بررسی جاروبرقی مخزنی الکترولوکس (بروزرسانی ۲۰۱۸)

جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس مدل EL7063A

جارو برقی الکترولوکساین جاروبرقی الکترولوکس کار تمیز کردن را همانند رقبای خود به خوبی انجام می دهد اما تفاوتی که دارد این است که صدای کمتری دارد. دسته ی این جاروبرقی خیلی خوب بصورت ایستاده قرار می گیرد و جای زیادی را اشغال نمی کند. برای اینکه دسته را آزاد کنید یک پدال پا این امکان را می دهد تا برای راحتی و قدرت مانور بیشتر به حالت افقی در بیاید. یک پدال پای دیگر روی لوله خرطومی قرار دارد که می توانید با فشار دادن آن میزان مکش را برای انواع فرش ها تنظیم کنید، همچنین یک چراغ در قسمت دستگیره لوله هم قرار دارد که نشان می دهد در کدام میزان از مکش قرار دارد. کنترل های انگشتی در دستگیره ی جاروبرقی EL7063A به شما این امکان را می دهد که میزان مکش، شیوه چرخیدن برس و سایر موارد کلی را تنظیم کنید. برای کسانی که در آپارتمان زندگی می کنند خرید جاروبرقی مخزنی الکترولوکس ELA7063A بدلیل صدای کم خود بسیار مناسب است.

جاروبرقی مخزنی الکترولوکس EL7063B

جارو برقی الکترولوکساین جاروبرقی در تمیز کردن انواع کف اتاق از با فرش گرفته تا بدون فرش با قدرت زیاد و صدای پایین عمل می کند. وجود چراغ LED در قسمت جلویی آن را برای تمیز کردن زیر مبل و تخت ها بسیار مناسب کرده است. جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس EL7063B به همراه کیسه های S الکترولوکس می آیند که ۲ کوارت گرد و خاک را در خود جای می دهد. بیشتر جاروبرقی های الکترولوکس دارای ۵ سال وارانتی هم هستند. ما نیز در فراز پشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس همه ی خدمات پس از فروش را ارائه می کنیم.

جاروبرقی کیسه ای الکترولوکس EL7080ACL التراوان کلاسیک

جارو برقی الکترولوکسطراحی فوق ساکت جاروبرقی کیسه ای الکترولوکس EL7080ACL قدرت تمیزکنندگی بالا با کمترین مزاحمت برای اعضای خانواده را به شما ارائه می کند. این ویژگی ها باعث شده است که خرید جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس EL7080ACL بالا باشد. این جاروبرقی کلاسیک و مدرن درای چرخ هایی پوشیده از پلاستیک است و همچنین دسته ای دارد که کاربرد سپر را هم دارد تا کف اتاق های شما را سالم نگه دارد. یک دستگاه چرخش پنج درجه ای در محفظه این جاروبرقی اجازه می دهد تا به راحتی مکش این جارو برقی را تنظیم کنید تا همه چیز را از موکت گرفته تا فرش تمیز کنید.

جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس مدل  EL7083ASG

جارو برقی الکترولوکسجاروبرقی مخزن دار الکترولوکس دارای امکانات پیشرفته ی زیاد با قیمت مناسب و همچنین قدرت مکش بالاست. با فشار دادن یک دکمه روی دسته می توانید مکش آن را برای سطوح مختلف تنِظیم کنید. یک سری دکمه روی محفظه ی این جاروبرقی نیز آپشن های بیشتر برای تنظیم قدرت مکش و انواع تمیز کردن را در اختیار شما قرار می دهد. اگر قصد خرید جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس با امکانات عالی را دارید این مدل کاملا مناسب شماست. فیلتراسیون HEPA و یک سیستم کاملا عایق بندی شده به شما این اطمینان را می دهند که هوای اتاق شما تمیز و تازه بماند. اگر فکر می کنید که جاروبرقی شما بو می دهد می توانید با فرازپشیتبان به عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش جاروبرقی الکترولوکس تماس بگیرید.

جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس دلوکس EL7085ADX

جارو برقی الکترولوکساین جاروبرقی الکترولوکس کاربری بسیار لذت بخش و آسانی دارد. جاروبرقی EL7085ADX دارای کیسه ی زباله ی بزرگی است که نیاز به تعویض کمتری دارد. یک پنل دیجیتال هم نیاز شما به حدس زدن را از بین می برد چون به هنگام نیاز به تعویض فیلتر، برس و یا پر شدن کیسه به شما هشدار می دهد. برای نگهداری آسان لوله ی این جاروبرقی و سایر موارد آن به قسمت اصلی متصل می شود.

جاروبرقی مخزنی الکترولوکس EL4012A

جارو برقی الکترولوکساین جاروبرقی الکترولوکس برای سطوح تقریبا صاف مناسب است. اگر از آسم وآلرژی رنج می برید هم می توانید این جاروبرقی را خریداری کنید. خرید جاروبرقی مخزنی الکترولوکس EL4012A می تواند این نگرانی شما را حل کند چون دارای فیلتر HEPA است که آلودگی ها و ذرات ریز را تا ۹۹٫۹۷% از بین می برد.

جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس EL4021A

اگر طرفدار جاروبرقی های بدون کیسه هستید این جاروبرقی می تواند برای شما مناسب باشد. این جاروبرقی هم برای سطوح صاف مناسب است. فیلتر HEPA این جاروبرقی الکترولوکس ذرات را تا ۰٫۳ میکرون ریز کرده و تا ۹۹٫۹۷% جلوی آن ها را می گیرد. محفظه ی شفاف آن گرد و خاکی که به داخل کشیده می شود را به شما نشان می دهد. در صورتی که از این مدل یا مدل های مشابه خریداری کرده اید و نیاز دارید که تعمیر شود می توانید با نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولکس، فراز پشتیبان، تماس بگیرید. ما تمامی خدمات پس از فروش جاروبرقی الکترولوکس را ارائه می کنیم.

جاروبرقی جت مکس الکترولوکس EL4040AZ

جارو برقی الکترولوکسجاروبرقی الکترولوکس EL4040AZ جت مکس هم سبک است و هم دوستدار طبیعت. محفظه ی آن ۵۵% از پلاستیک بازیافتی ساخته شده است. قسمت کیسه زباله ی این جاروبرقی هم از مواد قابل بازیافت ساخته شده است. فیلتر HEPA این جاروبرقی اگر به خوبی مراقبت شود تا دوسال عمر می کند. جاروبرقی دوموتوره EL4040AZ همه ی گرد و خاک روی سطوح مختلف سخت، نرم، چوب یا هر سطح دیگری را بر می دارد. برس های مختلف این جاروبرقی را می توانید در محظفه ی اصلی آن قرار دهید.

جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس بدون کیسه EL4335A

جارو برقی الکترولوکسموتور ۱۲ آمپری این جاروبرقیالکترولوکس بدون کیسه مکش قدرتمندی دارد که برای همه ی سطوح مناسب است. محفظه ظریف و شفاف گرد و خاک در این جاروبرقی بدون کیسه الکترولوکس EL4335A به شما نشان می دهد که چقدر گرد و خاک تمیز کرده اید. با کمک یک دریچه می توانید زباله های جمع آوری شده را مستقیما وارد سطح زباله کنید. این جاروبرقی وزن کمی دارد و شما قدرت مانور زیادی به هنگام تمیز کردن دارید. همچنین قسمت برس آن بصورت خودکار تمیز می شود و نیازی نیست که این کار را خودتان انجام دهید. همچنین می توانید بین فیلتر های HEPA که یکی را می توان دور انداخت و دیگری را می توان شست خودتان یکی را انتخاب کنید.

جاروبرقی مخزنی الکترولوکس EL407A

جارو برقی الکترولوکساین جاروبرقی دارای سیستمی است که گرد و خاک را از هوا جدا کرده و بیشترین میزان مکش را برای جاروبرقی به ارمغان می آورد. این جاروبرقی دارای محفظه ای است به راحتی می توان آن را تخلیه کرد. همچنین فیلتری در قسمت کناری آن قرار دارد که گرد و خاک را از بین برده و هوای اتاق را برای افرادی که مبتلا به آسم یا آلرژی هستند مناسب می کند. با کمک

  • برس مناسب سطوح سخت
  • دهانه کوچک
  • دهانه توربو برای فرش
  • لوله خرطومی انعطاف پذیر

می توانید از کف اتاق گرفته تا سقف را تمیز کنید.

جاروبرقی الکترولوکس مخزن دار EL4103A

جارو برقی الکترولوکساگر یک جاروبرقی برای سطوح بدون فرش می خواهید به دنبال چیزی بجز جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس EL4130A نگردید. این جاروبرقی با اندازه ی جمع و جور خود کاملا برای خانه هایی که دارای پلکان هستند مناسب است. این جاروبرقی با فیلتر HEPA می تواند ۹۹٫۹۷% گرد و خاک را تا اندازه ی ۰٫۳ میکرون از هوای خود جدا کند تا هوای منزل کاملا سالم بماند.

جاروبرقی مخزنی الکترولوکس EL6986A

این جاروبرقی ساکت نیاز شما برای تمیز کردن منزل را بدون اینکه مزاحمتی برای اعضای خانواده و یا همسایه ها ایجاد کند برطرف می کند. خرید جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس EL6986A برای ساکنین آپارتمان ها بسیار مناسب است. بدلیل وزن پایین این جاروبرقی می توانید خیلی راحت آن را از این اتاق به اتاق دیگر برده و کار نظافت را انجام دهید. در صورت نیاز به خدمات پس از فروش جاروبرقی الکترولوکس هم می توانید با فراز پشتیبان تماس بگیرید تا تکنسین های برند الکترولوکس جاروبرقی شما را بررسی کنند.

جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس EL4101A

این جاروبرقی دارای طراحی ساده و جمع و جوری است و می تواند برای کسانی که در منزل خود فضای خالی زیادی ندارند کاملا مناسب است. کابل این جاروبرقی الکترولوکس که نسبتا دراز است می تواند به راحتی جمع شود تا مشکلی برای شما پیش نیاید. چرخ های این جاروبرقی دارای روکش نرم و بزرگی هستند که هم به کف اتاق صدمه کمتری می زنند و هم راه بردن آن را آسان می کنند. فیلتراسیون HEPA H12 این جاروبرقی به شما اطمینان می دهد که گرد و خاکی درون جاروبرقی رفته به بیرون نمی رود.

جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس EL4042A جت مکس

جارو برقی الکترولوکسمهمترین قابلیت این جاروبرقی الکترولوکس موتور اتوماتیک آن است که قدرت مکش را برای سطوح مختلف تنظیم می کند. قسمت جلوی مکنده ی جاروبرقی دارای چراغی است که به شما این امکان را می دهد تا قسمت های تاریک منزل را هم به خوبی تمیز کنید. همچنین این جاروبرقی دارای وسایل اضافی دیگری است که به شما در نظافت کمک می کند، این وسایل شامل موارد زیر است:

  • برس گردگیری
  • ابزار شکاف
  • برس مناسب سطوح چوبی سخت
  • ابزار تمیز کردن روکش
  • و یک ابزار گردان برای تمیز کردن پلکان، ماشین و روکش

 

 

جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس SC3683A

اگر جاروبرقی خود را برای زیاد استفاده می کنید می توانید از جاروبرقی الکترولوکس SC3683A استفاده کنید. این جاروبرقی وزن زیادی هم ندارد که کار انتقال آن را آسان می کند. این جاروبرقی را می توان با استفاده از بند آن که روی شانه قرار می گیرد به راحتی به حالت دستی تبدیل کرد تا قسمت های سقف را هم تمیز کرد. می توانید خیلی راحت ابزار شکاف یا برس گردگیری را به نوک این جاروبرقی وصل کنید تا همه ی قسمت های مختلف را به راحتی تمیز کنید. اگر به هر دلیلی فکر می کنید که جاروبرقی شما نیاز به سرویس دارد می توانید با فراز پشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس تماس بگیرید.

جاروبرقی مخزن دار سنیتینر الکترولوکس S3681D

جارو برقی الکترولوکساین جاروبرقی سنیتینر Sanirinaire در سطوح فرش پوش به خوبی کار تمیز کردن را انجام می دهد، همچنین روی سطوح بدون فرش و روکش ها هم به خوبی کار خود را انجام می دهد. همه ی ابزار کمکی مانند برس گردگیری و ابزار شکاف در دسترس هستند که کار نظافت را برای شما خیلی راحت می کند. برای راحتی بیشتر چرخ های جلویی این جاروبرقی گردش می کنند. برای افزایش محدوده نظافت این جاروبرقی را می توانید با بندش خیلی راحت به یک جاروبرقی دستی تبدیل کنید.

جاروبرقی سنیتینر الکترولوکس S3686E

در برخی موارد مشاهده می شود ک باکتری و قارچ ها بوی بدی از جاروبرقی بیرون می آید که با تکنولوژی استفاده شده در این جاروبرقی شما با چنین مشکلی مواجه نخواهید شد. قالبیت های تمیز کردن این جاروبرقی در آزمایش های سخت سنجیده شده اند و می توانید به آن اطمینان داشته باشید. چرخ های جلویی گردان این جاروبرقی قدرت مانور را در تمیز کردن را خیلی زیاد کرده است.

در صورتی که قصد خرید جاروبرقی مخزن دار الکترولوکس دارید می توانید با اطمینان خرید خود را انجام دهید. در صورتی که نیاز به خدمات پس از فروش جاروبرقی الکترولوکس داشتید نیز می توانید با فراز پشتیبان تماس بگیرید. فراز پشتیبان نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس است و ما مجموعه ای از تکنسین های حرفه ای را گرد هم آوردیم که مشکلات شما را خیلی راحت حل می کنند، تنها یک تماس کافیست.جارو برقی الکترولوکس

مطالب مرتبط