انتخاب شرکت مناسب جهت تعمیر لباسشویی چگونه است؟

با توجه به این که بیشتر کاربران دیر یا زود به تعمیر لباسشویی نیاز پیدا می کنند، بنابراین از ساعات اولیه خرید یک لباسشویی جدید این سوال در ذهن آن ها نقش می بندد که تعمیرات ماشین لباسشویی را باید به چه کسی واگذار کنند!

زیرا ماشین لباسشویی دست راست بانوان خانه دار محسوب می شود و در صورتی که تعمیر آن به درستی انجام نشود، ممکن است لباسشویی هنگام شستشوی لباس ها به ناگهان متوقف شده و از کار بیفتد.

اوضاع وقتی پیچیده تر می شود که تعمیرات ناقص صدمات جبران ناپذیری به لباسشویی وارد کرده و طول عمر این دستگاه را به پایان رسانده باشد، به گونه ای که دستگاه نفس های آخرش را برای اتمام فرآیند شستشو و خشک کردن لباس ها کشیده و هم اکنون در خواب ابدی فرو رفته باشد.

بنابراین انتخاب یک نمایندگی مجاز که از تعمیرکاران خبره برای تعمیر لباسشویی بهره می گیرد از ضروریات است. فراز پشتیبان با به کارگیری نیروهای متخصص در زمینه تعمیرات لباسشویی توانسته است رضایت بسیاری از کاربران را به دست بیاورد؛ زیرا تعمیرکاران این مرکز از دانش روز دنیا جهت تعمیرات لباسشویی برخوردارند و با وجود مسئولیت پذیری بالایی که دارند تعمیرات و عیب یابی دستگاه را به بهترین نحو انجام می دهند.

تعمیر لباسشوییچه زمانی ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد؟

چه زمانی ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد؟ این سوال اگر چه برای بسیاری از کاربران کلیشه ای به نظر می رسد، اما حتی افرادی که تصور می کنند این سوال پیش و پا افتاده است، جواب آن را نمی دانند! بنابراین به محض این که کوچک ترین مشکلی برای ماشین لباسشویی رخ می دهد دچار استرس می شوند و نمی توانند برای تعمیر لباسشویی تصمیم درستی بگیرند؛ اما در صورتی که درباره انواع مشکلات لباسشویی اطلاعات کافی داشته باشید، هنگام مواجه شدن با ایرادات احتمالی هراسی نخواهید داشت و مشکلات ساده و ابتدایی را به راحتی برطرف می کنید.اگر لباسشویی سر و صدای زیادی هنگام استفاده دارد، ممکن است لباس های درون آن گوله شده و به درستی درون دیگ قرار نگرفته باشند، همچنین در صورتی که لباسشویی بر روی سطحی ناصاف یا شیب دار قرار گرفته باشد، لرزش آن بیشتر از حالت نرمال خواهد بود و سر و صدای تولید شده توسط دستگاه کاربران را نگران می کند.

در این زمان جهت تعمیر لباسشویی نیازی به تماس با تعمیرگاه ندارید و با تراز کردن پایه های ماشین لباسشویی و جدا کردن لباس ها مشکل حل خواهد شد؛ اما اگر بدنه دستگاه دچار برق گرفتگی شده یا درب ماشین لباسشویی قفل شده باشد، باید از تعمیرکاران خبره نمایندگی برای برطرف کردن این مشکلات کمک بگیرید.

زمان مراجعه تعمیرکاران متخصص به محل مشتری چگونه تعیین می شود؟

با توجه به این که کسب رضایت مشتری در راس کار نمایندگی مجاز قرار دارد، به محض این که مشتری درخواست عیب یابی و تعمیر لباسشویی را ثبت کند. تعمیرکاران نمایندگی در هر ساعتی از شبانه روز در محل حاضر شده و مشکلات دستگاه را شناسایی و برطرف می کنند.

اگر زمانی که ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد را به تعویق بیندازید و جهت دریافت خدمات تعمیر لباسشویی و عیب یابی آن امروز و فردا کنید، ممکن است یک روز در حین شستشوی لباس ها دستگاه به طور کاملاً ناگهانی از کار بیفتد و دیگر قادر نباشید حتی لباس ها را از درون آن خارج کنید. این در حالتی است که با یک تماس می توانسته اید تعمیرکاران را به منزلتان فرا بخوانید و نیازی به جابجایی لباسشویی تا محل تعمیرگاه نخواهید داشت.

آیا تنها افرادی که در یک منطقه از شهر ساکن هستند می توانند از این خدمات استفاده کنند؟

بسیاری از کاربران تصور می کنند که تنها افرادی که در یک ناحیه خاص سکونت دارند و به شعبه اصلی نمایندگی نزدیک هستند می توانند از خدمات تعمیر لباسشویی این مرکز استفاده کنند؛ اما با وجود این که نمایندگی مجاز شعب متعددی را در سطح شهر راه اندازی کرده است، تمام کاربران در کلیه مناطق شهر می توانند از طریق شماره های درج شده در وب سایت درخواست خود را ثبت کرده و خدمات مورد نظرشان را دریافت کنند.

زیرا نمایندگی مجاز با هدف ارائه خدمات به تمام شهروندان پایتخت راه اندازی شده است و در هر منطقه ای که ساکن باشید می توانید از نزدیک ترین شعبه خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید. هیچ محدودیتی جهت ارائه خدمات تعمیر لباسشویی به مشتریان وجود نخواهد داشت و به محض این که مشکلات دستگاه را مشاهده کردید می توانید درخواست عیب یابی و تعمیرات آن را ثبت کنید.

خرید قطعات آسیب دیده بر عهده مشتری است یا تعمیرگاه؟

بسیاری از مشتریان تصور می کنند که اگر قطعات لباسشویی را شخصاً تهیه کرده و در اختیار تعمیرکاران قرار دهند، امکان صرفه جویی در هزینه و زمان تعمیر لباسشویی را خواهند داشت. در صورتی که اگر قطعه آسیب دیده با نمونه مناسبی جایگزین نشده باشد، لباسشویی در طول مدت زمان استفاده فشار زیادی را تحمل خواهد کرد که سبب وارد شدن آسیب های جدی به سایر قطعات آن می شود

.بنابراین بهتر است تعویض قطعات را بر عهده نمایندگی مجاز قرار دهید تا تعمیرکاران از قطعات فابریک برای تعمیر لباسشویی بهره بگیرند و دستگاه پس از اتمام تعمیرات همانند روز اول قابل استفاده باشد. این قطعات تماماً دارای گارانتی هستند و اگر قطعه ای که توسط تعمیرکاران نمایندگی نصب شده است دچار مشکل شده باشد، از طریق خدمات پس از فروش می توانید نسبت به تعویض رایگان قطعه اقدام فرمایید.

هنگام تعویض قطعات لباسشویی فاکتور آن ها نیز ارائه می شود تا خیال مشتری از بابت این که قطعات استفاده شده اصل هستند راحت باشد. همچنین قیمت قطعات درون فاکتور درج شده است.

هزینه در نظر گرفته شده برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ای که نمایندگی مجاز برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی در نظر گرفته، مطابق نرخ تنظیم شده توسط اتحادیه است؛ بنابراین با دریافت خدمات از این مرکز خیالتان از بابت این که خدمات ارائه شده از بهترین کیفیت و کمترین هزینه برخوردار هستند راحت خواهد بود.

هر چند بسیاری از افراد به تعمیرکاران متفرقه که هزینه ای بسیار کم و غیرمنطقی دریافت می کنند اعتماد می کنند و با این تصور تعمیرات لباسشویی را به آن ها واگذار می کنند که لباسشویی با کمترین هزینه شبیه روز اولش می شود.

در صورتی که استفاده از قطعات نامناسب و تعمیرات ناقصی که توسط این افراد انجام می شود تنها به ضرر مشتری تمام خواهد شد و باید به جای هزینه منطقی تعمیر لباسشویی، مبلغ قابل توجهی را برای خرید یک لباسشویی جدید مد نظر قرار دهد.

در صورتی که پس از تعمیرات لباسشویی باز هم دستگاه دچار مشکل شود چه باید کرد؟

در صورتی که لباسشویی پس از تعمیر و عیب یابی توسط نمایندگی دچار مشکل شده باشد، این امکان برای مشتریان فراهم شده که از خدمات گارانتی تعمیرات بهره مند شوند. مطابق این گارانتی در صورتی که قطعه تعویض شده دچار مشکل شده باشد، کاربران می توانند آن را مجدداً با هزینه نمایندگی تعویض کنند. همچنین در صورتی که مشکلات به جود آمده برای لباسشویی جدید بوده و از چشم تیزبین تعمیرکاران دور مانده باشد، پس از تعمیر لباسشویی می توانید جهت برطرف کردن آن ها با نمایندگی مجاز تماس حاصل نمایید.

این در حالتی است که هیچ کدام از تعمیرگاه های متفرقه تعمیرات ارائه شده را گارانتی نمی کنند، زیرا نسبت به تعمیر و عیب یابی انجام شده بر روی ماشین لباسشویی اطمینان کافی ندارند؛ بنابراین در صورتی که دستگاه تنها چند روز پس از انجام تعمیر لباسشویی، خراب شده باشد. باید هزینه جداگانه ای برای تعمیر آن مد نظر داشته باشید.

آیا عیب یابی لباسشویی توسط کاربران کار درستی است؟

بسیاری از کاربران با توجه به این که اندک دانشی در زمینه مشکلات وسایل الکترونیکی دارند، دست به تعمیر لباسشویی می زنند. به گونه ای که یک مشکل جزئی و ساده را به یک مشکل غیر قابل حل تبدیل می کنند که حتی تعمیرکاران با تجربه نیز از پس برطرف کردن آن بر نمی آیند. به عنوان مثال برخی از افراد تصور می کنند که تعمیرات برد ساده تر از آن چیزی است که دیگران تصور می کنند و در برد لباسشویی دست می برند یا این که بدون دانش کافی درباره علت رخ دادن مشکل، قطعه سالم را به جای نمونه آسیب دیده مورد بررسی و تعمیر قرار می دهند.

اگر می خواهید ماشین لباسشویی عمری طولانی داشته و سال ها برای شستشوی لباس ها در منزلتان حضور داشته باشد، به شما پیشنهاد می کنیم تعمیر لباسشویی را به متخصصین این امر واگذار کنید و خود تنها نظاره گر باشید. در غیر این صورت باید برای همیشه با ماشین لباسشویی که برای مصرف چند ساله خریداری کرده اید در مدت زمان کوتاهی خداحافظی کرده و آن را با نمونه دیگری تعویض کنید.عیب یابی و تعمیر لباسشویی

آیا روش عیب یابی و تعمیر انواع لباسشویی ها با یکدیگر متفاوت است؟

لباسشویی نیز همانند سایر وسایل برقی دارای مدل های متنوعی است و همان گونه که تعمیر یخچال معمولی با یخچال ساید بای ساید متفاوت است، برای تعمیر لباسشویی های مختلف باید فنون خاصی را به کار بگیرید؛ بنابراین نمایندگی مجاز از افراد خبره در این زمینه بهره می گیرد تا تعمیر و عیب یابی مدل های متنوع لباسشویی را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی برای تعمیرات ماشین لباسشویی، ابتدا مدل آن را بررسی می کنند تا بتوانند در صورت نیاز قطعات فابریک را برای جایگزینی قطعات آسیب دیده تهیه کنند. همچنین در صورتی که ماشین لباسشویی از نمونه های جدید عرضه شده در بازار باشد که تحت عنوان لباسشویی های ادواش شناخته می شوند، تنها تعمیرکارانی باید تعمیر لباسشویی را بر عهده بگیرند که با عملکرد این نمونه از وسایل آشنایی کافی دارند.

اگر پاسخ سوالاتی که درون ذهنتان درباره تعمیر لباسشویی وجود دارد را در فهرست ذکر شده مشاهده نکرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم با کارشناسان فنی فراز پشتیبان تماس حاصل کرده و پرسش های خود را با آن ها در میان بگذارید، تا پاسخ مناسبی برای آن ها دریافت کنید.

زیرا ماشین لباسشویی دست راست بانوان خانه دار محسوب می شود و در صورتی که تعمیر آن به درستی انجام نشود، ممکن است لباسشویی هنگام شستشوی لباس ها به ناگهان متوقف شده و از کار بیفتد.

اوضاع وقتی پیچیده تر می شود که تعمیرات ناقص صدمات جبران ناپذیری به لباسشویی وارد کرده و طول عمر این دستگاه را به پایان رسانده باشد، به گونه ای که دستگاه نفس های آخرش را برای اتمام فرآیند شستشو و خشک کردن لباس ها کشیده و هم اکنون در خواب ابدی فرو رفته باشد.

بنابراین انتخاب یک نمایندگی مجاز که از تعمیرکاران خبره برای تعمیر لباسشویی بهره می گیرد از ضروریات است. فراز پشتیبان با به کارگیری نیروهای متخصص در زمینه تعمیرات لباسشویی توانسته است رضایت بسیاری از کاربران را به دست بیاورد؛ زیرا تعمیرکاران این مرکز از دانش روز دنیا جهت تعمیرات لباسشویی برخوردارند و با وجود مسئولیت پذیری بالایی که دارند تعمیرات و عیب یابی دستگاه را به بهترین نحو انجام می دهند.

چه زمانی ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد؟

چه زمانی ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد؟ این سوال اگر چه برای بسیاری از کاربران کلیشه ای به نظر می رسد، اما حتی افرادی که تصور می کنند این سوال پیش و پا افتاده است، جواب آن را نمی دانند! بنابراین به محض این که کوچک ترین مشکلی برای ماشین لباسشویی رخ می دهد دچار استرس می شوند و نمی توانند برای تعمیر لباسشویی تصمیم درستی بگیرند؛ اما در صورتی که درباره انواع مشکلات لباسشویی اطلاعات کافی داشته باشید، هنگام مواجه شدن با ایرادات احتمالی هراسی نخواهید داشت و مشکلات ساده و ابتدایی را به راحتی برطرف می کنید.اگر لباسشویی سر و صدای زیادی هنگام استفاده دارد، ممکن است لباس های درون آن گوله شده و به درستی درون دیگ قرار نگرفته باشند، همچنین در صورتی که لباسشویی بر روی سطحی ناصاف یا شیب دار قرار گرفته باشد، لرزش آن بیشتر از حالت نرمال خواهد بود و سر و صدای تولید شده توسط دستگاه کاربران را نگران می کند.

در این زمان جهت تعمیر لباسشویی نیازی به تماس با تعمیرگاه ندارید و با تراز کردن پایه های ماشین لباسشویی و جدا کردن لباس ها مشکل حل خواهد شد؛ اما اگر بدنه دستگاه دچار برق گرفتگی شده یا درب ماشین لباسشویی قفل شده باشد، باید از تعمیرکاران خبره نمایندگی برای برطرف کردن این مشکلات کمک بگیرید.

زمان مراجعه تعمیرکاران متخصص به محل مشتری چگونه تعیین می شود؟

با توجه به این که کسب رضایت مشتری در راس کار نمایندگی مجاز قرار دارد، به محض این که مشتری درخواست عیب یابی و تعمیر لباسشویی را ثبت کند. تعمیرکاران نمایندگی در هر ساعتی از شبانه روز در محل حاضر شده و مشکلات دستگاه را شناسایی و برطرف می کنند.

اگر زمانی که ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد را به تعویق بیندازید و جهت دریافت خدمات تعمیر لباسشویی و عیب یابی آن امروز و فردا کنید، ممکن است یک روز در حین شستشوی لباس ها دستگاه به طور کاملاً ناگهانی از کار بیفتد و دیگر قادر نباشید حتی لباس ها را از درون آن خارج کنید. این در حالتی است که با یک تماس می توانسته اید تعمیرکاران را به منزلتان فرا بخوانید و نیازی به جابجایی لباسشویی تا محل تعمیرگاه نخواهید داشت.

آیا تنها افرادی که در یک منطقه از شهر ساکن هستند می توانند از این خدمات استفاده کنند؟

بسیاری از کاربران تصور می کنند که تنها افرادی که در یک ناحیه خاص سکونت دارند و به شعبه اصلی نمایندگی نزدیک هستند می توانند از خدمات تعمیر لباسشویی این مرکز استفاده کنند؛ اما با وجود این که نمایندگی مجاز شعب متعددی را در سطح شهر راه اندازی کرده است، تمام کاربران در کلیه مناطق شهر می توانند از طریق شماره های درج شده در وب سایت درخواست خود را ثبت کرده و خدمات مورد نظرشان را دریافت کنند.

زیرا نمایندگی مجاز با هدف ارائه خدمات به تمام شهروندان پایتخت راه اندازی شده است و در هر منطقه ای که ساکن باشید می توانید از نزدیک ترین شعبه خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید. هیچ محدودیتی جهت ارائه خدمات تعمیر لباسشویی به مشتریان وجود نخواهد داشت و به محض این که مشکلات دستگاه را مشاهده کردید می توانید درخواست عیب یابی و تعمیرات آن را ثبت کنید.

خرید قطعات آسیب دیده بر عهده مشتری است یا تعمیرگاه؟

بسیاری از مشتریان تصور می کنند که اگر قطعات لباسشویی را شخصاً تهیه کرده و در اختیار تعمیرکاران قرار دهند، امکان صرفه جویی در هزینه و زمان تعمیر لباسشویی را خواهند داشت. در صورتی که اگر قطعه آسیب دیده با نمونه مناسبی جایگزین نشده باشد، لباسشویی در طول مدت زمان استفاده فشار زیادی را تحمل خواهد کرد که سبب وارد شدن آسیب های جدی به سایر قطعات آن می شود

.بنابراین بهتر است تعویض قطعات را بر عهده نمایندگی مجاز قرار دهید تا تعمیرکاران از قطعات فابریک برای تعمیر لباسشویی بهره بگیرند و دستگاه پس از اتمام تعمیرات همانند روز اول قابل استفاده باشد. این قطعات تماماً دارای گارانتی هستند و اگر قطعه ای که توسط تعمیرکاران نمایندگی نصب شده است دچار مشکل شده باشد، از طریق خدمات پس از فروش می توانید نسبت به تعویض رایگان قطعه اقدام فرمایید.

هنگام تعویض قطعات لباسشویی فاکتور آن ها نیز ارائه می شود تا خیال مشتری از بابت این که قطعات استفاده شده اصل هستند راحت باشد. همچنین قیمت قطعات درون فاکتور درج شده است.

هزینه در نظر گرفته شده برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ای که نمایندگی مجاز برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی در نظر گرفته، مطابق نرخ تنظیم شده توسط اتحادیه است؛ بنابراین با دریافت خدمات از این مرکز خیالتان از بابت این که خدمات ارائه شده از بهترین کیفیت و کمترین هزینه برخوردار هستند راحت خواهد بود.

هر چند بسیاری از افراد به تعمیرکاران متفرقه که هزینه ای بسیار کم و غیرمنطقی دریافت می کنند اعتماد می کنند و با این تصور تعمیرات لباسشویی را به آن ها واگذار می کنند که لباسشویی با کمترین هزینه شبیه روز اولش می شود.

در صورتی که استفاده از قطعات نامناسب و تعمیرات ناقصی که توسط این افراد انجام می شود تنها به ضرر مشتری تمام خواهد شد و باید به جای هزینه منطقی تعمیر لباسشویی، مبلغ قابل توجهی را برای خرید یک لباسشویی جدید مد نظر قرار دهد.

در صورتی که پس از تعمیرات لباسشویی باز هم دستگاه دچار مشکل شود چه باید کرد؟

در صورتی که لباسشویی پس از تعمیر و عیب یابی توسط نمایندگی دچار مشکل شده باشد، این امکان برای مشتریان فراهم شده که از خدمات گارانتی تعمیرات بهره مند شوند. مطابق این گارانتی در صورتی که قطعه تعویض شده دچار مشکل شده باشد، کاربران می توانند آن را مجدداً با هزینه نمایندگی تعویض کنند. همچنین در صورتی که مشکلات به جود آمده برای لباسشویی جدید بوده و از چشم تیزبین تعمیرکاران دور مانده باشد، پس از تعمیر لباسشویی می توانید جهت برطرف کردن آن ها با نمایندگی مجاز تماس حاصل نمایید.

این در حالتی است که هیچ کدام از تعمیرگاه های متفرقه تعمیرات ارائه شده را گارانتی نمی کنند، زیرا نسبت به تعمیر و عیب یابی انجام شده بر روی ماشین لباسشویی اطمینان کافی ندارند؛ بنابراین در صورتی که دستگاه تنها چند روز پس از انجام تعمیر لباسشویی، خراب شده باشد. باید هزینه جداگانه ای برای تعمیر آن مد نظر داشته باشید.

 

مطالب مرتبط