بررسی یخچال الکترولوکس EW28BS87SS

یخچال الکترولوکس EW28BS87SS با عمق استاندارد، درب فرانسوی و کنترل Wave-Touchویژگی ها :

۱- در آزمایشات انجام شده توسط متخصصین، دمای یخچال و فریزر بسیار پایدار بود.
۲- کاهو در قسمت Crisper برای یک هفته کاملا ترد و تازه باقی ماند.
۳- استفاده از کنترل های دیجیتال در درب بیرونی بسیار آسان بود.
۴- استفاده از دستگیره ها بسیار راحت بود.
۵- قفسه یخچال قابل تنظیم می باشد.
۶- قفسه های درب به اندازه یک پارچ بزرگ ظرفیت دارند و قابل تنظیم هستند.
۷- محفظه های فریزر قابل تنظیم هستند.
۸- درجه حرارت کشو ها قابل کنترل است.

یخچال الکترولوکسمعایب :

۱- کشوی گوشت سرد باقی نمی ماند.
۲- درمای درب های بالایی برای نگهداری خوراکی های فاسد شدنی زیاد بود.

یخچال الکترولوکس  EW28BS87SS در بین همه یخچال های آزمایش شده توسط متخصصین، بیشتر از همه مورد پسند مصرف کنندگان بوده است.

هر قفسه و محفظه قابل تنظیم است و دسترسی و استفاده از کنترل های دیجیتال آن بسیار آسان است. حتی بهتر از این، درجه حرارت در قفسه های داخلی به دمای بقیه قسمت ها ارتباطی ندارد، که این موضوع به نگهداری بهتر مواد غذایی کمک شایانی خواهد کرد.

هرچند که درجه حرارت در قسمت درب ها تا ۴۰ درجه فارنهایت رسیده و باعث می شود نگهداری از غذاهای فاسد شدنی مانند ماست و پنیر در این قسمت ها مطمئن نباشد.

در عوض، بهتر است که ادویه جات و نوشیدنی ها را در قفسه های درب نگهداری کنید. کشوی گوشت سرد تر از بقیه قسمت های یخچال نیست، بنابراین ممکن است برای نگهداری گوشت گاو، مرغ و ماهی برای زمان طولانی مناسب نباشد.

قسمت Crisper کاهو را به مدت یک هفته کاملا ترد و تازه نگه می دارد. تنها مشکل متخصصان این بود که قسمت “Perfect Temp Drawer” در پایین ترین دمای خود در تنظیمات، به میزان قابل توجهی سردتر از بقیه قسمت های یخچال نبود.

 

بررسی یخچال الکترولوکس  EW28BS87SS  چگونه انجام شد؟

آزمایشگاه تکنولوژی آشپزخانه و لوازم آشپزخانه، ۱۲ عدد یخچال الکترولوکس  EW28BS87SS را ارزیابی کرد. متخصصان هر کدام از آنها را از لحاظ یکنواختی درجه حرارت از هر قفسه به قفسه دیگر در یخچال و در فریزر، و همچنین تغییرات دما در هر منطقه و در طول زمان، آزمایش کردند. همچنین در هر کدام از یخچال ها، توانایی حفظ رطوبت با قرار دادن یک کاهو در یک قفسه از یخچال و همچنین در یک کشوی Crisper، برای مدت زمان هفت روز مورد آزمایش قرار گرفت.

اگر مدل ها به نگهدارنده گوشت یا کشوی deli مجهز بودند، دمای آنها با دمای متوسط ​​در محفظه یخچال و فریزر مقایسه شد تا مشخص شود آیا کشوها دارای درجه حرارت سردتر هستند یا خیر.

همچنین متخصصان ارزیابی کردند که آیا درب ها به اندازه کافی دما را پایین نگه می دارند تا مواد فاسد شدنی سریع از بین نروند یا خیر. علاوه بر این، متخصصان استفاده راحت از هر یخچال و فریزر را ارزیابی کردند، از جمله موارد بررسی شده، مفید بودن کتابچه راهنمای کاربر، نوع و سهولت استفاده از کنترل ها و استفاده راحت از دستگیره ها بود.

متخصصان همچنین ویژگی های داخلی از قبیل نوع قفسه های داخل یخچال و داخل درب ها، سهولت باز کردن کشوهای فریزر و سبدهای یخچال، حضور یا عدم وجود Crisper ها با کنترل رطوبت و حضور یا عدم قسمت نگهداری گوشت یا کشوی deli با کنترل دما را بررسی کردند.

در بررسی یخچال الکترولوکس EW28BS87SS ، تمام ویژگی های قابل توجه از جمله اتصال به Wi-Fi مورد توجه قرار گرفت اما در رتبه بندی آن لحاظ نشده است.

مطالب مرتبط