بررسی جاروبرقی های ایستاده الکترولوکس

جارو برقی شارژی الکترولوکس لیتیوم یون پلاس EL2055A

جاروبرقی الکترولوکس لیتیوم یون پلاس EL2055A یک جارو برقی دارای لوله و عالی برای تمیز کردن خوراکی ها و آشغال های بسیار ریز خانه است. این جاروبرقی بدون سیم و کیسه است و نیازی به خرید کیسه های گران قیمت نیست، همچنین محدودیت سیم  نیز ندارد.

بنابراین این جاروبرقی برای تمیز کردن آن چه که مد نظر شماست مناسب است. این مدل الکترولوکس، وزنی کمی دارد و برای تمیز کردن آسان سطوح و کف اتاق ها مناسب است.

جاروبرقی الکترولوکسجارو برقی شارژی الکترولوکس آرگو راپیدو ErgoRapido ۱۲ ولتی مدل  EL1012A

الکترولوکس آرگو راپیدو مدل ۱۲ ولت EL1012A به دو صورت لوله ای و جارو برقی دستی به کار برده می شود. برای راحتی بیشتر، این مدل نیز بی سیم و بدون کیسه است. یک چراغ هشدار دهنده برای قسمت شانه جارو وجود دارد و حرکت آزاد شانه را نشان می دهد، بنابراین شما می توانید بدون نگرانی جارو کنید.

الکترولوکس آرگو راپیدو چند کاره ۱۲ ولتی عملکرد مناسبی در جاروی فرش و موکت و همچنین سایر سطوح ( سرامیک، سنگ و …) دارد.

جارو برقی شارژی الکترولوکس اولترا ارگو راپیدو ErgoRapido ۱۲ ولتی مدل  EL1022A

این دستگاه بدون سیم، قابل شارژ ۱۲ ولتی، به شما اجازه می دهد که بدون محدودیت برای مدت زمان ۲۰ دقیقه جارو کنید. چراغ های LED مسیر جارو زدن را روشن می کند،

بنابراین شما به وضوح می توانید گرد و خاک موجود را مشاهده کنید. این جارو برقی که فقط ۵٫۳ پوند وزن دارد، به راحتی خانه شما را تمیز می کند.

جارو برقی شارژی الکترولوکس ارگو راپیدو یونی EL1030A

به لطف باطری ۱۸ ولتی یونی لیتیوم، جاروبرقی الکترولوکس آرگو راپیدو یونی EL1030A، تقریبا عملکردی قابل مقایسه با یک جارو سیمی معمولی دارد. باتری قدرتمند آن این مدل را در مقایسه با دیگر جاروبرقی های لوله ای و در کلاس آن ها قرار داده است.

  این باتری همچنین دارای یک شارژر Energy Star است و شارژ کامل آن ۴ برابر سریع تر از سایر مدل های بی سیم است.

جارو برقی شارژی الکترولوکس ارگو راپیدو اکسترا یون پلاس مدل  EL1022A

اگر به دنبال یک جارو برقی خوب با مدت زمان عملکرد بالا، سبک و قابل حمل هستید، جاروبرقی الکترولوکس آرگو راپیدو اکسترا یون پلاس مدل  EL1022A پیشنهاد مناسبی برای شما است.

توسط یک تیغه کوچک رشته های طولانی مو بریده می شود و مانع از پیچ خوردگی در اطراف شانه جارو شود، همچنین سر چرخان بیشترین کاربرد و با بهترین عملکرد برای تمیز کردن مبلمان است.

جارو برقی شارژی الکترولوکس آرگو راپیدو پلاس

یک دکمه مخصوص بریدن در سر این جاروبرقی الکترولوکس آرگو راپیدو پلاس وجود دارد که هرگونه مو یا سایر موارد چسبیده یا پیچیده شده به شانه جارو برقی را جدا و حذف می کند.

 قابلیت دو برابر شدن (لوله) در این جاروبرقی نیز این اجازه می دهد تا به سطوح بالاتر نیز دسترسی پیدا کنید و آن ها را نیز جارو و تمیز کنید. این جاروبرقی بدون کیسه نیز نیاز به خرید هرگونه کیسه را از بین می برد، و صرفه جویی در زمان و پول شما را به دنبال دارد.

 با داشتن قابلیت جارو زدن تا زمان بیش از سی دقیقه، این جاروبرقی بی سیم نیاز به حداقل شارژ دارد و برای نظافت های سریع و مفصل همواره مناسب است.

جارو برقی الکترولوکس ارگو راپیدو پاور یونی EL2040A

جارو برقی الکترولوکس ارگو راپیدو پاور یونی EL2040A برای تمیزی انواع سطوح از جمله کف اتاق، کفپوش، فرش و … مناسب است. سر چرخان جاروبرقی الکترولوکس آرگو راپیدو پاور یونی EL2040A اجازه می دهد تا قابلیت بالایی برای نظافت تمامی کف اتاق، اطراف مبلمان و به گوشه های تنگ را داشته باشد.

باتری ۱۸ ولت لیتیوم یون پس از یک بار شارژ سریع، حداکثر ۳۵ دقیقه زمان برای نظافت و جارو کردن را فراهم می کند. این مدل مانند بسیاری از جاروها در کلاس خودش، با قابلیت دو برابر شدن لوله طراحی شده که قابلیت تمیز کردن از کف اتاق تا روتختی، اثاث یا لوازم داخلی، پوشش ها و دیگر سطوح موجود در خانه شما را افزایش می دهد.

فراز پشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی خرید جارو برقی دستی الکترولوکس و همچنین تعمیرات فعالیت دارد. خدمات پس از فروش جارو برقی الکترولوکس نیز در شرکت فراز پشتیبان ارائه می شود.

مطالب مرتبط