بررسی و خرید ماشین لباسشویی زانوسی Zanussi ZWF01483WR

 

ماشین لباسشویی زانوسی

 • کیفیت بدنه

 • سهولت در استفاده

 • هزینه های جاری

 • صرفه اقتصادی

 • کم صدا بودن

ماشین لباس شویی زانوسی ” ZWF01483WR ” می تواند برای مصرف کنندگانی که قصد شستشوی لباس در حجم و وزن زیاد دارند، بسیار جذاب باشد.

این ماشین لباس شویی با فضای بسیار زیاد خود، به همراه ویژگی هایی مثبت فراوان برای شستشوی عالی و با کیفیت، بازدهی بسیار خوبی برای حجم بالای شستشو ارایه می دهد.

با این که صفحه کنترل و نمایش ماشین لباس شویی زانوسی می توانست به شکل بهتری طراحی شود، باید به شما اطمینان خاطر بدهیم که پس از استفاده از آن و عادت کردن به نحوه ی کار با صفحه کنترل، به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد.

زانوسی ZWF01483WR یک ماشین لباس شویی بزرگ و جادار، با قیمت بسیار مناسب بوده، و با توجه به صرفه ی اقتصادی که دارد، خرید آن به خانواده هایی که حجم و میزان شستشوی زیاد و فروان دارند، حتما پیشنهاد میشود.

 

ماشین لباس شویی Zanussi Lindo300 ZWF01483WR ظرفیت بالایی داشته و امکانات زیادی برای ارایه به خریداران خود دارد.

ویژگی ها و انتخاب های عالی و گوناگون این ماشین لباس شویی، آن را تبدیل به یک وسیله ی بسیار پرکاربرد که طیف وسیعی از موارد مربوط به شستشو را در بر می گیرد;  کرده است.

همچنین این مدل با توجه به سایز بزرگی که دارد، بازدهی عالی و باکیفیتی ارایه می دهد.

مصرف انرژی سالیانه ماشین لباس شویی زانوسی ZWF01483WR، ت۲۳۲ کیلو وات بر ساعت بوده و هزینه های جاری آن در سال حدود ۳۵ پوند است، که در مقایسه با ماشین های لباس شویی کوچک تر موجود در بازار، تفاوت زیاد و معناداری ندارد.

این مدل محفظه ای بسیار بزرگ با ظرفیت ۱۰ کیلوگرم داشته و درب بزرگ و بسیار مناسبی که در این طراحی استفاده شده، باعث راحت تر باز شدن و سهولت در قرار دادن البسه داخل ماشین لباس شویی می شود.

در واقع ظرفیت این ماشین لباس شویی، تقریبا برای هر خانواده ای با هر جمعیتی کافی و مناسب است;

ماشین لباس شویی زانوسی ZWF01483WR با گزینه ها و برنامه های خاص و متنوعی که در اختیار استفاده کنندگان خود قرار می دهد، امکان هر نوع شستشویی را فراهم می کند;

۱۴ برنامه شستشو برای این مدل از ماشین لباس شویی طراحی شده که همه مدل ها تنظیمات مربوط به شستشو های استاندارد را پوشش می دهد.

از دیگر برنامه ها و تنظیمات خاص و ویژه ماشین لباسشویی زانوسی ZWF01483WR می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • _برنامه ی ویژه برای شستشوی سریع (Quick wash)

 • _شستشوی پشم (Wool)

 • _شستشوی اقتصادی (Economy)

 • _امکان شستشوی شدید (intensive wash)

 • _شستشوی زمان بندی شده (delayed wash)

 • _کنترل سرعت دور چرخش ماشین

از دیگر ویژگی ها و نکات مثبت و قابل ذکر این ماشین میتوان به قابلیت وزن کردن بار ورودی، تنظیم میزان آب مصرفی و تنظیم عملکرد لباسشویی، متناسب با وزن لباس هایی که قصد شستن آن ها را داریم، اشاره کرد.

برای مثال اگر میزان لباس هایی که قصد شستشوی آن را داریم، نصف ظرفیت ماشین لباسشویی باشد، دستگاه به صورت اتوماتیک بهترین تنظیمات شستشو را برنامه ریزی و اجرا می کند.

این قابلیت که باعث بهینه سازی مصرف می شود یکی از بزرگترین دلایل پیشنهاد ما برای خرید ماشین لباسشویی زانوسی است.

ماشین لباسشویی زانوسیماشین لباس شویی زانوسی ZWF01483WR امتیاز خوبی در زمینه ی سهولت استفاده توسط کاربران کسب کرده است. هر چند که امکان بهتر شدن در روش تنظیمات دستگاه وجود داشت.

این دستگاه با درب بازشو عریض، به همراه پنجره بزرگی که برای دیدن داخل ماشین لباسشویی که بر روی آن نصب شده; امکان بارگذاری لباس ها را برای کاربران بسیار راحت کرده و به همین دلیل، تا به حال شکایتی در این مورد گزارش نشده است; همان طور که قبلا گفتیم این مدل از ماشین لباس شویی می توانست طراحی بهتری از لحاظ کنترل و دسترسی به تنظیمات داشته باشد.

با اینکه تمام تنظیمات ماشین لباس شویی زانوسی به راحتی از طریق صفحه نمایش LED قابل دسترس است; اما تمام این تنظیمات و انتخاب ها باید به صورت دستی و توسط دکمه ها انجام شوند.

با این طراحی برای انتخاب تنظیمات مورد نظر، باید چند دکمه مختلف فشار داده شود و اگر حین این کار، از تنظیمات مورد نظر خود رد شوید، مجبور خواهید شد تا برای دوباره رسیدن به تنظیمات مورد نظر خودتان، چرخه و مسیر را دوباره تکرار کنید.

که البته با توجه به تمام ویژگی های قوی و مثبت این دستگاه; می توان از این مورد چشم پوشی کرده و هم چنان خرید ماشین لباسشویی زانوسی، جزو اولین انتخابهای ما قرار بگیرد.

پاکیزگی در شستشو

از نظر پاکیزگی در شستشو، می توانید با خیال راحت به این ماشین لباس شویی اعتماد کنید.

این مدل نهایت تمیزی و رضایت را در تمام تنظیمات مورد نظر شما تامین کرده و زمانی که دستگاه در حالت تنظیمات مربوط به شستشوی شدید قرار داشته باشد، لباس های بسیار کثیف را بسیار تمیز به شما تحویل داده، و آسیبی به لباس های ظریف و حساس شما وارد نخواهد کرد.

ماشین لباس شویی زانوسی ZWF01483WR  تا زمانی که بهترین تنظیمات شستشو را متناسب با خواسته&zwnjی خود برای آن انتخاب کنید، بهترین نتیجه و در نهایت رضایت خاطر شما را تامین می کند.

(در اغلب مواقع تنظیم دستگاه بر روی حالت شستشوی سریع، بهترین کارایی را دارد)

در مجموع این دستگاه برای خانواده هایی که میزان و حجم شستشوی لباس بالایی دارند، بسیار به صرفه بوده و خرید آن را با اطمینان کامل به شما توصیه می کنیم.

ماشین لباسشویی زانوسی

مطالب مرتبط