۵ کار خود را در ایران به طور رسمی آغاز کرده و محصولات مختلف خود را در کشورمان به فروش می رساند. از جمله محصولات این برند می توان به ماشین ظرفشویی کندی اشاره کرد. ماشین های ظرفشویی جدید این برند مصرف انرژی پایینی داشته و سر و صدای کمی هم ایجاد می کنند. برنامه های شست و شوی این ماشین ظرفشویی فوق العاده کارآمد هستند. سبدهای این ماشین ظرفشویی قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته و انواع ظروف را می توان داخل آنها گذاشت. با توجه به تکنولوژی پیشرفته و طراحی زیبای برند کندی در صورتی که مراکز گارانتی و تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در ایران توسعه پیدا کند این برند می تواند جزو محبوب ترین برندهای ماشین ظرفشویی در ایران باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی
مطالب مرتبط