بررسی قیمت ماشین های ظرفشویی

در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی چند ماشین ظرفشویی باکیفیت قیمت هر یک را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

مقایسه قیمت انواع ماشین ظرفشویی

در ادامه قصد داریم تا مدل از برندهای مختلف را در زمینه ماشین ظرفشویی مورد بررسی قرار داده و قیمت آنها را نیز اعلام کنیم و در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی صحبت کنیم.

ماشین ظرفشویی رومیزی زیرووات مدل ZDCP8

ماشین ظرفشویی رومیزی زیرووات مدل ZDCP8 ظرفیتی ۸ نفره داشته و وزن ۳۲ کیلوگرم می باشد. برای اینکه این ماشین ظرفشویی را بتوانید در فضای مورد نظرتان جا دهید باید به ابعاد آن توجه داشته باشید.

عرض این ماشین ظرفشویی ۵۵۰ میلی متر، عمق آن ۵۰۰ میلی متر و ارتفاع آن نیز ۵۹۰ میلی متر می باشد. گرید مصرف انرژی این ماشین ظرفشویی A+ بوده و از این نظر بهینه عمل می کند.

ضمن اینکه میزان مصرف آب این ماشین ظرفشویی نیز ۸ لیتر در هر بار شست و شو تخمین زده شده است. میزان صدای تولیدی این ماشین ظرفشویی در حدود ۵۱ دسی بل می باشد.

این ماشین ظرفشویی از ۶ عدد برنامه شست و شو نیز بهره می برد که از جمله آنها باید به شست و شوی با تاخیر اشاره داشت. این ماشین ظرفشویی دارای صفحه نماش ال ای دی نیز می باشد.

قیمت حدودی این ماشین ظرفشویی در حال حاضر نزدیک به ۲۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. در خرید این دستگاه به گارانتی و خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی نیز دقت کنید.

تعمیر ماشین ظرفشوییماشین ظرفشویی زیمنس مدل SN24D830

ماشین ظرفشویی زیمنس مدل SN24D830 از انواع ماشین های ظرفشویی مبله است که ظرفیت ۱۲ نفره دارد. عرض و عمق آن ۶۰۰ میلی متر و ارتفاع آن ۸۴۵ میلی متر می باشد. گرید مصرف انرژی این ماشین ظرفشویی نیز +A می باشد و میزان مصرف آب آن در هر بار شست و شو حدودا ۱۱ میلی متر تخمین زده شده است.

صدای تولیدی این ماشین ظرفشویی ۴۸ دسی بل می باشد و از یک صفحه نمایشگر نیز بهره می برد. برای این دستگاه ۴ برنامه شست و شوی مختلف در نظر گرفته شده است که یکی از آنها برنامه شست و شوی سریع در ۳۰ دقیقه است.

از دیگر ویژگی های این ماشین ظرفشویی باید به استیل ضد اثر انگشت آن و همچنین خاصیت ضدعفونی کنندگی ظروف اشاره داشت. قیمت این ماشین ظرفشویی در حدود ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشوییماشین ظرفشویی ایندزیت مدل DFP58T94

ماشین ظرفشویی ایندزیت مدل DFP58T94 یکی از محصولات باکیفیت این برند است که از طراحی خاصی نیز برخوردار می باشد. ظرفیت این ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره می باشد که برای خانواده های پرجمعیت بسیار مناسب است.

گرید مصرف انرژی این دستگاه A+ بوده و میزان مصرف انرژی آن پایین می باشد. برای این ماشین ظرفشویی ۸ برنامه شست و شو از جمله برنامه شست و شوی سریع و شست وشوی با تاخیر در نظر گرفته شده است.

این ماشین ظرفشویی دارای قابلیت قطع آب در مواقع اضطراری است. این دستگاه از عیب یاب خودکار نیز بهره می برد که در عیب یابی و احیانا تعمیر ماشین ظرفشویی بسیار موثر است.

تعمیر ماشینماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS67TW02B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67TW02B از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار بوده و ظرفیت ۱۴ نفره دارد. این ماشین ظرفشویی از طراحی منحصر به فردی بهره مند است و دارای یک نمایشگر زیبا روی بدنه خود می باشد.

نمودار مصرف انرژی آن A+++ می باشد که مصرف فوق العاده بهینه ای را دارد. در هر بار شست و شو نیز ۵/۹ لیتر آب مصرف می کند. صدای تولیدی این ماشین ظرفشویی بسیار کم و در حد ۴۲ دسی بل است. برای این ماشین ظرفشویی ۵ برنامه شست و شوی مختلف از جمله شستشوی نصف ظرفیت در نظر گرفته شده است.

این ماشین ظرفشویی به لحاظ فناوری ساخت در سطح بسیار بالایی قرار دارد و از قابلیت های گوناگونی مانند سنسور تشخیص تعداد ظروف، سیستم آب هیدرولیک، سنسور تشخیص میزان آب، سیستم ضد نشت آب و … برخوردار می باشد.

قیمت این ماشین لباسشویی در حد ۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان است. کیفیت ساخت این ماشین ظرفشویی شما را از خدمات  تا مدت زیادی بی نیاز می کند.

مطالب مرتبط