بررسی قیمت قهوه ساز

در چند سال اخیر استفاده از قهوه ساز در خانه ها بسیار بیشتر از گذشته شده است و در نتیجه قهوه ساز به عنوان یکی از لوازم خانگی پرکاربرد مطرح شده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا چند مدل از انواع قهوه ساز مدرن را معرفی کرده و قیمت های آنها را مورد بررسی قرار دهیم.

معرفی و مقایسه قیمت انواع قهوه ساز مدرن

قهوه ساز هاردستون مدل CM2401

یک قهوه ساز ساده و در عین حال کاربردی که مصرف برق نسبتا کمی دارد. این قهوه ساز صفحه نمایش ندارد و فیلتر آن از نوع دائمی است. ظرفیت این قهوه ساز ۲۴۰ سی سی بوده و قابلیت تهیه هم زمان قهوه برای دو نفر را دارد. از اقلام همراه این قهوه ساز باید به دو فنجان سرامیکی مخصوص قهوه اشاره داشت.

از نقاط مثبت این قهوه ساز تنوع رنگی آن و همچنین مصرف انرژی پایین و از نقاط ضعف آن باید به ظرفیت کم مخزن قهوه و اتصالات پلاستیکی آن اشاره کرد. قیمت این قهوه ساز در حال حضور حدود ۱۳۰,۰۰۰ تومان می باشد. در خرید این قهوه ساز حتما به گارانتی و خدمات تعمیر قهوه ساز هاردستون دقت کنید.

انواع قهوه ساز

قهوه ساز همیلتون مدل CH2811

این قهوه ساز از جمله قهوه سازهای شیک و بادوام موجود در بازار است. بدنه این قهوه ساز از استیل و پلاستیک ساخته شده و دارای یک صفحه نمایش کوچک است.

از جمله مشخصات این قهوه یاز باید به قابلیت برنامه پذیری، سیستم قطع خودکار، صفحه گرم نگه دارنده قهوه و تایمر اشاره کرد. ضمن اینکه فیلتر این قهوه ساز از نوع قابل تعویض و قابل شست و شو می باشد.

از دیگر ویژگی های این قهوه مدرن باید به مخزن ۲/۱ لیتری و حجم قوری ۲۵/۱ لیتری آن اشاره کرد.

ضمن اینکه یک قوری نیز به همراه این دستگاه به خریداران داده خواهد شد. ضمنا مراکز تعمیر قهوه ساز همیلتون در کشورمان فعال بوده و از این بابت مشکلی وجود ندارد. قیمت این قهوه ساز چیزی در حدود ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

انواع قهوه ساز

قهوه ساز بکو مدل ۳۰۰۸K

این قهوه ساز دو کیلوگرمی به طور ویژه برای ساخت قهوه فرانسه تولید شده است. از جمله ویژگی های این قهوه ساز می توان به سیتم قطع خودکار و صفحه گرم نگه دارنده قهوه اشاره کرد.

این قهوه ساز قابلیت ساخت ۵/۱ لیتر قهوه را دارد. فیلتر این قهوه ساز نیز از نوع دائمی است. یک قوری شیشه ایی همراه با پیمانه قهوه نیز به همراه این محصول به خریداران اهدا می شود. از نقاط مثبت این قهوه ساز باید به مخزن آب مدرج و فیلتر متحرک و قابل شست و شوی آن اشاره داشت. قیمت این دستگاه به همراه گارانتی تعمیر قهوه ساز حدودا ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

انواع قهوه ساز

قهوه ساز بیم مدل CM42.001

قهوه ساز بیم مدل CM42.001 آخرین و حرفه ای ترین قهوه سازی است که در این مطلب به معرفی آن خواهیم پرداخت. در طراحی این قهوه ساز از ترکیب استیل ضد زنگ، شیشه و پلاستیک ساخته شده و ظاهر جذابی دارد.

این قهوه ساز از سه مخزن مختلف تشکیل شده و قهوه باکیفیتی را به شما می دهد. از ویژگی های مهم این قهوه ساز باید به سیستم قطع خودکار و صفحه گرم نگه دارنده قهوه اشاره کرد.

مخزن آب بزرگ این قهوه ساز امکان طبخ ۹ تا ۱۴ فنجان قهوه را به استفاده کنندگان می دهد. برای دم کردن یک قهوه خوب با این قهوه ساز تنها به ده دقیقه زمان نیاز خواهید داشت. از نکات مثبت این قهوه ساز باید به فیلتر قابل تعویض آن اشاره کرد.

قهوه ساز بیم دارای گارانتی و خدمات تعمیر مناسبی نیز می باشد. قیمت این قهوه ساز در حال حاضر حدود ۶۰۰ هزار تومان می باشد.

انواع قهوه ساز

مطالب مرتبط