با یخچال و فریزر های سامسونگ و ال جی بیشتر آشنا شوید

با توجه به این که یخچال و فریزر به عنوان مهمترین وسایل برقی خانگی شناخته شده اند لذا برندهای فعال در این زمینه همواره سعی دارند اخرین تکنولوژی ها را در ساخت این وسایل پیاده کنند تا کارایی و طول عمر آن ها ارتقا یابد. اگر کمی در میان برندها مختلف جستجو کنید متوجه خواهید شد که یخچال و فریزر سامسونگ و ال جی به عنوان معروف ترین و بهترین برندها شناخته شده و نه تنها به دلیل کارایی بلکه از نظر طراحی های شیک و خاصی که دارند توانسته اند جایگاه ویژه ای را در میان رقبا خود به دست آورده و محبوبیت مردم را به خود جلب کنند. در این مقاله به بررسی این دو برند خواهیم پرداخت.

مقایسه یخچال و فریزرهای سامسونگ و ال جی:

در ابتدا لازم است در مورد اصالت شرکت های تولید کننده یخچال و فریزرهای سامسونگ و ال جی صحبت کنیم; که اگر چه هر دو کره ای هستند اما دو شرکت متفاوت برای این دو برند فعالیت می کنند; دو برند سامسونگ و ال جی گرچه بهترین کیفیت را به خود اختصاص داده اند اما به هر حال تفاوت هایی با هم دارند که عبارتند از:

یخچال و فریزر۱- تنوع تکنولوژی

یکی از تفاوت های آشکار یخچال و فریزرهای سامسونگ و ال جی این است; که برند ال جی بیشتر سعی می کنند که تکنولوژی های به روز دنیا را در ساخت یخچال و فریزر اعمال کند; به همین دلیل یخچال و فریزرهای ال جی پر زرق و برق تر به نظر رسیده; و جذابیت بیشتری دارند.

۲- تنوع در طراحی  و رنگ

یخچال فریزرهای سامسونگ از نظر طراحی های ظاهری تنوع بیشتری داشته; و در نتیجه مردم با سلائق مختلف می توانند مدل های مختلف یخچال و فریزر را انتخاب کنند.

۳- مصرف انرژی

در خرید وسایل برقی هموراه تاکید می شود که به برچسب انرژی توجه شود; شما باید یخچال و فریزری را انتخاب کنید که در عین حال که بیشترین کارایی را دارد، کمترین میزان انرژی را مصرف کند; جالب است بدانید که مصرف انرژی یخچال و فریزرهای ال جی کمتر از یخچال و فریزرهای سامسونگ است.

یخچال و فریزر۴- یخچال فریزرهای ساید بای ساید

هم برند ال جی و هم برند سامسونگ تولید کننده انواع یخچال های ساید بای ساید هستند; اما با توجه به این که برند سامسونگ از قفسه های ضد لرزش مایعات در طراحی سایت بای ساید استفاده می کند; در نتیجه از این نظر نسبت به ال جی برتری دارد.

۵- فضای داخلی یخچال و فریزر

تعداد قفسه ها در یخچال فریزر های سامسونگ و حجم فضای داخلی در یخچال فریزرهای ال جی بیشتر است.

۶- تعمیرات و نگهداری

اگر چه یخچال و فریزرهای سامسونگ و ال جی با بهترین متریال و به روزترین روش ها طراحی و ساخته می شوند; اما بالاخره هر وسیله برقی ممکن است خراب شده و نیاز به تعمیرات دارد; که گزارشات نشان می دهد هزینه تعمیرات برند سامسونگ از ال جی بیشتر است.

خدمات تعمیرات شرکت فراز پشتیبان:

با توجه به حساسیت تعمیر یخچال و فریزرهای سامسونگ و ال جی، در زمان خراب شدن این دو برند شما می توانید تنها با یک تماس با شرکت فراز پشتیبان از تیم متخصص و تعمیرکاران ماهر و حرفه ای درخواست نمایید; که تعمیرات را با بهترین کیفیت، قطعات اصل و در اسرع وقت در منزل شما به انجام برسانند.

مطالب مرتبط