آیا ماشین ظرفشویی زانوسی در حد و اندازه برندهای بوش و آاگ می باشد؟

یکی از برندهای موجود در بازار ایران که در زمینه لوازم آشپزخانه فعالیت می کند برند زانوسی است. این برند ایتالیایی نسبت به برندهای دیگر بازار مانند سامسونگ، بوش و آاگ کمتر شناخته شده است. از همین رو تصمیم گرفتیم که در این مقاله به معرفی ماشین ظرفشویی زانوسی پرداخته و یکی از مدل های آن را با ماشین های ظرفشویی بوش و آاگ مقایسه نماییم.

ماشین ظرفشویی زانوسی مدل ZDF26001XA

این ماشین ظرفشویی مبله در اتحادیه اروپا تولید شده و دارای کلاس انرژی +A می باشد. ظرفیت این ماشین ظرفشویی ۱۳ نفره بوده و آب مصرف شده آن در هر بار شست و شو به طور متوسط ۱۱ لیتر می باشد. ماشین ظرفشویی زانوسی مدل ZDF26001XA دارای یک عدد قفسه بالا نیز می باشد. صدای تولیدی این دستگاه ۴۸ دسی بل است که جزو ماشین های ظرفشویی کم صدا به حساب می آید. بدنه این ماشین ظرفشویی از جنس استیل ضد زنگ بوده و مجهز به سیستم ضد نشت می باشد. همچنین این ماشین ظرفشویی به سنسور هوشمند تشخیص میزان کثیفی ظروف مجهز می باشد. یکی از برنامه های مهم این ماشین ظرفشویی برنامه شست و شو در ۳۰ دقیقه است. همچنین این ماشین ظرفشویی از نشانگر کمبود نمک و مایع جلادهنده برخوردار است.

تعمیر ماشین ظرفشوییماشین ظرفشویی بوش مدل SMS58M08IR

بوش یک برند آلمانی است که در حوزه لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی فعالیت می کند. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS58M08IR از نوع مبله بوده و ظرفیت آن ۱۳ نفره است. این ماشین ظرفشویی در هر بار شست و شوی ظروف به طور میانگین ۱۰ لیتر آب مصرف می کند. صدای تولیدی این ماشین ظرفشویی حدودا ۴۶ دسی بل است که جزو ماشین های ظرفشویی کم صدا محسوب می شود. بر روی این ماشین ظرفشویی تعداد ۵ برنامه شست و شوی مختلف در نظر گرفته شده است. دکمه های این ماشین ظرفشویی لمسی بوده و دارای قفل کودک نیز می باشد. تعداد قفسه های بالای این ماشین ظرفشویی دو عدد است. این ماشین ظرفشویی نیز مانند مدل قبلی قابلیت تشخیص میزان کثیفی ظروف را دارد و بر همین اساس در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می کند. قابلیت شست و شو با تاخیر نیز از دیگر مزیت های این ماشین ظرفشویی آلمانی می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشوییماشین ظرفشویی آاگ مدل F988709WOP

ماشین ظرفشویی آاگ مدل F988709WOP از سری محصولات کشور ایتالیا می باشد و ظرفیت ۱۵ نفره دارد. گرید مصرف انرژی این ماشین ظرفشویی +++A است که بسیار عالی می باشد. از جمله خصوصیات منحصر به فرد این ماشین ظرفشویی باید به سیستم شستشوی Pro Clean با دوش آب پاش ماهواره ای اشاره کرد. این ماشین ظرفشویی از ۸ برنامه مختلف شست و شو پشتیبانی می کند. این ماشین ظرفشویی از تکنولوژی شست و شوی بی صدا بهره من بوده و صدای تولیدی آن ۴۴ دسی بل است. این ماشین ظرفشویی علاوه بر مصرف انرژی کمی که دارد در مصرف آب نیز بسیار عالی عمل کرده و تنها ۹ لیتر آب در هر بار شست و شو مصرف می کند. ضمنا این ماشین ظرفشویی به سنسور هوشمند تشخیص میزان کثیفی ظروف، برنامه شست و شوی ۳۰ دقیقه ای و برنامه شست و شوی با تاخیر نیز مجهز است.

تعمیر ماشین ظرفشوییهر سه ماشین ظرفشویی معرفی شده در یک رنج قیمت بوده اختلاف قیمت آنها با یکدیگر چیزی در حدود ۱۰۰ هزار تومان می باشد. یکی دیگر از مواردی که می توان بین این ماشین های ظرفشویی مقایسه کرد مربوط به خدمات گارانتی و تعمیر ماشین ظرفشویی است. مراکز رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش نسبت به مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ و زانوسی گسترده تر هستند. با این وجود در حوزه تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ و زانوسی نیز مراکز معتبری فعال هستند که یکی از آنها فراز پشتیبان است.

مطالب مرتبط