بررسی جارو برقی ایستاده الکترولوکس (بروزرسانی ۲۰۱۸)

جاروبرقی ایستاده الکترولوکس EL8807A و بدون کیسه با شانه های قوی (مناسب برای نظافت)

جاروبرقی الکترولوکس EL8807A ایستاده و بدون کیسه با شانه های قوی و با تکنولوژی فوق العاده بالای کشور فنلاند ساخته شده است. این جاروبرقی سبک وزن دارای یک لوله ۱۲ فوتی برای تمیز کردن پله ها و سطوح دیگر است که به طور معمول این ویژگی در میان جاروبرقی های ایستاده منحصر به فرد است. یک سیستم هوای چند سیکلون، خاک را از هوا جدا می کند، و قدرت مکش جارو برقی را به صورت مستمر و پایدار نگه می دارد. این مدل شامل یک برس گرد و غبار، برسی برای تمیز کردن درز و شکاف و یک لوله اضافی برای افزایش کارایی نظافت است.

جاروبرقی ایستاده الکترولوکس EL8811A و بدون کیسه با شانه های قوی (مناسب برای نظافت)

جاروبرقی الکترولوکس EL8811A ایستاده ویژگی هایی از جمله عدم نیاز به کیسه، شانه های قوی برای نظافت، فیلتر های HEPA قابل شست وشو، تنظیم در سه ارتفاع به صورت دستی و وزن سبک ۱۷٫۲ پوندی است. مهم تر از همه، با داشتن قسمتی برای نگه داری ابزار و اشیا، تمام ابزارهای مورد نیاز خود را می توانید همزمان همراه خود داشته باشید.

جاروبرقیجارو برقی پروکار Procare 15 مناسب برای نظافت سطوح و کف اتاق

مجموعه گسترده ای از کاربردهای سازگار و مناسب، این مدل جاروبرقی را تبدیل به یکی از جاروبرقی های متنوع و در دسترس می کند. مدل های پروکار الکترولوکس از فیلترهای داخلی HEPA استفاده می کنند که تا ۹۹٫۹۷ درصد از آلرژن ها، باقی مانده های شیمیایی، باکتری ها و گرده های بزرگتر از ۱ میکرون را جذب می کنند.  دسته حمل در پشت پروکار ۱۵ باعث می شود این یک جارو برقی کاملا قابل حمل باشد.

جاروبرقیپروکار ایستاده ۱۵XP همراه با یک سری ابزارها

جارو برقی پروکار دو موتوره ایستاده ۱۵XP مناسب برای نظافت و تمیزی فرش ها است و به یک شانه جارو قابل تنظیم برای تمیز کردن آسان کف اتاق و کاشی ها مجهز شده است. یک سیم ۳۵ فوتی برای تمیز کردن مساحت وسیعی، بدون نیاز به تغییر پریز یکی از ویژگی های مناسب این مدل است. این پروکار مجهز به یک فیلتر داخلی HEPA است که برای حذف ۹۹٫۷۹٪ از گرد و غبار، باکتری، بقایای شیمیایی و گرده بزرگ تر از ۱ میکرون به کار می رود.

جاروبرقیجاروبرقی ایستاده الکترولوکس DuraLux مدل  SC9180B

برای تمیز کردن فرش ها، کف اتاق و حتی سایر سطوح، یک رقیب همه کاره، با دوام و مورد پسند کاربران است. شیلنگی با طول ۹ پا و تیغه تلسکوپی اجازه می دهد که این مدل مکان هایی که دسترسی آن برای سایر جاروبرقی ها مشکل است و فیلتر کردن HEPA مهر و موم شده سبب شده که این مدل انتخاب ایده آلی برای افراد مبتلا به آسم و آلرژی است. این مدل سازگار با LEED است و استانداردهای کارآیی دقیق آن با استانداردهای فرش و قالیچه (CRI) مطابقت می دهد، بنابراین می توانید مطمئن باشید که این جاروبرقی به شما یک خانه یا محل کار کاملا تمیز می دهد.

جاروبرقیسانیتیر جاروبرقی ایستاده الکترولوکس مدل  SC886

طول عمر، دوام و عملکرد تمیز و فوق العاده سانیتیر جاروبرقی ایستاده الکترولوکس مدل  SC886 سبب شده تا این مدل انتخاب برتری برای عملیات تمیز کردن و نظافت تجاری باشد. سیم برق ۵۰ فوتی این جاروبرقی سبب شده که وسعت بالایی را جارو کند. ظرفیت بالای ۱۸ کیسه گرد و غبار کوارت خشک می تواند برداشته و در صورت نیاز تخلیه شود، و همچنین از بین بردن نیاز صرف پول برای خرید کیسه های جارو برقی یکبار مصرف را نتیجه  می دهد. شاخص تنظیم جاروبرقی به شما اجازه می دهد بین تمیز کردن فرش با قدرت مکش کم، متوسط و بالا یکی را متناسب با فرش و یا سطح مورد نظر انتخاب کنید.

جاروبرقیسانیتیر جاروبرقی ایستاده و بدون کیسه الکترولوکس مدل  SC5845B

سانیتیر جاروبرقی ایستاده و بدون کیسه الکترولوکس مدل SC5845B یکی از موارد شناخته شده و سودمند برای محل کار، و ترکیبی از فیلتر HEPA با کیفیت تجاری بالا برای تمیز کردن سطوح است. این مدل با استانداردهای سختگیرانه موسسه فرش و قالیچه مطابقت دارد و مهر تایید CRI آن را تأیید می کند. گرچه این مدل بدون کیسه است اما یکی از بهترین و مورد اطمینان ترین مدل های جاروبرقی HEPA در بازار است. مقاومت بالای ابزار و سیم برق ۴۰ فوتی برای یک جاروبرقی بسیار مناسب و مطلوب است.

جاروبرقیسانیتیر الکترولوکس جاروبرقی ایستاده و تجاری مدل  SC5713

سانیتیر جاروبرقی ایستاده و تجاری مدل  SC5713در لیست UL برای استفاده تجاری و ایده آل در مکان های تجاری مانند رستوران ها و هتل ها است. البته، اگر شما به دنبال جاروبرقی با قدرت بالا برای خانه خود هستید، دنبال مورد دیگری نباشید. صرفنظر از این که آیا این جارو برقی برای خانه یا کسب و کار شما مناسب است سیستم فیلتری تصفیه HEPA قابل شستشو آن، شما را از بابت کیفیت هوا مطمئن می سازد. این مدل دارای یک موتور درجه بندی تجاری بی نظیر، لوازم جانبی همراه برای تمیز کردن و نظافت، یک دسته فولادی کروم و یک چراغ مخصوص برای تمیز کردن است.

جاروبرقیسانیتیر الکترولوکس جاروبرقی ایستاده و حرفه ای سبک مدل  S782B

سانیتیر الکترولوکس جاروبرقی ایستاده و حرفه ای مدل  S782B علاوه بر وزن سبک، یک انتخاب همه کاره و راحت است. دستگیره آن برای نگهداری آسان و قابل ملاحظه ابزارها در پله ها بسیار موثر است. سیم رابط  با اندازه ۲۰ پا و لوله با اندازه ۵ پا یک ویژگی قابل توجه برای این جاروبرقی سبک وزن است و محدوده وسیعی برای تمیز کردن اتاق ها از کف تا سقف را در بر می گیرد.

جاروبرقیفراز پشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی خرید جارو برقی ایستاده الکترولوکس و همچنین تعمیرات فعالیت دارد. خدمات پس از فروش جارو برقی الکترولوکس نیز در شرکت فراز پشتیبان ارائه می شود.

مطالب مرتبط