با ماشین ظرفشویی ال جی بیشتر آشنا شوید

در سال های اخیر استقبال مردم از ماشین ظرفشویی بیشتر شده و همین مسئله منجر شد که برندهای مختلف تولید کننده انواع وسایل برقی خانگی، در زمینه طراحی و ساخت ماشین ظرفشویی نیز فعالیت کرده و هر یک سعی دارند با کمک طراحی های شیک و زیبا و استفاده از آخرین تکنولوژی های دنیا، بهترین ماشین ظرفشویی را از نظر کارایی و ساختار ظاهری در اختیار مردم قرار دهند. در این میان ماشین ظرفشویی یکی از معروف ترین برندهایی است که محبوبیت زیادی را در میان مردم به دست آورده است. ماشین ظرفشویی ال جی شهرت خود را مدیون ویژگی هایی است که در ادامه بیان خواهیم نمود.

ماشین ظرفشویی ال جیمهمترین ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی:

۱- عایق صوتی

مهمترین مشکلی که اکثرا با ماشین ظرفشویی دارند; صدایی است که در حین کار از آن به گوش می رسد; جالب است بدانید که ماشین ظرفشویی ال جی عایق صوت بوده; و صدای بسیار کمی از این وسیله در زمان روشن بودن به گوش می رسد.

۲- تکنولوژی بخارشوی در ماشین ظرفشویی ال جی

یکی از ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی که منجر شد بتواند توجه مردم را بیشتر به سمت خود جلب کند; تکنولوژی بخار شوی است;

زمانی که غذای شما چرب بوده و یا این که لکه هایی روی ظروف در اثر چربی، سس و.. روی ظروف باقی بماند; شما باید ابتدا تمام ظرف ها را پاک کرده; و بعد داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید; چرا که ماشین ظرفشویی قادر به از بین بردن چربی ها و لکه های ناشی از غذا نخواهد بود; اما لازم است بدانید که ماشین ظرفشویی ال جی با کمک تکنولوژی بخارشوی این مشکل را رفع کرده است; به این معنا که نیازی به تمیز کردن ظرف ها نیست; کافی است آن ها را داخل ماشین ظرفشویی ال جی قرار دهید; ذرات بخار به لکه های چربی روی ظروف چسبیده و سپس ماشین ظرفشویی دما را افزایش می دهد; تا این ذرات ذوب شده و از بین بروند.

۳- تکنولوژی Direct Drive  در ماشین ظرفشویی ال جی

با کمک این تکنولوژی در ماشین ظرفشویی ال، انرژی تولید شده مستقیما به آبپاش ها منتقل می شود; در نتیجه هم کارایی آبپاش ها چندین برابر می شود; و هم این که مصرف انرژی و آب کمتر از قبل خواهد شد.

۴- چیدمان راحت ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی

با توجه به این که در ماشین ظرفشویی ال جی این امکان وجود دارد; که قفسه های جابجا شوند; لذا در صورتی که ظروف شما بزرگ هستند می توانید قفسه ها را پایین اورده; و به راحتی ظرف های بزرگ را روی آن قرار دهید; بدون این که خللی در کیفیت شست و شو رخ دهد.

۵- تشخیص سیستم هوشمند در ماشین ظرفشویی ال جی

شاید بتوان یکی از بهترین ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی را مجهز بودن آن به سیستم تشخیص هوشمند دانست; به این معنا که پس از خرید ماشین ظرفشویی ال جی ابتدا باید برنامه ای که توسط این شرکت برای ماشین ظرفشویی طراحی شده را روی گوشی خود نصب کنید. حال زمانی که ماشین ظرفشویی عیبی پیدا کرده زمانی که با نمایندگی های تعمیرات تماس بگیرید از شما چند سوال خواهند پرسید تا تقریبا عیب رخ داده را تشخیص دهند. اما به کمک تکنولوژی هوشمند نیازی به این کار نیست. بلکه پس از تماس کافی است گوشی را روبروی ماشین ظرفشویی گرفته و دکمه تشخیص هوشمند را فشار دهید در این صورت صدایی که به گوش می رسد نوع عیب را به تعمیرکار اعلام خواهد کرد. جالب است بدانید که در شرکت فراز پشتیبان نیز چنین دماتی برای مشتریان مهیا شده است.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی:

با توجه به این که تعمیر هر ماشین ظرفشویی نیاز به تخصص کافی و همچنین استفاده از قطعات ارجینال دارد لذا شرکت فرازپشتیبان با کمک تعمیرکاران ماهر در زمینه تعمیرات تخصصی انواع ماشین های ظرفشویی ال جی باعث شده است مشتریان با خیال آسوده از ماشین ظرفشویی ال جی خرید کنند بدون این که از بابت نیاز به تعمیرات احتمالی و در نتیجه اعتماد به نمایندگی های تعمیرات نگرانی داشته باشند.

مطالب مرتبط